To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaćmienie (i inne niebieskie wydarzenia)!
Skywalker mam takie pytanko,piszę publicznie bo chciałbym żeby, ewentualnie, ktoś inny mógł mi to wytłumaczyć.Pomiędzy Marsem i Jowiszem mamy pas asteroid.Nie powstała z niego planeta wskutek oddziaływania Jowisza. Czy można zatem wysnuć hipotezę że pas Kuipera również nie stworzył planety za względu na oddziaływania jakiegoś dużego obiektu którego jeszcze nie odkryto? Oglądałem dziś w BBC opis różnego rodzaju orbit i tak mi się jakoś po wnioskowało.Tylko nie zabić mnie śmiechem,domorosły ze mnie astronom ^^
"Bezkarnie nie zabija się myślenia.Bezkarnie nie hołduje się miernotom." Ksawery Pruszyński
From the old world's demise
See an empire rise
From the north reaching far
Here we are
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Zaćmienie (i inne niebieskie wydarzenia)! - przez ADR - 20.03.2013, 19:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości