To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakaz reklamowania antykoncepcji
#1
PiS chce zakazać reklam antykoncepcji

Zakaz emitowania spotów reklamujących antykoncepcję w telewizji przed godziną 23, czyli tak samo jak alkoholu i papierosów, to nowy pomysł PiS. Seksuolodzy są oburzeni: życie seksualne to nie używki - relacjonuje "Dziennik".

Politycy PiS nie chcą już tolerować telewizyjnych reklamówek prezerwatyw w najlepszych porach oglądalności. Protest zapowiadają wiceminister pracy Joanna Kluzik-Rostkowska i doradca premiera ds. rodziny Hanna Wujkowska.

Obie panie mają już wsparcie polityczne w Sejmie. Trzeba zastanowić się nad zakazem reklamowania prezerwatyw przed godziną 23 - przyznaje Paweł Kowal, szef Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu z PiS.

Jeżeli przeciwko tym reklamom zaprotestują rodzice, to będzie to wystarczająca przesłanka do zmiany prawa - mówi Tadeusz Cymański, wiceszef klubu PiS i wiceprzewodniczący komisji polityki społecznej.

Lekarz ginekolog i seksuolog Grzegorz Południewski, były prezes Towarzystwa Rozwoju Rodziny, jest przeciwny spychaniu reklam prezerwatyw na późne nocne godziny. Uważam, że reklama środków antykoncepcyjnych ma charakter informacyjny i powinna być emitowana w ogólnodostępnym czasie - przekonuje. (PAP)


KLIK
Null pointer exception
Odpowiedz
#2
Ja juz sam nie wiem co jest lepsze: 1. wyprowadzić się z tego kraju czy 2. nie zwracać uwagi na absurdy jakie serwuje nam co chwilę ziemniak? (o ile możliwe jest przechodzenie obojętne wobec takiej kartoflanej głupoty).
Odpowiedz
#3
Co za idioci..... Dlaczego ludzie (a szczególnie młodzież) ma być niedoinformowana w sprawach antykoncepcji? Bo oni są pojebanymi katolikami i mają władzę w państwie?
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#4
A może zaczną reklamować w porze najlepszej oglądalności antykoncepcję naturalną Szczęśliwy. Ciekawe kiedy zabronią reklamować podpaski, tampony, papier toaletowy, żele pod prysznic itd.
Kanał.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#5
Tego już się słuchać nie da :evil: Człowieka szlag trafia jak czyta takie rzeczy. Nie wierzę, że można aż tak mieć nasrane we łbie :evil:
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#6
dGrey napisał(a):Nie wierzę, że można aż tak mieć nasrane we łbie

Z jednej strony też nie chce mi się wierzyć - w końcu nikt nie może być aż tak głupi.
Z drugiej strony patrząc na Kaczyńskich (i całego PiSu), ich umiłowanie do podlizywania się kościołowi, ich populizm oraz głupotę przeciętnego ich wyborcy uważam, że rzeczywiście oni nie są aż tak głupi. Oni są nieporównywalnie głupsi...
Odpowiedz
#7
Trzeba zrobić coś aby katoprawicowy elektorat zapomniał im wywalenie lubianego premiera a przy takim sposobie oczekują że kościół już im w tym pomoże. Kazanie o cywilizacji śmierci oraz degeneracji moralnej i od razu polubią Jarka który z tym walczy Język
Nations do not survive by setting examples for others. Nations survive by making examples of others.
Odpowiedz
#8
To nie przejdzie. Nie może przejść. Nie może, prawda?



Natomiast nie miałbym nic przeciwko, jeśli WSZYSTKIE reklamy byłyby emitowane po 23:00. Oczko

PS. To wszystko pewnie przez kompleks krótkiego penisa... widzą reklamę takich prezerwatyw i się w nich gotuje. Język A może są impotentami?
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#9
Dobra taktyka Duży uśmiech

1. Dostaną plusa od KK Język
2. Więcej osób zachoruje na AIDS i pójdzie do piachu = mniejsze bezrobocie :>
3. Ci co się na nich wkur*** wyjadą co także statystycznie zmniejszy bezrobocie Uśmiech

Oni wiedzą co robią Duży uśmiech
[Obrazek: stanleypark.jpg]

Dzięki bogu jestem ateistą

"Indywidualność jest jak choroba -
Indywidualność jest tutaj tępiona ... "
Odpowiedz
#10
KBr napisał(a):PS. To wszystko pewnie przez kompleks krótkiego penisa... widzą reklamę takich prezerwatyw i się w nich gotuje. Język A może są impotentami?

Cos moze byc na rzeczy. Zwlaszcza jesli idzie o Jarosława ktory prawdopodobnie nienawidzi wszystkiego co przypomina mu o seksie.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#11
Powiedziałbym raczej, że gejem, tylko się z tym czai, wiecie: stara się ukryć swój homoseksualizm, zwalczając gejów... przez to odsuwa od siebie podejrzenia Szczęśliwy
Odpowiedz
#12
Albo jest zwyczajnie mały i brzydki. Do tego ma wybujale ego i generalnie potwornie irytujacy charakter. Laski na takich nie leca specjalnie. Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#13
http://wiadomosci.onet.pl/1352825,69,item.html

Dziewczynka nie mogła widzieć reklam prezerwatyw bo musiała iśc spac o 22:00 i takie są skutki ..... Język
[Obrazek: stanleypark.jpg]

Dzięki bogu jestem ateistą

"Indywidualność jest jak choroba -
Indywidualność jest tutaj tępiona ... "
Odpowiedz
#14
No i gdzie my żyjemy ?!

Zapomniamy, że mniejsza świadomość o antykoncepcji,
to więcej urodzin, więcej urodzin to więcej chrztów,
więcej chrztów to oprócz pieniędzy dla kleru - więcej przyszłych endeków.

Blech. Rzygac się chce,
że ten rzad zajmuje sie absurdami to wiedzialem,
ale że aż do tego stopnia.
Moze BXVI ogląda polska telewizje i nie chcą go zasypywac
"strasznymi" reklamami środków "przeciw życiu".

Oj..
Ciemność sie zaciemnia..

Ja bym zakazal ich idiotycznych propagadowych spotow, przed 23.

".. świat już nie zna prezerwatych, odkąd papież rządzi światem..."
Zero tolerancji - zakrzynkął gromko w kierunku młodzieży pan minister.
- Tak jest! - ochoczo odkrzyknęła młodzież - Wyp...aj !

_________________
a!ble blog
Odpowiedz
#15
A ja żądam aby PISowski spot reklamowy, ten zerżnięty Reagana, też był emitowany po 23.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#16
Racjonalista napisał(a):A ja żądam aby PISowski spot reklamowy, ten zerżnięty Reagana, też był emitowany po 23.

Ja go jeszcze w pełni nie widziałem (tylko w faktach wycinki, w materiale o tym plagiacie), ale z tego co wiem, to inwencją twórczą się nie wykazali chłopcy z PiS'u :roll:
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#17
Reklama środków antykoncepcyjnych oprócz oczywiście celów komercyjnych spełnia też funkcję społeczną - uczy ludzi. Większa świadomość, to mniej niechcianych dzieci i przede wszystkim - mniejszy stopień zachorowań na AIDS. Musimy robić wszystko, aby społeczeństwo nie wstydziło się kupować prezerwatyw i inszych takich. A do dziś mężczyzni mają z tym problem, co śmieszy, zwłaszcza jeśli porównamy się z Zachodem.
Odpowiedz
#18
No, jak Jarek nie może patrzeć na takie reklamy, to nikt nie będzie!! Przeca to prezes Kaczpospolitej jest, on może wszystko. I przy okazji zwiększy się przyrost naturalny, kler sobie dorobi, Koński Łeb zadba o pranie mózgów już od żłobka i wszyscy będą żyli długo, po katolicku. Z największym odsetkiem nieletnich matek na świecie :]

brt napisał(a):Dziewczynka nie mogła widzieć reklam prezerwatyw bo musiała iśc spac o 22:00 i takie są skutki

Kilka lat temu też jakaś 9, czy 10 latka urodziła, właśnie w Polsce Uśmiech
Odpowiedz
#19
Kolejność reakcji:

Zdezorientowanyhock: :lol2: Płacz :evil:

Nie komentuję bo tego się po prostu komentować nie da, chyba że skwitować prostym "ręce opadają"...
Odpowiedz
#20
... i dopisać, że nie tylko ręce. Ciekawe, czego następnego zakażą? Stawiam na podpaski, tampony i wszystkie reklamy, w których występuje choćby kawałek nagiego, kobiecego ciała. A potem? Może jeszcze każą zakrywać kobietom twarze na ulicach, jak u Arabów? :lol2:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości