Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje
Podobno były zabezpieczenia.

Jedna i druga fajcyła się jak stóg siana.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Zełeński prawdopodobnie wygrał.

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/140...RHlJuyD6M4
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gawain napisał(a): Zełeński prawdopodobnie wygrał.
Tera pytanie, czy to dobrze, czy źle. Raczej w ciemno można strzelać, że będzie takim Adrianem Dupą Kołomojskiego. Więc pytanie, czy to dobrze czy źle, że będzie rządził szeregowy biznesmen Kołomojski.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Dobrze. Kołomojski będzie chciał opleść Ukrainę swoimi wpływami i wygryźć Poroszenkę. Będą czystki i kierunek na stabilizację i integrację z Zachodem. Idę o zakład, że pierwsza podróż zagraniczna Zełenskiego będzie do Polski. Kupią tym adwokaturę PiSu, który pilnie potrzebuje dyplomatycznych sukcesów. W każdym razie nie będą Polski drażnić. A jeżeli Kołomojski nie ma dobrej smyczy to mu się prezio może umsknąć i próbować samodzielnych rządów. Czas pokaże czy będzie liczył na Kołomojskiego czy w okresie teflonowym się ze smyczy zerwie i postawi na przeczekanie konfliktu z Rosją i tąpnięcia na rynkach jakie od kilku miesięcy co i rusz jest głoszone.
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości