To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O tolerancji poglądów słów kilka
#41
Rothein napisał(a):Zresztą zobacz: obrazę pedała a on odda mnie do sądu, ja przegram i płacę ciężkie pieniądze. Ktoś obrazi narodowego socjalistę, NS odda sprawę do sądu i nie dość że nie ma zadnych szans wygrać, to jeszcze sam dostanie "w dupę". Dlaczego? Przecież NS nikogo nie skrzywdził - on tylko ma poglądy narodowo socjalistyczne. I za te poglądy nazywa się go np. "łysy chuj".

Znieslawienie to znieslawienie - sad nie interesuje sie i nie moze interesowac sie (nie ma zadnych srodkow prawnych ku temu) to jaki swiatopoglad polityczny wyznaje powod. Znasz przypadek gdy jakis NS poszedl do sadu bo go nazwali "lysym chujem" i sedzia powiedzial, ze nie zajmie sie ta sprawa bo jest NS? Albo nawet nie mowmy o NS, tylko o jakimkolwiek osobniku o pogladach takich, ze sad odmowil zajecia sie jego sprawa? Gdyby cos takiego przytrafilo sie w demokratycznym panstwie w kazdych mediach bylo by o tym glosno...
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#42
prwicowców lewaki wyzywają od hitlerowców i innych morderców co jest chyba bardziej dojmujące niż nazwanie homoseksa zboczeńcem.

Odpowiedz
#43
a ja jestem znużony dzieleniem społeczeństwa na prawicowców, lewaków i liberałów.
nic nie dzieje się w sprzeczności z naturą. jedynie w sprzeczności z tym, co o niej wiemy.
Odpowiedz
#44
nikt nie mówił, że polityka jest ciekawa.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości