Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal wiedzy Ateistycznej
Trochę ponad dwa miesiące temu stworzyłem sobie stronkę domową która miała być zwykłym portfolio ( http://www.paweltarczynski.yoyo.pl ) ale jedyne teksty i pomysły jakie miałem na publikację to te o moich poglądach religijnych. Stronka jest prosta jak konstrukcja cepa i dopiero jest budowana... ale ostatnio przeglądając polską sieć zacząłem zastanawiać się czy może nie przydał by się na polskiej "scenie ateistycznej" Portal Wiedzy Ateistycznej w którym można by było zgromadzić bazę artykułów, Faktów historycznych , Felietonów, jakąś mini encyklopedię itp.... wiem istnieje racjonalista ale ..... Co sądzicie o pomyśle takiego portalu ?? Miał by on prawo bytu ?? A może ktoś z was zna już taki portal który zawiera to o czym pisałem wyżej i nic nowego nie potrzeba (jak znacie dajcie linki)??
Chcesz się dowiedzieć dla czego Biblia to bajka :

[Obrazek: 5.gif]
Odpowiedz
Pierwsza uwaga taka, żebyś zmienił kolorystykę ponieważ czytanie jakiegokolwiek tekstu napisanego czarną czcionką na ciemnoszarym tle jest praktycznie niemożliwe.

Po drugie nie wiem czym się różni "wiedza ateistyczna" od "wiedzy teistycznej". Czy jest ateistyczna wersja praw Newtona? A może wg ateistów stolicą Polski jest Koszalin? Bo jeżeli jest jedna wiedza, to polecam taką stronę jak http://pl.wikipedia.org , która zawiera sporo faktów a jeżeli chodzi o artykuły to stron jest bez liku.
I live to the day I die
I live to the day I cry
I'm dead the day I lie
Odpowiedz
Ja bym się mx1 nie czepiał BDSa bo raczej nie chodzi mu o ateistyczną interpretację fizyki a o wiedzę nt. ateizmu (portal ateoznawczy).

Co nie zmienia faktu, że skoro jest Racjonalista, to drugi taki portal jest zbędny.
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
Bohoh dokładnie chodzi o wiedzę o ateizmie a nie o własną interpretację praw fizyki :d

Nie wiem mi jakoś racjonalista nie podchodzi Duży uśmiech (ale są gusta i guściki)
Chcesz się dowiedzieć dla czego Biblia to bajka :

[Obrazek: 5.gif]
Odpowiedz
Jeśli chciałbyś na tej ateoznawczej stronce prezentować takie "rewelacje" jak "Czego nie wie katolik" albo "Biblijne morale", to ja śmiem powątpiewać, czy jest sens tworzenia nowego portalu, który z lubością i samouwielbieniem stwierdzać będzie, że król jest nagi. Jest racjonalista.pl, z którego pewnie i tak większość tekstów na nowym portalu byłaby skopiowana, jest ateista.pl, na którym można pogadać o sprawach od A do Z, jest apostazja.info albo .pl, gdzie są informacje nt. apostazji, jest youtube, gdzie aż roi się od filmów "z wyższej półki" bądź takich o poziomie "Zeitgeistu"... co byś na tym zaproponowanym przez siebie portalu chciał zamieszczać? i w czym miałoby się to różnić od pozostałych źródeł, które wymieniłem?
Nie pytaj, co Twój kraj może zrobić dla Ciebie, lecz co Ty sam możesz dla siebie zrobić.
Odpowiedz
Uważam, że strona nie jest taka zła widziałam gorsze jak choćby ten portal totalna kicha. Jednak co do koloru tekstu koło nawigacji to powinieneś się zastanowić czy nie dać tam jaśniejszego koloru, bo ciężko mi było to odczytać.

Pozdrawiam i życzę owocnej pracy nad portalem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości