To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liberalizm w Polsce - jak chwycić za ster, by wreszcie zaistniał
#41
Myślę, że bez zamachu stanu niczego w przeciągu najbliższych 50 lat nie da się zmienić. Może moje prawnuki jednak dożyją prawdziwej wolności.
"Szedł korytarzem wyłożonym białymi kaflami, z uczuciem, że idzie w słońcu; za nim maszerował uzbrojony strażnik. Jeszcze chwila i od dawna upragniona kula rozsadzi mu mózg."
G. Orwell, Rok 1984
Odpowiedz
#42
zrobcie tak: zapiszcie sie do PO i powoli, udajac grzecznych partyjnych ziomów pnijcie w gore. konsekwentnie, jeden po drugim bedziecie dostawac sie do parlamentu ciagle udajac typowych populistow a potem bam! ultra-liberalny koń trojanski.

w kategoriach realnosci taka operacja ma chyba najwieksze szanse

Cytat:Może moje prawnuki jednak dożyją prawdziwej wolności.

12 godzinny dzien pracy i brak ubezpieczenia?
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#43
Cytat:zapiszcie sie do PO i powoli, udajac grzecznych partyjnych ziomów pnijcie w gore. konsekwentnie, jeden po drugim bedziecie dostawac sie do parlamentu ciagle udajac typowych populistow a potem bam! ultra-liberalny koń trojanski.

wiesz dobrze że tak zaczynały prawie wszystkie dzisiejsze mainstreamowe świnie, broniące racicami koryt.
Odpowiedz
#44
666gonzo666 napisał(a):pamiętajcie też że mamy ciekawy przykład tego że jeśli jest ktoś zarówno liberalny gospodarczo jak i obyczajowo, może mieć problem z głosowaniem na upr jako konserwatywnych liberałów(co z tego że istnieje tam cała masa nurtów, skoro nie pójdę głosować na partię, która głosi że aborcja to morderstwo i tak dalej).
tak więc głosy liberałów są nie tylko w marginalnym upr, ale i rozrzucone w PO, właśnie odżywającym SD, PD, zielonych czy nawet głosują na lewicę dla warstwy obyczajowej.
więc patrzenie tylko na upr jest lekko pudłujące.
Zdefiniuj "aborcję" Szanowny Kolego, bo prawdopodobnie masz na myśli coś innego.
A może to po prostu przejęzycznenie?
Odpowiedz
#45
ktosieniemodlitensiepodli napisał(a):Zdefiniuj "aborcję" Szanowny Kolego, bo prawdopodobnie masz na myśli coś innego.
A może to po prostu przejęzycznenie?

sztuczne przerwanie niechcianej ciąży(np po nieskutecznych środkach antykoncepcyjnych).ot, i już.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#46
Cytat:wiesz dobrze że tak zaczynały prawie wszystkie mainstreamowe świnie, broniące racicami koryt.

nooo aaaale... tym razem bedzie... inaczej... ła...

siema, siema Al-Rahim, dobrze cie widziec Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#47
666gonzo666 napisał(a):sztuczne przerwanie niechcianej ciąży(np po nieskutecznych środkach antykoncepcyjnych).ot, i już.
Czyli gdyby ktoś Ci obciął jutro głowę byłoby to "sztuczne przerwanie niechcianego (bo ten ktoś Cię nie lubi) trwania na powierzchni"?
Twoja definicja jest słaba. Zatem po kolei:
Co to jest ciąża?
Odpowiedz
#48
na czym to wszystko polega, jakie są różnice - masz w temacie płód a dziecko. się powtarzać nie będę.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#49
666gonzo666 napisał(a):na czym to wszystko polega, jakie są różnice - masz w temacie płód a dziecko. się powtarzać nie będę.
Ja wiem, że płód to nie dziecko. Czyli "usunięcie ciąży" jest fizyczną likwidacją ludzkiego płodu (bo chyba nie krowiego).
Odpowiedz
#50
nie, ja cie po prostu spławiam do innego działuJęzyk
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...73&page=64 tu i parę tron wcześniej jest wykłócone, wyjaśnione i ustalone.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości