Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
Oglądałeś i słuchałeś do końca to, do czego link wkleiłeś?
Pytam bo dziwi mnie to - jak do tej pory prezentowałeś poglądy raczej konserwatywne i niechętne muzułmanom.
A teraz proszę, taki link.
Próbuję przestać używać wielkich liter w bezpośrednich zwrotach zawierających zaimek "ty". Proszę nie odbierać tego jako braku wyrazu szacunku do rozmówców.Odpowiedz
Oglądałem filmik kilka razy przed wklejeniem. Nigdy nie uważałem się za konserwatystę, ale faktycznie jestem niechętny islamowi. I nie powiedziałem z którymi tekstami się zgadzam i z którymi nie więc wcale nie wiesz czy trafiłaś Uśmiech

Uważam że ludzie powinni móc rozmawiać o islamie bez oskarżania o mowę nienawiści. Liderzy islamu powinni oficjalnie potępiać te interpretacje islamu które prowadzą do terroryzmu. Pan mówiący na końcu stwierdził że problemu z islamem nie ma i koniec dyskusji, oczywiście się z nim w tej kwestii nie zgadzam. Powiedział też że trzeba być ostrożnym co akurat rozumiem bo wyobrażam sobie że liderzy islamu poproszeni o potępienie tych rzeczy mogą zareagować w stylu "jak śmiesz insynuować..." i się wkurzyć a rząd UK się tego boi. Wspomniał o tym że rząd Brytyjski popiera usuwanie toksycznych interpretacji islamu, z czego się cieszę, z czym się zgadzam, co chciałbym zobaczyć w detalach, oraz co potwierdza przecież to że istnieją toksyczne interpretacje islamu.

Jest bardzo dużo ludzi w UK i Europie którzy widzą problem w islamie i ich zdanie się całkowicie ignoruje, do tego okazjonalnie oskarża się ich o rasizm albo nazizm. Ci ludzie się w końcu wkurzą i swoimi głosami zaczną zmieniać rządy, co zresztą już widać że prawicowe partie zyskują na popularności bo reszta uznaje że problem nie istnieje.

Dodatkowo staram się na problem przecież patrzeć szczerze więc starałem się wrzucić jak najbardziej neutralny filmik. Istnieją filmiki gdzie tylko Lorda Pearsona słychać bez żadnej odpowiedzi co wydało mi się niewłaściwe bo chociażby reakcja reszty ludzi pokazuje która idea dominuje. Naprawdę masz o mnie tak kiepskie zdanie i myślisz że manipuluję wklejanymi materiałami albo myśle sobie "tego nie wkleje bo stawia to moje poglądy w złym świetle"?
Odpowiedz
(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): Nie wyśmiewali, to już w ogóle bez powodu zatrzymują. Świetnie.

Mamy dostęp do protokołu policyjnego? Ona twierdzi, że podano powód rasistowski. Na podstawie jednego zdjęcia nie wiemy co do końca się tam wydarzyło. Czy nastąpiło to po zgłoszeniu czy prewencyjnie itd.

(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): Ponownie, problem istnieje tylko dlatego że muzułmanie są agresywni. Bo to że dwie frakcje by rzucały w siebie satyrą nie byłoby problemem.


No i co z tego. Wiedząc, że jadowity wąż może być agresywny to lepiej jest go szturchać kijem czy przejść obok zataczając szerszy łuk? Prowokowanie niczego nie rozwiązuje w tej sytuacji. My znamy perspektywę i wiemy, że ich agresywność jest pozbawiona podstaw, ale oni prowokację traktują jak zachętę do aktywnej obrony. Trzeba znaleźć inne rozwiązanie.


(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): To zakłada że Southern wywołała tą całą sytuację z banem specjalnie dla własnych celów. A nie wydaje mi się żeby tak było.

A mnie tak się wydaje i tak uważam. Może nie sądziła, że dostanie bana, ale przecież liczyła na czyjąś reakcję. Coś chciała udowodnić.

(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): Kolejna sprawa to założenie że ban był słuszny a to jest mocno dyskusyjne zwłaszcza w świetle wpuszania do UK jihadystów.


Wpuszczania dżihadystów? Daj jakieś artykuły i odnośniki co do tego tematu.

(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): Jeśli nie wywołała jej specjalnie oraz jeśli ban jest niesłuszny to otwarta walka z decyzją UK wygląda bardziej jak walka w słusznej sprawie a nie robienie z siebie ofiary.

No jak to nie wywołała sytuacji specjalnie. Właśnie specjalnie przygotowali ulotki propagandowe i specjalnie poszli tam gdzie poszli, a nie do jakiegoś Hyde Parku gdzie znajduje się "podium mówców" żeby sobie ulżyć. Zrobiła to specjalnie w sobie wiadomym celu.
Southern chce żeby to wyglądało tak jak to opisujesz, przecież ona chciała tylko prowokować i zobaczyć czy ktoś łyknie haczyk.(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): "Jakiś paragraf musieli wybrać, jako że nie robili nic złego". To nie brzmi jak coś co powinien robić normalny kraj.


Zgadzam się. Może zamiast tego policja powinna stanąć obok nich i w razie czego interweniować, a po zaistnieniu jakiegoś incydentu rozkazać zakończenie happeningu. Nie znam procedur angielskiej policji w takich przypadkach. Czy była to decyzja patrolu (raczej nie), czy brytyjskiego ABW. Nie wiem. Ale sądzę, że muszę znaleźć lepsze rozwiązania w takich przypadkach.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a): Mamy dostęp do protokołu policyjnego? Ona twierdzi, że podano powód rasistowski. Na podstawie jednego zdjęcia nie wiemy co do końca się tam wydarzyło. Czy nastąpiło to po zgłoszeniu czy prewencyjnie itd.

https://twitter.com/Lauren_Southern/stat...2395055105
To jest coś z czym stała tutaj
https://twitter.com/Nigel_Farage/status/...4002036737
I to na przykład
https://www.amren.com/news/2018/03/laure...d-from-uk/

(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a): No i co z tego. Wiedząc, że jadowity wąż może być agresywny to lepiej jest go szturchać kijem czy przejść obok zataczając szerszy łuk? Prowokowanie niczego nie rozwiązuje w tej sytuacji. My znamy perspektywę i wiemy, że ich agresywność jest pozbawiona podstaw, ale oni prowokację traktują jak zachętę do aktywnej obrony. Trzeba znaleźć inne rozwiązanie.

Oby tylko nie import większej ilości jadowitych węży

(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a):
(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): To zakłada że Southern wywołała tą całą sytuację z banem specjalnie dla własnych celów. A nie wydaje mi się żeby tak było.

A mnie tak się wydaje i tak uważam. Może nie sądziła, że dostanie bana, ale przecież liczyła na czyjąś reakcję. Coś chciała udowodnić.

To znaczy kiedy? Jadąc do UK po raz kolejny? To że Lauren często prowokuje to się z tym zgadzam, na przykład prawnie jest mężczyzną, zmieniła status żeby udowodnić jak łatwo można po prostu pójść do urzędu i powiedzieć że jest się innej płci i mieć to w dokumentach. Ale prowokowanie bana? Zwłaszcza kiedy dwie inne osoby zostały z innych powodów zatrzymane w tym samym czasie? Wygląda to raczej na działanie UK a nie Lauren.

(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a): Wpuszczania dżihadystów? Daj jakieś artykuły i odnośniki co do tego tematu.

kilka pierwszych linków z setek z googla:
http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...96391.html
http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...17811.html
https://www.express.co.uk/news/uk/670172...-stateless

(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a):
(15.03.2018, 11:34)magicvortex napisał(a): Jeśli nie wywołała jej specjalnie oraz jeśli ban jest niesłuszny to otwarta walka z decyzją UK wygląda bardziej jak walka w słusznej sprawie a nie robienie z siebie ofiary.

No jak to nie wywołała sytuacji specjalnie. Właśnie specjalnie przygotowali ulotki propagandowe i specjalnie poszli tam gdzie poszli, a nie do jakiegoś Hyde Parku gdzie znajduje się "podium mówców" żeby sobie ulżyć. Zrobiła to specjalnie w sobie wiadomym celu.
Southern chce żeby to wyglądało tak jak to opisujesz, przecież ona chciała tylko prowokować i zobaczyć czy ktoś łyknie haczyk.

Cytat:"It was for a social experiment video comparing peoples reactions when this statement was applied to different gods. It was inspired by Vice’s infamous ‘was Jesus gay’ article,” claimed Southern to Breitbart News

Nikt nie twierdzi że zrobiła te ulotki przypadkiem przecież. Ale jak rozumiem o Jezusie można mówić że to gej, o allahu już nie i należy traktować kogoś jak jakiegoś wywrotowca. Spoko. Poza tym tak jak mówiłem teraz przez ten ban robią z niej bohatera wiec nawet gdyby trzeba było ją w jakiś sposób ukarać to nie wybrali tego właściwego. Poza tym jak ktoś uwaza że islamowi nie należy się specjalne traktowanie to ban dla Lauren jest po prostu kpiną.

(17.03.2018, 14:01)Żarłak napisał(a): Zgadzam się. Może zamiast tego policja powinna stanąć obok nich i w razie czego interweniować, a po zaistnieniu jakiegoś incydentu rozkazać zakończenie happeningu. Nie znam procedur angielskiej policji w takich przypadkach. Czy była to decyzja patrolu (raczej nie), czy brytyjskiego ABW. Nie wiem. Ale sądzę, że muszę znaleźć lepsze rozwiązania w takich przypadkach.

Ja też nie wiem dokładnie który urząd w UK dokonał takiej decyzji. Ale spróbuję na chwilę postawić się w Twoich butach. Wyobraźmy sobie że mam w kraju bombę w postaci islamu a Lauren to paczka zapałek która pojawia się niebezpiecznie blisko lontu. Wtedy rozumiem że trzeba Lauren powstrzymać przed zapaleniem lontu, aaaaale również należy usunąć bombę. Jak usuniemy bombę to Lauren będzie mogła rozrzucać ulotki gdzie popadnie i nikt nawet brwi nie podniesie.
Odpowiedz
(17.03.2018, 16:47)magicvortex napisał(a): https://twitter.com/Lauren_Southern/stat...2395055105
To jest coś z czym stała tutaj
https://twitter.com/Nigel_Farage/status/...4002036737
I to na przykład
https://www.amren.com/news/2018/03/laure...d-from-uk/

To są decyzje administracyjne, a nie coś z czym stała. Złe łącza ci się wkleiły.

(17.03.2018, 16:47)magicvortex napisał(a): Ale prowokowanie bana? Zwłaszcza kiedy dwie inne osoby zostały z innych powodów zatrzymane w tym samym czasie? Wygląda to raczej na działanie UK a nie Lauren.

Nie napisałem, że spodziewała się bana, tylko, że okazję tę wykorzystała do autopromocji.

Może zarzut rasistowski i zakaz wjazdu bierze się z całoksztatłu jej działalności. I tak swoją drogą, nie powinien jej on tak bardzo przeszkadzać skoro sama wyróżnia się m.in. poglądem antyimigracyjnym wobec niektórych ludzi. Tak samo ma na swoim koncie bezprawne wtargnięcie na statek. Działając w nurcie gonzo dziennikarstwa stawia siebie samą w takich sytuacjach, tylko zniesmacza mnie to, że robi z siebie ofiarę, ale przecież liczy się poklask.

Ziemkiewicz też się oburzył, że nie ma po co jechać do UK, ale nie oburza go fakt, że innym też odmawia prawa do wjazdu na podstawie osobistych przesłanek. Strasznie dziwi mnie postawa takich osób, które chętnie wykluczają kogoś albo coś z publicznej sfery, ale kiedy podobne retorsje uderzają w nich samych to nagle ich to zaczyna bulwersować. Zrzucam to na brak logiki albo wyrachowanie. Ewentualnie uwiąd szarych komórek.

(17.03.2018, 16:47)magicvortex napisał(a): kilka pierwszych linków z setek z googla:
http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...96391.html
http://www.independent.co.uk/news/uk/hom...17811.html
https://www.express.co.uk/news/uk/670172...-stateless

A możesz podać takie, które nie zaprzeczają twojej tezie? Bo te trzy w ogóle nie są zgodne z populistycznym wyrażeniem "wpuszczają dżihadystów". Artykuły naświetlają problem i prawne trudności z radzeniem sobie z pozbawianiem własnych obywateli obywatelstwa (czego państwo zrobić nie może z powodu praw międzynarodowych, co też jest napisane w jednym z tych artykułów; powinieneś je przeczytać zanim wkleiłeś). Co więcej, nie jest to sytuacja podobna do tej Southern, bo dotyczy obywateli UK, a nie obywatela innego państwa. Pokazane jest, że władze są świadome problemu, a tam gdzie jest to możliwe (podwójne obywatelstwo) pozbawiają tych ludzi brytyjskiego paszportu co opisuje poniższy artykuł:UK 'has stripped 150 jihadists and criminals of citizenship'Cytat:More than 150 suspected jihadists and criminals have been stripped of their citizenship and banned from returning to the UK, it has been reported.

Ministers stepped up the “deprivation orders” amid fears that the collapse of Islamic State would lead to an influx of militants from Syria, according to the Sunday Times.

Quoting official figures and security sources, the newspaper said more than 40 suspects had their right to a passport removed this year, with about 30 targeted since March.

Those who have had their citizenship removed include gunmen and “jihadi brides” who travelled to Syria, it added.

They are all dual nationals, including British-born people with parents of different nationalities, because ministers cannot take away citizenship if it would leave a suspect stateless.

Jak widzisz, to nie jest do końca tak, jak ukazują to jakieś prostackie szczeknięcia populistów.

(17.03.2018, 16:47)magicvortex napisał(a): Ja też nie wiem dokładnie który urząd w UK dokonał takiej decyzji. Ale spróbuję na chwilę postawić się w Twoich butach. Wyobraźmy sobie że mam w kraju bombę w postaci islamu a Lauren to paczka zapałek która pojawia się niebezpiecznie blisko lontu. Wtedy rozumiem że trzeba Lauren powstrzymać przed zapaleniem lontu, aaaaale również należy usunąć bombę. Jak usuniemy bombę to Lauren będzie mogła rozrzucać ulotki gdzie popadnie i nikt nawet brwi nie podniesie.

Dowiedziałem się, że zakaz dał urząd ds. imigracyjnych, czyli adekwatny.
A może trzeba też neutralizować postawy osób, które rzucają rozpalone zapałki gdzie popadnie? Aby nie tylko niechciane bomby dokoła nas nie były rozstawiane, ale też małe ogniska pożarów.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
(18.03.2018, 23:00)Żarłak napisał(a): To są decyzje administracyjne, a nie coś z czym stała. Złe łącza ci się wkleiły.

Pierwszy link zawiera zdjęcie dokumentu z którym stoi na drugim linku. Do czego zmierzasz?

(18.03.2018, 23:00)Żarłak napisał(a): Nie napisałem, że spodziewała się bana, tylko, że okazję tę wykorzystała do autopromocji.

Twoim zdaniem widocznie jedyna słuszna droga dla mniej to stulić pysk i zamieść się gdzieś pod dywan, bo jeśli tylko śmie cokolwiek nagłośnić to intencje magicznie stają się nieszczere.

(18.03.2018, 23:00)Żarłak napisał(a): Może zarzut rasistowski i zakaz wjazdu bierze się z całoksztatłu jej działalności. I tak swoją drogą, nie powinien jej on tak bardzo przeszkadzać skoro sama wyróżnia się m.in. poglądem antyimigracyjnym wobec niektórych ludzi. Tak samo ma na swoim koncie bezprawne wtargnięcie na statek. Działając w nurcie gonzo dziennikarstwa stawia siebie samą w takich sytuacjach, tylko zniesmacza mnie to, że robi z siebie ofiarę, ale przecież liczy się poklask.

Ziemkiewicz też się oburzył, że nie ma po co jechać do UK, ale nie oburza go fakt, że innym też odmawia prawa do wjazdu na podstawie osobistych przesłanek. Strasznie dziwi mnie postawa takich osób, które chętnie wykluczają kogoś albo coś z publicznej sfery, ale kiedy podobne retorsje uderzają w nich samych to nagle ich to zaczyna bulwersować. Zrzucam to na brak logiki albo wyrachowanie. Ewentualnie uwiąd szarych komórek.

Zapomniałem, faktycznie tysiące aktywistek z kanady przyjeżdżało do UK robić rozróby, więc profil pasował. Nie widzisz różnicy pomiędzy migracją w setkach tysięcy która powoduje duże problemy w europie a ludzmi którzy ostrzegają przed przyjmowaniem wszystkich jak leci? Southern to aktywistka, oczywiście że zrobi z tego szum, niczego innego się po niej nie spodziewam. Oczywiście że nie wszyscy ludzie będą wpuszczeni przez granice Southern nie krytykuje samego faktu blokowania ludzi co decyzje kogo i za co blokować. A że ludzie mają dość imigracji to widać po brexicie.

(18.03.2018, 23:00)Żarłak napisał(a): A możesz podać takie, które nie zaprzeczają twojej tezie? Bo te trzy w ogóle nie są zgodne z populistycznym wyrażeniem "wpuszczają dżihadystów". Artykuły naświetlają problem i prawne trudności z radzeniem sobie z pozbawianiem własnych obywateli obywatelstwa (czego państwo zrobić nie może z powodu praw międzynarodowych, co też jest napisane w jednym z tych artykułów; powinieneś je przeczytać zanim wkleiłeś). Co więcej, nie jest to sytuacja podobna do tej Southern, bo dotyczy obywateli UK, a nie obywatela innego państwa. Pokazane jest, że władze są świadome problemu, a tam gdzie jest to możliwe (podwójne obywatelstwo) pozbawiają tych ludzi brytyjskiego paszportu co opisuje poniższy artykuł:


UK 'has stripped 150 jihadists and criminals of citizenship'Cytat:More than 150 suspected jihadists and criminals have been stripped of their citizenship and banned from returning to the UK, it has been reported.

Ministers stepped up the “deprivation orders” amid fears that the collapse of Islamic State would lead to an influx of militants from Syria, according to the Sunday Times.

Quoting official figures and security sources, the newspaper said more than 40 suspects had their right to a passport removed this year, with about 30 targeted since March.

Those who have had their citizenship removed include gunmen and “jihadi brides” who travelled to Syria, it added.

They are all dual nationals, including British-born people with parents of different nationalities, because ministers cannot take away citizenship if it would leave a suspect stateless.

Jak widzisz, to nie jest do końca tak, jak ukazują to jakieś prostackie szczeknięcia populistów.

No ja myślę że działają w tym temacie bo gdyby tego nie robili to byłby dramat.

(18.03.2018, 23:00)Żarłak napisał(a): Dowiedziałem się, że zakaz dał urząd ds. imigracyjnych, czyli adekwatny.
A może trzeba też neutralizować postawy osób, które rzucają rozpalone zapałki gdzie popadnie? Aby nie tylko niechciane bomby dokoła nas nie były rozstawiane, ale też małe ogniska pożarów.

Jak rozumiem pochwalasz cackanie się z islamem i banowanie wszelkich karykatur mahometa albo parodii islamu?
Odpowiedz
Cytat:Były prezydent Francji Nicolas Sarkozy został zatrzymany i jest przesłuchiwany przez policję śledczą w Nanterre w związku z podejrzeniem o nielegalne finansowanie kampanii prezydenckiej w 2007 r. z pieniędzy pochodzących od reżimu w Libii - podały media.

Sarkozy, który był prezydentem w latach 2007-2012, wielokrotnie zaprzeczał, że otrzymał jakiekolwiek nielegalne fundusze na kampanię i odrzucał zarzuty dotyczące "dochodzenia libijskiego" jako "groteskowe".
W listopadzie 2016 roku portal Mediapart zamieścił nagranie wideo, na którym francusko-libański biznesmen Ziad Takieddine twierdzi, że w czasie kampanii prezydenckiej w 2007 r. przekazał Sarkozy'emu w sumie 5 mln euro pochodzących od libijskiego reżimu.

Takieddine powiedział, że osobiście przewiózł z Libii do Francji w trzech turach w sumie 5 mln euro w gotówce między listopadem 2006 roku i początkiem 2007 roku. Pieniądze raz przekazał bezpośrednio Sarkozy'emu, wówczas szefowi MSW, a dwa razy szefowi jego gabinetu Claude'owi Gueantowi. Walizki z pieniędzmi miały zostać mu przekazane w Trypolisie przez szefa tajnych służb byłego przywódcy Kadafiego.

To nie jedyna sprawa

Sarkozy został już postawiony przed sądem w odrębnej sprawie dotyczącej finansowania jego nieudanej kampanii reelekcyjnej w 2012 roku, kiedy to został pokonany przez socjalistę Francois Hollande'a. Sarkozy'emu zarzuca się, że świadomie przekroczył dopuszczalny pułap wydatków na kampanię, wynoszący 22,5 mln euro. Wysokość budżetu na kampanie regulowana jest prawem, aby była ona równa dla kandydatów.

Śledztwo, wszczęte w 2014 roku, wykazało istnienie rozbudowanego systemu fałszywych faktur mających na celu ukrywanie wydatków na kampanię. Skandal ten nazwano aferą Bygmaliona od nazwy specjalizującej się w promocji i komunikacji firmy Bygmalion, która obsługiwała kampanię wyborczą ówczesnego prezydenta.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/nicolas...ny/dp63w3h

Cytat:Brazylijska policja rozbiła szajkę księży. Na czele stał biskup katolicki

Duchowni okradali konta kościołów. Policjanci aresztowali siedmiu przestępców w sutannach. Zapowiadają dalsze zatrzymania.

Biskup Formosy Jose Ronaldo Ribeiro i sześciu innych księży katolickich oskarżanych jest o kradzież pieniędzy należących do parafii w trzech miastach wokół Brasilii, stolicy kraju. Według prokuratury kościół katolicki co roku tracił w ten sposób setki tysięcy dolarów.

Śledztwo rozpoczęto trzy lata temu, rok po tym, jak Jose Ronaldo Ribeiro zasiadł na tronie biskupa Formosy. Wierni szybko zorientowali się, że na rachunkach kościołów parafialnych brakuje pieniędzy ze zbiórek na tacę, datków oraz opłat za śluby i chrzty.

Podczas śledztwa policjanci przeszukali wiele kościołów, rezydencji duchownych i klasztorów. W wyniku rewizji w mieszkaniu wikariusza generalnego diecezji Formosy, czyli zastępcy biskupa Ribeiro, funkcjonariusze odkryli szafę z podwójnym dnem. Za nim schowany był garnek wypełniony gotówką. Duchowny utrzymuje, że pieniądze nie należały do niego. W tym samym mieszkaniu znaleziono plastykowy worek z banknotami i monetami. Duchowny nazwał to "kolekcją". Brazylijska prokuratura zapowiada kolejne zatrzymania.

https://wiadomosci.wp.pl/brazylijska-pol...591051905a
Odpowiedz
Jak myślałem sprawa banu w UK się rozwija, Tommy Robinson czytał słowa Martina Sellnera, a trójka zbanowanych zapowiada pozew dla UK.
https://www.youtube.com/watch?v=O7X7sXvK3l4
https://www.youtube.com/watch?v=eRGB2bfG72c
Na ile pozew ma jakiekolwiek szanse to nie wiem, ale może coś ciekawego z tego wyniknie.
W miedzyczasie Count Dankula jest uznany winnym bycia obrzydliwie obrażliwym za filmik na yt naśmiewający się z nazistów. Dowcip z tych mało smacznych, nauczył psa dziewczyny hailować. Ale już podnoszą się głosy krytyki ze strony centrum i prawicy że bycie obraźliwym jest nieprecyzyjne i subiektywne i to niebezpieczny precedens. Tego typu decyzje tylko umacniają prawicę w przekonaniu o oblężonej twierdzy i cenzurowaniu.
https://uk.news.yahoo.com/youtube-comedi...20581.html

Przy okazji w stanach dyskutują o tym czy Youtube, Twitter i Facebook są neutralne światopoglądowo i czy konserwatywne głosy mogą być cenzurowane. A PragerU pozywa Youtube z powodu dyskryminacji konserwatywnych filmów. Wiem że info relatywnie stare, ale nie pamiętam teraz czy była o tym mowa. Jak będę miał czas to sprawdzę jaki jest aktualny stan sprawy bo nie jestem pewien. W tym momencie wydaje mi się że nadal się ciągnie.
https://www.youtube.com/watch?v=zlfV6ldIbjI
http://thefederalist.com/2017/11/01/prag...ve-videos/

PS. Zanim ktoś się oburzy, że "ziemkiewicze płaczo" albo coś w tym stylu. Chodzi o to że istnieją pewne linie konfliktu w UK oraz USA i że prawica oraz konserwatyści mają poparcie nawet jeśli się całkowicie mylą. Wydaje mi się że chcecie wiedzieć że konflikt w UK na liniach otwarte granice / ograniczanie imigracji albo wolność słowa / mowa nienawiści się zaostrza i z jakich powodów. To że wkleiłem to czyiś link nie oznacza że automatycznie zgadzam się ze wszystkimi poglądami zawartymi w linku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości