To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jeden z "popieprzonych" pomysłów - parytety.
#21
Marcin_77 napisał(a):Dokładnie. Różne "feministki" i inne smędzące przekupki nie dają rady osiągnąć czegoś swoją pracą - to chca wymusić to prawnie.

Niestety racja ... Jak słucham wypowiedzi niektórych pań bawiących się ( dosłownie ) w politykę to wstyd mi po prostu... Ani kompetencji, ani wiedzy ... heh. Rację miał, kto powiedział, że najgłośniej krzyczy ten co zazwyczaj nie ma nic mądrego do powiedzenia - w przypadku płci pięknej w polityce tego kraju niestety sprawdza się to w 99% Niezdecydowany
Stanowiska powinni obejmować ludzie, którzy mają wiedzę w tym zakresie i myślą o państwie a nie o kreacji własnego wizerunku. Płeć nie ma tutaj nic do rzeczy, niestety wspomniane wyżej `feministki` uważają inaczej :]

`Jakże nie mam być wilkiem stepowym i nędznym pustelnikiem pośrodku  świata, którego celów nie podzielam, którego radości są mi obce...`
H. Hesse ( `Wilk stepowy` )
 

Odpowiedz
#22
Kiedyś na tym forum ktoś napisał, że to co obecnie wyprawiają te "feministki" przerózne - to potwarz i obraza dla samej idei feminizmu.
Czasami odnosi się wrażenie, że są to jakieś "femo-faszystki", nienawidzące wszystkiego co męskie. Jak w filmie "Kingsajz".
Współczuję prawdziwym feministkom, że muszą zmagać się z wizerunkiem jędzowatej i wrzaskliwej przekupki jaki został im nałozony przez "działaczki".
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#23
Niektóre feministki chcą po równo obsadzać stanowiska kierownicze w państwowych przedsiębiorstwach-połowa mężczyzn, połowa kobiet. Dlaczego wśród górników nie powinno tak być?Może od razu kobiety i mężczyźni powinni tyle samo dzieci rodzić bo obecny system jest niesprawiedliwyOczko
Odpowiedz
#24
Szkoda, kuźwa, że zlikwidowali pobór do woja - bo wtedy moznaby było podnieść rwetes, że "jak to parytety (fu, co za słowo) wszędzie a w armii nie? Babsztyle w kamasze! Fajki dla babci - nie masz kocico? To dżampem dookoła boiska!" Duży uśmiech
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#25
A bo "równouprawnienie" oznacza dla niektórych "większe prawa dla mnie, a obowiązki dla ciebie" Duży uśmiech

Fala w armii była mocno przereklamowana, a kto miał odwagę sie postawić tego nie ruszali (no, może troche ruszali, ale tylko na samym początku, bo potem nie mieli odwagi hehehe).
Ostatnimi laty z resztą tej fali w praktyce nie było...
Odpowiedz
#26
Marcin_77 napisał(a):Babsztyle w kamasze! Fajki dla babci - nie masz kocico? To dżampem dookoła boiska!" Duży uśmiech

Ja bym była zachwycona Duży uśmiech

`Jakże nie mam być wilkiem stepowym i nędznym pustelnikiem pośrodku  świata, którego celów nie podzielam, którego radości są mi obce...`
H. Hesse ( `Wilk stepowy` )
 

Odpowiedz
#27
Desislava napisał(a):Ja bym była zachwycona Duży uśmiech

Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i stworzą jakąś formę Wojsk Obrony Terytorialnej (jak zwał tak zwał), gdzie będziesz mogła się uzewnętrznić Uśmiech
Odpowiedz
#28
Środa Środą, ale drugiej Rokity w polityce wolałbym nie spotkać.
Odpowiedz
#29
Pomylone te babsztyle są i tyle. Wynikną z tego sztuczne podziały, bo będą miejsca dla pań i osobno dla panów. (zaraz... to zupełnie jak wychodki). I tylko tym zaakcentują różnice płciowe. A ja już nawet nie chcę patrzeć jak się te baby się w Sejmie zejdą i zaczną zrzędzić, piszczeć i awanturować się.

Cytat:Jak w filmie "Kingsajz".
Chyba raczej w Seksmisji. Uśmiech
Odpowiedz
#30
Nie bój nic...
Do polityki najcześciej garną się niestety Ci którzy w normalnym zyciu kiepsko by sobie radzili (lub kiepsko sobie radzą)...
Odpowiedz
#31
pełna zgodnośćUśmiech

w końcu o miejscu na liście decyduje talent czy płeć?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#32
Rysneer napisał(a):Nie bój nic...
Do polityki najcześciej garną się niestety Ci którzy w normalnym zyciu kiepsko by sobie radzili (lub kiepsko sobie radzą)...
Ej, bez przesady, to już seksizm:x
Odpowiedz
#33
666gonzo666 napisał(a):w końcu o miejscu na liście decyduje talent czy płeć?

Talent kurwa :lol2: Układy, drogie dziecko, układy.

A co do samych parytetów na listach wyborczych, to sensu stricte one nie mają znaczenia w ogóle. Nawet i 70% parytet gówno by zmienił, bo pierwsze miejsca na listach, zajmują zawsze prominentni działacze regionów, a jak wiadomo, tylko startując z górnych miejsc, istnieje realna szansa na wejście do parlamentu. Ale to tylko pierwszy krok, coby walczyć o parytety w innych dziedzinach życia, w Norwegii np. XX% kobiet (chyba ze 40) MUSI być zatrudniona na stanowiskach kierowniczych. Nie muszę tłumaczyć, że to nonsens. Ten dziwaczny, feministyczny ruch, chce po prostu zakamuflować swoją nieudolność poprzez wprowadzanie zamordystycznych parytetów. Nie żyjemy w czasach jawnej dyskryminacji, nikt nie broni kobietom bawić się w politykę, biznes etc. Do tego można dojść poprzez pracę, szkoda tylko, że tej bandzie leniwych idiotek nie chce się tego robić. Wolą za to szukać wyimaginowanych przejawów dyskryminacji, by potem prezentować swoje pseudoargumenty na poparcie swoich chorych wymysłów. Żenada, szkoda tylko, że ktokolwiek bierze to na poważnie, no ale... społeczeństwo to debile, już o tym pisałem Duży uśmiech
Odpowiedz
#34
Norala napisał(a):Pomylone te babsztyle są i tyle. Wynikną z tego sztuczne podziały, bo będą miejsca dla pań i osobno dla panów. (zaraz... to zupełnie jak wychodki). I tylko tym zaakcentują różnice płciowe. A ja już nawet nie chcę patrzeć jak się te baby się w Sejmie zejdą i zaczną zrzędzić, piszczeć i awanturować się.
Dodam jeszcze, że te awantury będą się rozgrywać o jakieś pierdoły. Sprawy dla kobiet teoretycznie ważne - jak przemoc, molestowanie - będą nadal nieruszone.
Jeszcze raz powiem - żal mi prawdziwych feministek, skoro wypowiadają się w ich imieniu takie gderające przekupy jak Środa, Szczuka, Senyszyn czy Jaruga-Nowacka....

Cytat:Chyba raczej w Seksmisji. Uśmiech
Nooo.... moja mea kulpa Uśmiech Jak można tak klasyczne filmy pomylić. :o
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#35
Marcin_77 napisał(a):Jeszcze raz powiem - żal mi prawdziwych feministek

Kto to jest prawdziwa feministka, jakie ma poglądy i cele w obecnych czasach w naszych realiach? Bo szczerze mówiąc, za bardzo nie widzę na ten moment sensu w działalności jakiegokolwiek ruchu feministycznego. Ale może jestem za ciemny to mnie oświećcie Język
Odpowiedz
#36
Cytat:Kto to jest prawdziwa feministka
[Obrazek: 111007_ugly_woman_shirt.jpg]

Cytat: jakie ma poglądy
Też głupie, tylko w spokojniejszy sposób wygłaszane. :]

Cytat:cele w obecnych czasach w naszych realiach?
jw.

edit

Wiersz pt. "Fajny wiersz":

serce me
raduje się
gdy widzę, że
wszyscy jadą po feministkach jak po łysych kobyłach hahaha


Duży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#37
lumberjack napisał(a):Wiersz pt. "Fajny wiersz":

serce me
raduje się
gdy widzę, że
wszyscy jadą po feministkach jak po łysych kobyłach hahaha


Duży uśmiech

Bardzo ładny wiersz, zachodzi związek zębowy między panią ze zdjęcia a wspomnianymi kobyłami.

kkap napisał(a):Kto to jest prawdziwa feministka, jakie ma poglądy i cele w obecnych czasach w naszych realiach?

Sęk w tym, że wiedzą chyba tylko one same...
[Obrazek: prawdziwa-feministka.jpg]
Odpowiedz
#38
xeo95pl napisał(a):Ej, bez przesady, to już seksizm:x


Jaki "seksizm"?!
Gdzie w mojej wypowiedzi jest jakiekolwiek odniesienie do jednej czy drugiej płci?!

Zauważ, że wśród LUDZI garnących sie do polityki zdecydowaną mniejszość stanowią ci, którym wcześniej sie udało coś dużego w życiu zrobić...

Polski (i nie tylko z resztą polski) parlament to istna przechowalnia nieudaczników życiowych. I nie chodzi tu tylko o kwestie majątkowe (choć również).
Odpowiedz
#39
nie ma tam ludzi ani z sukcesami ani z ambicjami....
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#40
Cytat:Polski (i nie tylko z resztą polski) parlament to istna przechowalnia nieudaczników życiowych.
To jest prawda ale nie odnośnie wszystkich polityków.

Ot choćby taki Palikot, wiadomo, że głupi jeśli chodzi o zachowanie, ale jest życiowym udacznikiem. Poczytaj jego biografię; jak zbił fortunę.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości