To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
#41
Powinni wymieniać marmur i kamień ze wszystkich budowli na drzewo i słomę aby niektórzy ateiści nie jęczeli Duży uśmiech
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#42
Czyżby drony zamiast Su-17?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W...caid=1fd04
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#43
Cytat:Robią to raczej ze względów bezpieczeństwa.
Szczerze powiedziawszy nawet nie potrafię sobie wyobrazić drogi, jaką pokonał Twój umysł dochodząc do takiego wniosku.
Cytat:Powinni wymieniać marmur i kamień ze wszystkich budowli na drzewo i słomę aby niektórzy ateiści nie jęczeli
O, powiedz coś o kościele, a kryptokatole już zaczynają jęczeć. Ty myślisz, że skąd malutka parafia bierze kasę na takie ekstrawagancje? Przywołują Jezusa, a ten chodzi i zamienia drewno w granit? A może papież stwierdził, że pora sprzedać trochę drogich sztućcy i zafundować takie coś swoim proboszczom?
Nie wspominając o tym, że taka idea "powrotu do korzeni" jest czysto absurdalna.

Z innych wieści - stara, dobra dyplomacja odchodzi w niepamięć. Świat się zmienia i trzeba dostosować metody...
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...WvupMbqIg0
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#44
Roan Shiran napisał(a):O, powiedz coś o kościele, a kryptokatole już zaczynają jęczeć. Ty myślisz, że skąd malutka parafia bierze kasę na takie ekstrawagancje? Przywołują Jezusa, a ten chodzi i zamienia drewno w granit? A może papież stwierdził, że pora sprzedać trochę drogich sztućcy i zafundować takie coś swoim proboszczom?

Proboszcz musi wytropić czarownicę. Inkwizycja pali ją na stosie, a parafia zabiera jej majątek. Tak to jest w kraju rządzonym przez Watykańczyków!!!11!
Odpowiedz
#45
Cytat:Proboszcz musi wytropić czarownicę. Inkwizycja pali ją na stosie, a parafia zabiera jej majątek. Tak to jest w kraju rządzonym przez Watykańczyków!!!11!
Czegoś mi brakuje.
Dodaj może coś o lewakach.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#46
Roan Shiran napisał(a):Czegoś mi brakuje.
Dodaj może coś o lewakach.

Lewaków też Kościół prześladuje. Takiej Kazi Szczuce zepsuł Święta.
Odpowiedz
#47
O, już jestem szczęśliwy. Bez tego schematu forum byłoby niekompletne.
Cytat:jakaś informacja o kościele stawiająca go w gorszym świetle
Bebebe, mumumu, ciuciubabuniu, a kiedyś to inkwizytorzy palili na stosie miliardy!!!11!! [część błazeńska aka inteligentny sarkazm]
Nergalowi nie spodobało się kazanie i mu popsuło święta i jest mu smutno!!11!! [część "celebrystyczna"]
A lewaki (czyt. niewierni) powiedziały brzydkie słowo na kościół!!11! I czują się uciskane i im źle. Mwahahaha. [część lewacka, najlepiej połączona z wcześniejszą]
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#48
No przecież mówię ze to wielki spisek ze kościoły katolickie nie są tylko z drewna i słomy a w Watykanie ludzie i Papież nie żyją w szałasach !!!
Kościół Katolicki wysyła nocami mrocznych zabójców aby zabijali różnych Roan Shiranów i przywłaszczali ich majątki.
Tak, tak, to jest majątek zbudowany na oceanach krwi przelanej przez grzeszników i ateistów.

Kościołowi należy odebrać wszystko i zakazać ludziom z nim związanym choćby duchowo zbliżania się do pieniędzy na odległość bliższą niż 3,5 kilometra bo inaczej "kaput". :]
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#49
Zapomniałeś o lewakach.

To forum w ogóle zaczyna być irytujące. Są tutaj naprawdę inteligentni i oczytani ludzie (bez wskazywania), ale po przejściu na jakiś konkretny temat (geje, lewacy, żydzi, kościół, wolny rynek, cykliści, choćby nieważne w jakim ujęciu) włącza im się tryb małpiego fanatyka.
Ja piszę, że ubogim parafiom każą zbierać na takie dodatki, a jakieś $@@$% dają tekstu typu "No przecież mówię ze to wielki spisek ze kościoły katolickie nie są tylko z drewna i słomy a w Watykanie ludzie i Papież nie żyją w szałasach !!!".
Kto to w ogóle pisze? Szczeniaki z gimnazjum, czy jakiś zaśliniony dziadek po 90, któremu żyłka skoczyła?
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#50
Szczeniak z przedszkola.
Krypto-Katol szczekający i nic nie znający o życiu, kłania się przed wielkim i dojrzałym Roanem Shiranem.


Piszesz:
Cytat: Góra wydała rozporządzenie w którym ustaliła termin do którego we wszystkich kościołach należy wymienić drewniane ołtarze na kamienne (marmurowe?).
Jakieś źródło inne niż z "ust do ucha" o tym rozporządzeniu by się przydało aby poważniej coś napisać.
A i tak nie zmieni to faktu ze i tak jest pewna dość liczna grupka ludzi w społeczeństwie po prostu alergiczna na wszystko co związane z kościołem i z pieniędzmi.
Papież jak by wygrał z totolotka to by i wtedy wrzeszczeli ze złodziej i snuli teorie konspiracyjne o tym jak kościół kontroluje loterie Język
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#51
CreatedMind napisał(a):Powinni wymieniać marmur i kamień ze wszystkich budowli na drzewo i słomę aby niektórzy ateiści nie jęczeli Duży uśmiech
Ano powinni. Jezus zalecał apostołom, by nie brali bogactwa, nauczając.
A słowa "Idź, sprzedaj to, co masz i chodź za mną", to już nie obowiązują, czy jak?
Czy traktujemy je wybiórczo? Jedne wybieramy, a inne olewamy? Tak chyba jest, co?
Wybieramy to, co nam wygodne. To, co niewygodne odrzucamy. Czy wolno nam jedne nauki Jezusa przyjmować, a inne odrzucać lub traktować niepoważnie?
Jeśli tak to dlaczego?
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#52
Cytat:Jakieś źródło inne niż z "ust do ucha" o tym rozporządzeniu by się przydało aby poważniej coś napisać.
Przepraszam, ale nie mam dostępu do wewnętrznych rozporządzeń kościoła by je skserować i zamieścić tutaj. Duchowny (ew. osoby z nim powiązane) więc jest dla mnie, świeckiego, najlepszym źródłem jakie mogę mieć, pomimo tego, że to nic więcej jak "z ust do ucha".
Cytat:A i tak nie zmieni to faktu ze i tak jest pewna dość liczna grupka ludzi w społeczeństwie po prostu alergiczna na wszystko co związane z kościołem i z pieniędzmi.
Fajnie. Ciągle jednak liczę na to, że się zmienicie. Jestem niepoprawnym optymistą.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#53
http://www.tvs.pl/42807,przybywa_fotorad...towej.html

Oby kontrola NIK coś dała.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#54
Sajid napisał(a):http://www.tvs.pl/42807,przybywa_fotorad...towej.html

Oby kontrola NIK coś dała.
Dlaczego ma coś dać?
Ty czegoś potrzebujesz i ta kontrola może Ci to dać?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#55
NotInPortland napisał(a):Dlaczego ma coś dać?
Ty czegoś potrzebujesz i ta kontrola może Ci to dać?
Liczę na pozytywny (dla mnie) efekt. Liczę tym bardziej iż przesłanki, które sprawiły iż powstał taki zamysł sugerują w mojej ocenie nieprawidłowości.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#56
Sajid napisał(a):Liczę na pozytywny (dla mnie) efekt. Liczę tym bardziej iż przesłanki, które sprawiły iż powstał taki zamysł sugerują w mojej ocenie nieprawidłowości.
Co by miało być tym pozytywnym efektem dla Ciebie?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#57
Raport stwierdzający nieprawidłowości i kompromitujący przy tym przygotowywany obecnie narodowy program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego (wraz z jego twórcami). Być może to obniży szanse na jego wprowadzenie.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#58
Sajid napisał(a):Raport stwierdzający nieprawidłowości i kompromitujący przy tym przygotowywany obecnie narodowy program poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego (wraz z jego twórcami). Być może to obniży szanse na jego wprowadzenie.
Twoim zdaniem jakie nieprawidłowości są w tym programie?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#59
NotInPortland napisał(a):Twoim zdaniem jakie nieprawidłowości są w tym programie?
NIK nie będzie badać nieprawidłowości w tym programie bo go jeszcze nie ma ( będzie natomiast kontrolować to co już jest). Osobiście krytykuję same plany programu czyli np. zwiekszenie o 160 liczby fotoradarów w Polsce. Głównie z tego powodu iż są ustawiane nie rzadko tam gdzie nie istnieje szczególne niebezpieczeństwo drogowe, co sugeruje iż mają być zwykłą maszynką generującą pieniądze.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#60
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dania-za...omosc.html

Równouprawnienie dociera także do fryzjerów...
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości