To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
#41
Obecnie oglądam tylko Dextera STOP. Bardzo dobrze wspominam Rzym STOP. Czekam na ostatni sezon Lostów STOP.

Tylko jeśli już oglądać seriale, to broń boże nie w publicznej TV, bo tam okaleczają serial swoją cenzurą.
Odpowiedz
#42
Kriss V. napisał(a):no tak, ale wszyscy pisza, ze na poczatku nie mogli sie przyzwyczaic, i ze dopiero po ktoryms razie zaakceptowali ja

Mi tam od razu muzyczka przypadła do gustu.
Jednak jeżeli chodzi o cały serial, to podsumowanie w postaci filmu jest też świetne.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#43
Opowieści z Krypty-serial mojego dzieciństwa który oglądałem mimo że potem miałem ostre napady lękowe ale go lubiłem ze względu na strażnika krypty który mnie zawsze rozbrajał i do dziś mam wszystkie odcinki na płytach dvd 8)

Świat wg Bundych-genialna komedia ze świetnymi gagami Ed O'Neil jest wprost idealny do roli Ala

Batman The Animated Series-był puszczany zawsze od poniedziałku do piątku o 15 na Polsacie zajebisty seriali animowany który może podobać się również dorosłym ze względu na poważną tematyke odcinków,dla mnie pozycja obowiązkowa

Swiat wg Kiepskich-niby miał być kiepskimi polskimi popłuczynami po Bundych,ale uwielbiam ten serial wręcz go wielbie KURDEDuży uśmiech
Hardcore squadrista!
Hardcore fascista!
Hardcore squadrista!
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
Odpowiedz
#44
Kill Baby Kill! napisał(a):Swiat wg Kiepskich-niby miał być kiepskimi polskimi popłuczynami po Bundych,ale uwielbiam ten serial wręcz go wielbie KURDEDuży uśmiech

Hmm, dziary masz owszem zajebiste, ale gust chujowy jak nieszczęście.
Odpowiedz
#45
No cóż będe musiał jakoś z tym żyć kurdeUśmiech
Hardcore squadrista!
Hardcore fascista!
Hardcore squadrista!
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
Odpowiedz
#46
Rany, listy składające się z więcej niż 2 współcześnie produkowanych seriali to przepis na oblany rok! Battlestar Gallactica- ktoś przebrnął do końca? Ja nie, chociaż pierwsze 2 sezony nastroiły mnie entuzjastycznie to tej sagi. Potem zaś autorzy stwarzali tyle "finałów" lub finałowych w jakiś sposób momentów, że wypalili mój entuzjazm całkowicie w połowie 4 sezonu. Aha, I nie trawię anime- poza jednym, unikalnym serialem: Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Najlepszy serial science-fiction jaki oglądałem.
Odpowiedz
#47
Cytat:to podsumowanie w postaci filmu jest też świetne

nie jest Język film mnie rozczarował. rozumiem że chcieli jakoś koniecznie zamknąć w ogóle kwestie Firefly ale i tak... Zacznijmy od tego że wyjaśnienie dlaczego Sojusz tak zawzięcie ściga River zupełnie się nie trzymało kupy w kontekscie serialu. Tak więc zasadnicza fabuła filmu była z dupy kompletnie i w ogóle wielka mi rzecz ujawnienie tej informacji, tak jakby Sojusz był demokracją jakąś szanującą prawa człowieka, meh. To raz, dwa: po co konkretnie zabili Washa na końcu? Ot tak żeby zabić jednego z bohaterów bez powodu? Super. Zresztą "księdza" też zabili tak bo w sumie i tak był najmniej zaawansowaną charakterologicznie postacią to co tam. Uczucie Kaylee i Simona które tak się fajnie, powoli rodziło w serialu zamknięte raz dwa straciło na uroku zupełnie. No i wreszcie sam poziom dialogów które w serii były absolutnym mistrzostwem w filmie był raczej mizerny. Koniec końców był to prosty film akcji, momentami może i fajny ale ogólnie rozczarowujący... 5/10 przy 10/10 dla serialu Uśmiech

Cytat:no tak, ale wszyscy pisza, ze na poczatku nie mogli sie przyzwyczaic, i ze dopiero po ktoryms razie zaakceptowali ja

jak inżynier Mamoń lubie tylko to co już raz przynajmniej usłyszalem Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#48
Cytat:film mnie rozczarował.
A mnie nie Uśmiech. Spodziewałem się, że film nie będzie taki jak serial. Bardzo często seriale kończące się filmem, w filmie właśnie wypadają znacznie słabiej. Patrz filmy o SG-1, przecież one są niczym w porównaniu z serialem. Albo "Dead Like Me" - też fajny serial, a film po prostu nudny.

Wątek z Sheppardem mnie również zaskoczył. Brakowało mi go od początku filmu. Z resztą samo początek wyglądał na taki ni z gruchy ni z pietruchy, ale, jak już wspomniałem, spodziewałem się tego. Spodziewałem się filmu akcji i tego, że River będzie "aktywniejsza". Spodziewałem się ofiar wśród głównych bohaterów Uśmiech.

Wątek ścigania River musieli jakoś wytłumaczyć.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#49
Kill Baby Kill! napisał(a):Swiat wg Kiepskich-niby miał być kiepskimi polskimi popłuczynami po Bundych,ale uwielbiam ten serial wręcz go wielbie KURDEDuży uśmiech
To tak jak ja. W tym serialu jest po prostu "czysta fizjologia" Uśmiech
Kiedyś wśród moich "wykształciuchowych" (tak bym ich okreslił) znajomych kryłem się z tym, że namiętnie oglądam "Kiepskich", przyznanie się do tego było równoznaczne z towarzyskim samobójstwem.
Wiem, ten serial jest totalnie głupi, prymitywny i powtarzalny. Ale ma "to coś".

Z innych lubię - "Allo, allo", "Prison Break" (sic! wiem, że teraz trędi jest nielubienie PB) no i wszystkie polskie sprzed 1989 roku ("Dom", "Jan Serce", "Alternatywy 4", "Zmienicy", "Daleko od szosy" etc - sporo mam ich w swojej kolekcji DVD).

Reszta...... jest milczeniem. Wymownym.....
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#50
Cytat:Wątek ścigania River musieli jakoś wytłumaczyć.

Nic nie musieli. Uśmiech Mogli w ogóle filmu nie robić albo zrobić z niego po prostu ekstra odcinek a nie klamre dla serialu bezsensu. Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#51
Tunga napisał(a):Hmm, dziary masz owszem zajebiste, ale gust chujowy jak nieszczęście.

"Świat według Kiepskich" to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. A twoje zdanie reprezentuje mniejszość ;]

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#52
Skywalker napisał(a):"Świat według Kiepskich" to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. A twoje zdanie reprezentuje mniejszość ;]
moze i mniejszosc, ale majaca racje Język ja sie z nim zgadzam Język
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
Odpowiedz
#53
Kiepscy rzondzom! Ha Duży uśmiech
Odpowiedz
#54
"Świat według Kiepskich" to jedna z najlepszych satyr obyczajowych naszego czasu. Uśmiech Niestety nie mogę go oglądać bo mam Cyfrę Plus, ale zawsze kiedy widzę jakieś fragmenty na YouTube to oglądam z miłą chęcią. Język
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#55
Jeżeli Świat według Kiepskich jest najlepszym serialem, to Fakt jest najlepszą gazetą.
Dla mnie to jest ta sama liga.
Odpowiedz
#56
von.grzanka napisał(a):"Świat według Kiepskich" to jedna z najlepszych satyr obyczajowych naszego czasu. Uśmiech Niestety nie mogę go oglądać bo mam Cyfrę Plus, ale zawsze kiedy widzę jakieś fragmenty na YouTube to oglądam z miłą chęcią. Język

Na Ipli są wszystkie odcinki...

Strasznie lubię Kiepskich :lups:
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#57
Tunga napisał(a):Jeżeli Świat według Kiepskich jest najlepszym serialem, to Fakt jest najlepszą gazetą.
Dla mnie to jest ta sama liga.

Musisz mnieć pewnie ograniczone poczucie humoru ;]

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#58
von.grzanka napisał(a):"Świat według Kiepskich" to jedna z najlepszych satyr obyczajowych naszego czasu. Uśmiech Niestety nie mogę go oglądać bo mam Cyfrę Plus, ale zawsze kiedy widzę jakieś fragmenty na YouTube to oglądam z miłą chęcią. Język
Ja mam na szczęscie Polsat a teraz codziennie o 17 lecą po dwa odcinki. Poza tym mam na kompie około 150 odcinków, więc - żyć nie umierać...
Jest to naprawdę jeden z najlepszych polskich seriali - właczając telenowele, różne te "czasy honoru", itp.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#59
Skywalker napisał(a):Musisz mnieć pewnie ograniczone poczucie humoru ;]

Trochę tak. Nie śmieszy mnie np. jak ktoś stanie na grabie i się uderzy. Przewróci się i zrobić sobie krzywdę, albo beknie zamiast odpowiedzieć i rechocze jak lepper.
Nie mówię, że tacy są kiepscy, bo nie oglądam, ale ten typ humoru na przykład mnie nie kręci. Więc chyba jestem ciut ograniczony.
Odpowiedz
#60
Cytat:Nie śmieszy mnie np. jak ktoś stanie na grabie i się uderzy.
Z takiego poczucia humoru, to akurat Kiepscy się nabijają.
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości