Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzieciobójstwo jako strategia rozrodcza u naczelnych... i co dalej ?
forge napisał(a):Cóż, różnica gatunkowa pozwala mi powiedzieć, że musząc wybierać ja vs. zwierzę, czy ktoś z mojego gatunku vs. zwierzę, wybieram pierwsze.
Ja wolę nie być niewolnikiem własnych genów i patrzeć na wszystko z szerszej perspektywy.
forge napisał(a):Po prostu chciałbym zauważyć, że dziecko zostaje obdarzone w pewnym momencie świadomością, jeżeli nic tego nie przerwie.
Więc jednak wartością jest świadomość, a nie życie z biologicznego punktu widzenia.

Odpowiedz
Cytat:Więc jednak wartością jest świadomość, a nie życie z biologicznego punktu widzenia.
Wręcz przeciwnie. Po prostu zauważyłem nieścisłość Twojego rozumowania. Życie jest podstawą; świadomość wytwarza się, jeśli nic życia nie przerwie.

Przeczytaj po prostu posty z poprzedniej strony, nie chce mi się już tego wszystkiego od nowa pisać :|
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości