Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
(11.12.2016, 21:55)El Commediante napisał(a): Mr. Robot - mózg rozjebany. Po obejrzeniu trzech odcinków czułem się jakbym zobaczył cały sezon, taki jest ten serial napakowany akcją. Po zbindżłoczowaniu całości ogarnia mnie wkruwienie na świat w którym żyję i chciałbym coś rozpierdolić ;( Polecam, odświeżające przeżycie.

Faktycznie, to jest... re-we-la-cja. Ale ja już zdążyłem się po połowie sezonu bardzo mocno pogubić.

Obecnie oglądam Designated Survivor - takie mocne 8/10.
Odpowiedz
(03.06.2017, 05:30)lumberjack napisał(a): Ogladal ktos "American Gods"? Skuszony reklama i zapowiedzia, ze jest to serial na miare "Gry o Tron" obejrzalem pierwsze dwa odcinki i uwazam to za zmarnowany czas.

Z jednej strony widac wysoka jakosc wykonania, bardzo artystyczne sceny, ladne efekty specjalne. Wszystko w stylu "Sin City" (a przynajmniej mi sie tak kojarzy).

Minusem jest nuda i przerost formy nad trescia. Nie chce mi sie patrzec jak gosciu chuj wie ile czasu otwiera drzwi albo jak lezy w lozku. Sama fabula jest taka jakby jej nie bylo. Minimalna. A w filmie ogolnie cholera wie o co chodzi. Odnioslem wrazenie, ze serial probuje byc jeszcze bardziej brutalny niz GoT. Przynajmniej jesli chodzi o sceny przemocy. Stara sie byc jeszcze bardziej szokujacy. Takie przynajmniej odnioslem wrazeni przy scenie, w ktorej kobita pozarla swoja cipka faceta podczas seksu.

Ogolnie jestem na nie. Serial nie dorownuje "Grze o Tron" ale na pewno spodoba sie temu typowi czlowieka, ktory patrzac na obraz fioletowej krowy w muzeum sztuki wspolczesnej bedzie robil ochy i achy nad glebia przekazu.

AG jest dość rzetelnie oparte na motywach powieści Neila Gaimana o tym samym tytule.
Książka była również dość ciężka, z tymi niepotrzebnymi moim zdaniem wstawkami, ale ostatecznie podobała mi się. Też na razie obejrzałem dwa pierwsze odcinki, więc ciężko cokolwiek napisać, oprócz tego, ze jak na razie spełnia kryterium odwzorowania świata z powieści.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości