To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
#21
Kilgore Trout napisał(a):DNA test shows Hitler skull is that of a woman

Adolf Hitler may not have died in a bunker after fresh research suggests the skull thought to be the tyrant's was from a woman.

wiedzialem

Poszukaj w sieci jak cie interesuje temat.
FBI odtajnilo niedawno akta sprawy( po obowiazkowych 50 latach)
Dla nich, hitler wydostal sie z bunkra i byl zywy,... az do 1956 roku.
tutaj http://www.armees.com/Pour-le-FBI-Hitler...ivant.html
Napoczatku artykulu jest taki wyraz Cliquez ici pour télécharger ce dossier
Gdzie mozesz sciagnac plik w jezyku angielskim.
ma on 734 strony.... milej lektury:lol2::lol2::lol2:
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#22
Po zmianach w dziale i zniknięciu "artykułów internetowych" nie wiedziałem gdzie to wrzucić. Smutny
Tu pasuje najbardziej.

W związku z gorącą ostatnio dyskusją o socjobiologicznej interpretacji relacji damsko-męskich, głos w sprawie:
http://facet.onet.pl/extra/pieniadze-mes...tykul.html
Odpowiedz
#23
Rick Santorum radzi sobie świetnie w kampanii prezydenckiej:


Tłumaczenie:
Wiemy, wiemy o kandydacie Baracku Obamie, o co mu chodziło, antywojennemu rządowemu czarn— ehm, że Ameryka była źródłem podziałów na świecie i powinniśmy, że to co robimy jest złe, że musimy się wycofać...
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#24
Windziarz napisał(a):Rick Santorum radzi sobie świetnie w kampanii prezydenckiej:

Tłumaczenie:
Wiemy, wiemy o kandydacie Baracku Obamie, o co mu chodziło, antywojennemu rządowemu czarn— ehm, że Ameryka była źródłem podziałów na świecie i powinniśmy, że to co robimy jest złe, że musimy się wycofać...
Ok. Tylko tam nie ma żadnego "powinniśmy".

Swoją drogą, Rick Santorum wymiata! Uśmiech
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#25
http://skydrive.live.com zmniejsza limit konta do 7Gb, jesli chcesz utrzymać stare 25GB, musisz to potwierdzić!
pzdr
Odpowiedz
#26
http://www.sportfan.pl/artykul/wstrzasaj...jego-37442
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#27
http://www.sfora.pl/Uwazaj-Te-zawody-prz...9219-53842

Prawnicy są na drugim miejscu Duży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#28
Nie ma informatyków hehe.
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#29
http://natemat.pl/38725,czlowiek-kon-wal...nie-wywiad
Odpowiedz
#30
Cytat:Zgromadzenie ateistów zostałoby uznane za nielegalne.

Co za brednia. Żeby zarejestrować zgromadzenie wystarczy ruszyć dupę do "magistratu".
Odpowiedz
#31
Żeby samotnie stać (co zgromadzeniem nie jest) do magistratu dupy wozić nie trzeba, więc za co został ukarany skoro niczemu nie przeszkadzał? Za brak krzyża? :>
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#32
Palmer Eldritch napisał(a):Co za brednia. Żeby zarejestrować zgromadzenie wystarczy ruszyć dupę do "magistratu".

A Towarzystwo Beatyfikacji Braci Kaczyńskich to zarejestrowało zgromadzenie(a) przed pałacem prezydenckim?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#33
Śmierć Szczurów napisał(a):A Towarzystwo Beatyfikacji Braci Kaczyńskich to zarejestrowało zgromadzenie(a) przed pałacem prezydenckim?

Przykład, rzecz jasna, powtwierdza, że Polska jest normalnym krajem, w którym wszyscy traktowani są tak samo, bez względu na przekonania i światopogląd, a domaganie sie rzeczywistego rozdziału państwa od kościoła to tylko wymysły znudzonych nastolatków.
Odpowiedz
#34
Śmierć Szczurów napisał(a):A Towarzystwo Beatyfikacji Braci Kaczyńskich to zarejestrowało zgromadzenie(a) przed pałacem prezydenckim?

Na pewno. Od czego mają chłopców na posyłki z młodzieżówek. To nie jest specjalnie skomplikowana procedura: niesiesz pismo do okienka i tyle.
Nie musisz się tłumaczyć. To miasto musi się wytłumaczyć, jeśli ma kaprys niewydania zgody na zgromadzenie.

Machefi.
Jeden człowiek nie stanowi zgromadzenia, więc nie podpada pod stosowną ustawę. Nie wiem za co dostał mandat od zafajdanej Straży Miejskiej. Może piwo pił? Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
Palmer Eldritch napisał(a):Na pewno. Od czego mają chłopców na posyłki z młodzieżówek. To nie jest specjalnie skomplikowana procedura: niesiesz pismo do okienka i tyle.
Nie musisz się tłumaczyć. To miasto musi się wytłumaczyć, jeśli ma kaprys niewydania zgody na zgromadzenie.

Wiem, że nie jest skomplikowana. To jeszcze nie znaczy, że dopełniono tego warunku, szczególnie, że trzeba podać szereg informacji w takim zgłoszeniu. No i takowe zgłoszenie powinno zostać złożone dla każdego dnia okupowania terenu przed Pałacem Prezydenckim.

O ile więc nie wiemy czy zgłoszenie/a zostało/y złożone nie możemy wykluczyć, że w rzeczonych słowach chodziło o fakt, że owo/e zgromadzenie/a nie były zgłoszone i nikt nawet nie pomyślał o pochyleniu się nad sytuacją a koledzy od makaronu zostali "eksmitowani" z placu i chyba dostali też mandaty.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#36
Palmer Eldritch napisał(a):Może piwo pił? Duży uśmiech
No jasne to musiało być piwo, bo na pewno nie przechodząca obok pielgrzymka.:]
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#37
"W Danii znieśli Boże Narodzenie"
Zapewne tak brzmiałby tytuł newsa na onecie. W rzeczywistości nie w całej Danii a w jednym miasteczku i nie znieśli a nie sfinansują miejskiej świątecznej choinki Uśmiech

http://pl.radiovaticana.va/Articolo.asp?c=638505
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#38
Z ciekawostek: dzisiaj w małych kościółku na wsi zauważyłem wymianę drewnianych elementów kościoła (chrzcielnica, ołtarz itp.) na nowe, marmurowe. Potem dowiedziałem się, że Góra wydała rozporządzenie w którym ustaliła termin do którego we wszystkich kościołach należy wymienić drewniane ołtarze na kamienne (marmurowe?).

A może by tak podgrzewane siedzenia...?
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#39
Komfort jest wrogiem miłości Boga.Oczko
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#40
Robią to raczej ze względów bezpieczeństwa.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości