Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
Pora na preachera 6 odcinek 2 sezonu. Wiecie ja obejrze sobie 1/2 odc. Na tydzień i mi starczy. Jeszcze kilka lat temu oglądałem seriale tak jak wy - łykałem całe sezony.
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Moim faworytem jest Negan

Tak przypuszczałem. Zadbany, ciągle uśmiechnięty, w warunkach post-apokalipsy (to już drugi czy trzeci rok po wybuchu zarazy?) zgromadził grupę pozytywnych jak on i pro-aktywnych przyjaciół, kupę ciężkiego sprzętu, nie kończące się zapasy... wszystkiego chyba. Jak komu podobał się SPOILER*, to na widok Negana musi dostawać miękkich kolan... sorry my sarcasm, ale nawet bad guy powinien trzymać się granic realizmu, a to tylko kolejny super-villian, tylko że "bardziejszy" niż poprzednicy.

<tu następowały luźne spekulacje na temat kontynuacji TWD i kolejnych super-villianów, dojechałem do Umbrella Corporation i szwadronów pojazdów VTOL>

*
Spoiler!
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem

Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania,
czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsania,
czas rzucania kamieni i czas ich zbierania, czas pieszczot i czas wstrzymania,
czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania,
czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia,
czas miłości i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju.

Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Jesse Custer ma charyzmę, trzyma fason a ten wampir to taki śmieszek. Serial wciąga coraz bardziej.

Walking Dead? Zombiaki które mają w jednych sytuacjach wątłe czaszki jak purchawki a w innych gryzą jak pitbulle, to ja dziękuję bardzo za taki serial.
Odpowiedz
W styczniu trzeci sezon True Detective. https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Pozn...%22-130287

Przeszły mnie ciary na tę wiadomość.
"Sokrates nieodmiennie doprowadzający sofistę do milczenia- czy skłaniał go do milczenia prawomocnie? - Tak, sofista nie wie tego, co myślał, że wie; ale to nie jest jeszcze triumf Sokratesa. Nie może tu chodzić o: „A widzisz! Ty tego nie wiesz!" - ani o triumfalne: „A więc wszyscy nic nie wiemy!""
Odpowiedz
bert04

Cytat:Tak przypuszczałem. Zadbany, ciągle uśmiechnięty, w warunkach post-apokalipsy (to już drugi czy trzeci rok po wybuchu zarazy?) zgromadził grupę pozytywnych jak on i pro-aktywnych przyjaciół, kupę ciężkiego sprzętu, nie kończące się zapasy... wszystkiego chyba. Jak komu podobał się SPOILER*, to na widok Negana musi dostawać miękkich kolan... sorry my sarcasm, ale nawet bad guy powinien trzymać się granic realizmu, a to tylko kolejny super-villian, tylko że "bardziejszy" niż poprzednicy.

Chyba nie do końca o to chodzi. Negan (w przeciwieństwie do Ricka czy Megan) jest charyzmatyczny. Poza tym ma poczucie humoru, a to jest cecha, której wybitnie brakuje większości postaci. Jest najbardziej barwnym bohaterem i wnosi trochę życia do serialu.
A poza tym nieźle wygląda ;)
Ktoś napisał o nim na filmwebie, że to

Cytat:Nieślubne dziecko Javiera Bardema i Roberta Downeya Jr.
https://www.filmweb.pl/person/Jeffrey+De...m.-2216536

Uwaga bardzo trafna, naprawdę jest podobny do obu aktorów.

[Obrazek: walking-dead-s7-ep4.0.0.jpg]
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Nadal w klimacie zombiastycznych seriali: zaliczyłam pierwszą połowę najnowszego sezonu The Walking Dead i postanowiłam kontynuować temat w innym, też wcześniej oglądanym przeze mnie, serialu. Fear the Walking Dead jest najnudniejsze z całej grupy, więc zaczęłam czwarty sezon "Z Nation". Nie będę się o serialu rozpisywała, bo o ile dobrze pamiętam, już tu o nim pisałam - w każdym razie nadal jadą w zupełnie, zupełnie innym kierunku. Polecam dla odświeżenia wyobraźni po The Walking Dead.

Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Jedyny prawilny serial jaki oglądałem to byla "Moda na Sukces". Zawsze ze śp. Babcią sobie oglądaliśmy i było fajnie. Szkoda że już go nie emitują
- o nie! Kret Huczsrajajamiński!!! Reaguje na ciemność 
- raczej na głupotę. Kiedy naładuje się laserek?
- nigdy, kret zniszczył agregat z prądem...
- co on robi? 
- zdycha. Huczsrajajamińskie krety oddychają glebą, gdy wychodzą na powierzchnię duszą się 
- to po co wychodził? 
- nie wiem, może chciał przyszpanować...?
Odpowiedz
znaLezczyni napisał(a): Nadal w klimacie zombiastycznych seriali: zaliczyłam pierwszą połowę najnowszego sezonu The Walking Dead i postanowiłam kontynuować temat w innym, też wcześniej oglądanym przeze mnie, serialu. Fear the Walking Dead jest najnudniejsze z całej grupy, więc zaczęłam czwarty sezon "Z Nation". Nie będę się o serialu rozpisywała, bo o ile dobrze pamiętam, już tu o nim pisałam - w każdym razie nadal jadą w zupełnie, zupełnie innym kierunku. Polecam dla odświeżenia wyobraźni po The Walking Dead.

"z nation" jest świetnym serialem. TWD, czy tym bardziej ten drugi z tego uniwersum, zjada na śniadanie. oczywiście konwencja może nie podejść każdemu, bo logicznych naciągnięć jest sporo. no ale w sztuce ważne są też inne aspekty - na szczęście ; ]
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości