To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
Ciekawe, jak lemingi uzasadnią, że to źle.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Ciekawe, jak lemingi uzasadnią, że to źle.
A czy lemingi mają jakiś obowiązek udowadniania, że wszystko co robi Duda jest złe?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a): A czy lemingi mają jakiś obowiązek udowadniania, że wszystko co robi Duda jest złe?
Nie mają, dlatego nie wiem, czemu czują taką presję, żeby to robić.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Nie mają, dlatego nie wiem, czemu czują taką presję, żeby to robić.
Wybacz, ale będąc standardowym lemingiem nie czuję żadnej presji. Zwłaszcza, że PAD zrobił już tyle kompromitujących i szkodliwych dla Polski rzeczy, że wymyślanie takowych na siłę nie ma sensu.

(teraz się zorientowałem, że chodziło o Macierewicza - jego tyczy się to samo).
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a): Wybacz, ale będąc standardowym lemingiem nie czuję żadnej presji. 

To może nie jesteś standardowym lemingiem Oczko
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): To może nie jesteś standardowym lemingiem Oczko
Ależ jestem. Pracownik korpo, średniozamożny, centrowe poglądy polityczne, totalna niezdolność łykania retoryki PiS. Mogą mnie w Sevres pod Paryżem postawić jako leminga wzorcowego.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
zefciu napisał(a):
Iselin napisał(a): To może nie jesteś standardowym lemingiem Oczko
Ależ jestem. Pracownik korpo, średniozamożny, centrowe poglądy polityczne, totalna niezdolność łykania retoryki PiS. Mogą mnie w Sevres pod Paryżem postawić jako leminga wzorcowego.

O nie, nie. To stanowczo za malo. Domagasz sie przyjecia imigrantow? Domagasz sie panstwowego dofinansowania in vitro? Pragniesz legalizacji zwiazkow homo i mozliwosci adopcji przez nie dzieci? Popierasz aborcje? Masz byle jaki stosunek do chrzescijanstwa? Jesli tak, to jestes standardowym lemingiem. Jesli nie, to niestety musze cie rozczarowac, ale do leminga jeszcze troche ci brakuje Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): O nie, nie. To stanowczo za malo. Domagasz sie przyjecia imigrantow? Domagasz sie panstwowego dofinansowania in vitro? Pragniesz legalizacji zwiazkow homo i mozliwosci adopcji przez nie dzieci? Popierasz aborcje? Masz byle jaki stosunek do chrzescijanstwa? Jesli tak, to jestes standardowym lemingiem. Jesli nie, to niestety musze cie rozczarowac, ale do leminga jeszcze troche ci brakuje Oczko

Nie do końca. Wg najbardziej rozpowszechnionej definicji, to "osoba, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia".
Zef mi tu średnio pasuje. Mam lepszego kandydata ale nie chcę go obrazić.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Nie do końca. Wg najbardziej rozpowszechnionej definicji, to "osoba, który bezkrytycznie wierzy w to, co usłyszy w telewizji, albo przeczyta w Internecie i przyjmuje to wszystko bez żadnego zastanowienia".
Zef mi tu średnio pasuje. Mam lepszego kandydata ale nie chcę go obrazić.
Ja bym powiedziała, że leming, która wklei sobie określoną narrację i wierzy we wszystko, co ją potwierdza bezkrytycznie.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): O nie, nie. To stanowczo za malo. Domagasz sie przyjecia imigrantow?
A czy lemingi "domagają się" przyjęcia imigrantów? W takim razie czemu PO zawsze była w tej sprawie taka nieradykalna?
Cytat:Domagasz sie panstwowego dofinansowania in vitro?
Ależ tak!!! Przez 8 lat rządów PO był to mój priorytet. Fakt, że PO przez prawie 8 lat nic nie robiła by takie dofinansowanie wprowadzić nijak mnie nie przejął.
Cytat:Pragniesz legalizacji zwiazkow homo i mozliwosci adopcji przez nie dzieci?
I znowu - co takiego PO uczyniła w tej kwestii?
Cytat:Popierasz aborcje?
Popieram status quo
Cytat:Masz byle jaki stosunek do chrzescijanstwa?
W sensie, że nie jestem zwolennikiem prześladowania biskupów przy użyciu teczek, by ci robili z siebie debili w mediach? Owszem - mam byle jaki.

A co do definicji leminga, to jest to pojęcie stworzone przez PiS i dlatego rozumiem je tak, jak PiS głosi - leming to głosujący na mainstreamowe partie przeciwnik PiS.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Jak bede mial dostep do kompa to Ci odpisze dokladnie. Dla mnie w skrocie leming to postepowiec - nowobogacki lub mlody, wyksztalcony z wielkiego miasta. Czlowiek bedacy z dala od realiow zycia wiekszosci spoleczenstwa. Ktos kto mysli, ze w Polsce jest git, ze nic nie trzeba zmieniac, bo jemu zyje sie dobrze.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
"Kim jest leming"? Temat pracy magisterskiej.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): "Kim jest leming"? Temat pracy magisterskiej.

Jak słusznie zauważył Zef, 'leming' jest zwierzęciem z bestiariusza PiS. Stwora niezwykle wrażego, bo nieskorego do rewolucyjnych zmian i niepodzielającym jego świętej misji odbudowy Polski z POwskich ruin'.
I o zgrozo, tolerancyjnego i nienienawidzącego wszystkich dokoła, a na dodatek słabo załapującego sie na teorie spiskowe.
Jednym słowem - zdrajca i zaprzaniec.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Przecież na wiki jest całkiem zgrabna definicja.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Leming_(osoba)
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,M...aid=117a76

Umiarkowany, niefanatyczny islam w natarciu - 10 lat wiezienia i 2 tysiace batow dla faceta, ktory napisal, ze jest ateista. W arabii saudyjskiej. Specjalne malymi literami napisalem.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Umiarkowany, niefanatyczny islam (...) W arabii saudyjskiej. Specjalne malymi literami napisalem.

Oksymoron napisałeś, waćpan. To tak jakby napisać "Skromna nieduża figurka. W Swiebodzinie."
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
To byla z mojej strony ironia, kpina, sarkazm Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Baptiste napisał(a): Przecież na wiki jest całkiem zgrabna definicja.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Leming_(osoba)

Tylko, że obecnie wypisz wymaluj pasuje raczej do wyborców PIS - zwłaszcza tych "niemoherowych".
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
Z definicji wynika, że to głównie określenie charakteryzujące nie tyle postawę co orientację polityczną, medialną, światopoglądową.

A to jest w zasadzie niemierzalne i można mówić tylko o wrażeniach, indywidualnym odbiorze na podstawie otoczenia, itp:
"grupy ludzi, którzy ślepo wierzyli ówcześnie urzędującym rządom oraz mediom"
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Dajta, spokój - leming nie może być PiSowski z definicji.
Ziemkiewicz ma chyba jakieś prawa autorskie, a prawa autorskiego należy przestrzegać.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości