Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
(09.11.2017, 10:58)zefciu napisał(a):
(09.11.2017, 07:44)ZaKotem napisał(a): Wygląda jak bunkier.
Prawdopodobnie ma to jakiś związek z faktem, że nie jest wykończona i pomalowana Uśmiech

Tylko tych „wnętrz jak u Nowosielskiego” się boję trochę.

Tu masz wnętrze zaprojektowane przez Nowosielskiego w cerkwi w Białym Borze.
De gustibus[Obrazek: 55afee3f2d7cf_o.jpg?1448306119]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Eee, to ma być cerkiew? Toż to wygląda bardziej ascetycznie niż zbory protestanckie...

Dla porównania unicka cerkiew w Kostomłotach:

[Obrazek: Cerkiew_unicka%2C_ob._ko%C5%9Bci%C3%B3%C...naPyka.JPG]
God created men. Samuel Colt made them equal.
Odpowiedz
Albo w Łodzi

[Obrazek: 8d2927fc_large.jpg]

Dla zefcia, tak będzie wyglądała ta cerkiew pomalowana na biało.

[Obrazek: z17343845QProjekt-pierwszej-od-100-lat-c...szawie.jpg]
Odpowiedz
Ojojoj, Nowosielski strasznie ssie. Piękne te Kostomloty i Łódź. Muszę kiedyś pozwiedzać tego typu miejsca.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
---
Odpowiedz
Nie sądziłem, że kiedykolwiek przyjdzie mi wyrazić zadowolenie z propozycji Naczelnika. A tu proszę, mądre, empatyczne, ludzkie zachowanie - czy to na pewno ten sam Kaczyński?
Prezes PiS o zakazie hodowli zwierząt futerkowych. "To kwestia serca" (http://www.tvn24.pl)
Odpowiedz
Coś jest na rzeczy. Odstrzał łosi też podobno osobiście zablokował.
Ciekawe tylko, dlaczego jest tak niekonsekwentny, że toleruje tego debila Szyszke i jego chore pomysły oraz to całe bractwo leśnych dziadków.

Nowe!
Już mu przyklejają łatę lewaka i oszołoma. Kto sieje burzę....

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...Czolka3Img
Odpowiedz
(18.11.2017, 23:14)exeter napisał(a): Nie sądziłem, że kiedykolwiek przyjdzie mi wyrazić zadowolenie z propozycji Naczelnika. A tu proszę, mądre, empatyczne, ludzkie zachowanie - czy to na pewno ten sam Kaczyński?
Prezes PiS o zakazie hodowli zwierząt futerkowych. "To kwestia serca" (http://www.tvn24.pl)

Pewnie jest to reakcja na doniesienie, że hodowlą tych zwierząt zajmują się ludzie związani z totalną opozycją Oczko A poza tym, zapowiedź nowelizacji ustawy przyspieszy uśmiercenie futrzaków i być może bankructwo hodowców, czyli ludzi gorszego sortu.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"

"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
Muszę się przyznać, że ja także nie potrafię uwierzyć w nagłą przemianę Naczelnika i podobnie jak Wy doszukuję się w tym posunięciu drugiego dna.
Może chodziło o sprawdzenie, kto w pisowskiej drużynie łyknie każdą inicjatywę prezesa bez mrugnięcia okiem, a kto wyrazi wątpliwości? 
I wtedy wiadomo, należy delikwenta zniknąć z polityki.

Już nic więcej nie napiszę, bo jeszcze okaże się, że trafiłem w sedno. Smutny
Odpowiedz
Niezła akcja w AS

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,2266...BizLinkImg
Odpowiedz
(19.11.2017, 00:34)exeter napisał(a): Muszę się przyznać, że ja także nie potrafię uwierzyć w nagłą przemianę Naczelnika i podobnie jak Wy doszukuję się w tym posunięciu drugiego dna.
Może chodziło o sprawdzenie, kto w pisowskiej drużynie łyknie każdą inicjatywę prezesa bez mrugnięcia okiem, a kto wyrazi wątpliwości? 

Obaj żyjemy wystarczająco długo by wiedzieć, że raczej nie należy ufać politykom.Pokaż mi partię, z tych rządzących po1989 roku, która przyznała się do własnych błędów.Owszem, Kaczyński przyznał kiedyś z mównicy sejmowej, że PiS popełnił błędy, tyle że nie wymienił ani jednego Uśmiech
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"

"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
(19.11.2017, 00:34)exeter napisał(a): Muszę się przyznać, że ja także nie potrafię uwierzyć w nagłą przemianę Naczelnika i podobnie jak Wy doszukuję się w tym posunięciu drugiego dna.

Litości, Naczelnik od wieków wyraża sympatię do zwierzaków. Tu akurat nie ma się co doszukiwać drugiego dna.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin,

Cytat:Litości, Naczelnik od wieków wyraża sympatię do zwierzaków. Tu akurat nie ma się co doszukiwać drugiego dna.
Jeśli to prawda(to znaczy, że podjął tę decyzję z tego powodu, gdyż o tym, że lubi koty wie każdy), to ja byłbym za zmniejszeniem o połowę temperatury pod kotłem smoły w piekle, w którym przyjdzie mu się smażyć, za to co nam wszystkim zrobił. Uśmiech
Odpowiedz
Nam wszystkim. Co za patos Oczko
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Iselin,

Cytat:Nam wszystkim. Co za patos [Obrazek: wink.gif]
Nie było w tym grama patosu. Zobacz choćby tę informację z ostatniej chwili:
Donald Tusk: Alarm! Strategia PiS czy plan Kremla? (http://www.tvn24.pl)

Nie przypominam sobie żadnego rządu wolnej Polski któremu dałoby się postawić zarzuty o podobnym ciężarze gatunkowym.
Odpowiedz
A komu nie da się postawić zarzutów? Premier Oleksy został okrzyknięty rosyjskim szpiegiem. To, że premier Tusk był i jest agentem niemieckim, belgijskim i rosyjskim również, na pisowie Wszyscy Wiedzo, jak również to, że razem z Putinem zamordował Lecha Kaczyńskiego. To, że obie polskie prawice są w stanie coś ugrać na takich argumentach (-Ty jesteś za Kremlem! -A za tobą jest Kreml! -A twoją matkę Putin posuwał! -A ciebie córka Putina!) dowodzi, że różnica między nimi jest kosmetyczna.
Odpowiedz
ZaKotem,

Cytat:A komu nie da się postawić zarzutów? Premier Oleksy został okrzyknięty rosyjskim szpiegiem. To, że premier Tusk był i jest agentem niemieckim, belgijskim i rosyjskim również, na pisowie Wszyscy Wiedzo, jak również to, że razem z Putinem zamordował Lecha Kaczyńskiego. To, że obie polskie prawice są w stanie coś ugrać na takich argumentach (-Ty jesteś za Kremlem! -A za tobą jest Kreml! -A twoją matkę Putin posuwał! -A ciebie córka Putina!) dowodzi, że różnica między nimi jest kosmetyczna.
Zarzuty da się postawić każdemu. Rzecz w tym, żeby jeszcze dało się je uzasadnić. Oczko

Na postkomunistycznej lewicy wieszano psy, ale nie kto inny, tylko jej przedstawiciele będąc członkami polskich władz realizowali najważniejsze punkty polskiej Racji Stanu: wejście do NATO, akcesję do UE, a także potrafili najskuteczniej uderzyć w rosyjski interes imperialny - Aleksander Kwaśniewski podczas Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie.

Tymczasem obecna władza w krótkim czasie zniweczyła nasz wielopokoleniowy dorobek i odwróciła przesuwanie Polska na Zachód, kierując nas na Wschód. To jest dramatyczny moment w historii narodu, a Donald Tusk miał nie tylko prawo, ale i obowiązek uderzyć w związku z tym na alarm.

Pytanie, dlaczego ten alarm nie odzywa się głośno w głowach Polaków?
Odpowiedz
[Obrazek: 41c3129a82482d66f6966cadf666edc838ce2d0c...427831.jpg]

Pewien polityk AfD domagał się, aby już nie wmawiać Niemcom winy za Holokaust. Chciał też usunąć pomnik ofiar Holokaustu w Berlinie. Jakaś grupa osób zorganizowała się, wynajęła działkę sąsiadującą z posesją polityka i postawiła na niej miniaturę znienawidzonego przez niego pomnika. Teraz ogląda go sobie z okna.
Świetna akcja.

Cytat: A group of activists on Wednesday unveiled a replica of Berlin's Holocaust Memorial secretly erected outside the home of a far-right AfD politician who has urged Germany to stop atoning for Nazi guilt.

With 24 large concrete slabs set up in a garden next to Bjoern Hoecke's house, the art collective "Centre for Political Beauty" said it wanted to send a daily reminder of the World War II horrors that led to deaths of six million Jews.

https://www.thelocal.de/20171122/activis...t-memorial
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Gry i zabawy ludu polskiego.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...a=167&c=96
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości