To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na bezdrożach kreacjonizmu
#61
Bayakus napisał(a):A ty czytałeś nowy testament, czy udajesz idiotę?

Niepokalanie poczęty nie był Jezus, tylko jego mama. On był poczęty z dziewicy za sprawą Ducha świętego.
Odpowiedz
#62
Bart napisał(a):Niepokalanie poczęty nie był Jezus, tylko jego mama. On był poczęty z dziewicy za sprawą Ducha świętego.

Jak widać wyznawcy "bogini ewolucji" (nie mylić z Ewolucją) mają dużo do powiedzenia, ale sami nie wiedzą do końca o czym mówią. Duży uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#63
Aj! Waj! Ale się porobiło! A przecie rzekła świnia do czystego bydełka: Prosimy was, okażcie nam wdzięczność, bo gdyby nie ja i moje towarzyszki, nie wiedziałybyście, że jesteście czyste.

Ty, Rebbe Idiotenbaum, pamiętaj, co rzekł Rabbi ben Jehuda: Bocian - to biały sęp. Czemu nazywa się bocianem? Bo odnosi się łaskawie do swoich towarzyszy!

A Ty, Raw Bayakussenstein, pomnij czego nauczali nasi mistrzowie: Wielbłąd udał się na poszukiwanie magów i obcięto mu uszy.
Odpowiedz
#64
Ostatni jak na razie tekst o kreacjonizmie mojego autorstwa

Projektant niezbyt inteligentny, podsumowujący moją polemikę z Ostrowskim i Pajewskim na łamach "Najwyższego Czasu"
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości