To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duch heroiczny
Mam na myśli to, że uderzenie człowieka znacznie słabszego, i takiego który w ogóle nie jest w stanie się obronić jest zwyczajnym skurwysyństwem. A kiedy mówię uderzenie, chodzi mi o rozmyślne zadawanie bólu.
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
Owszem, powinniśmy nie dopuścić do tego, aby ich kultura wlewała się do naszej, ale z drugiej strony czuję, że mamy moralny obowiązek wobec tamtych kobiet i dzieci, aby wepchać się z naszą kulturą i aby przyjęli nasze normy.

Odpowiedz
Rojza Genendel napisał(a):Mam na myśli to, że uderzenie człowieka znacznie słabszego, i takiego który w ogóle nie jest w stanie się obronić jest zwyczajnym skurwysyństwem. A kiedy mówię uderzenie, chodzi mi o rozmyślne zadawanie bólu.

Ale odróżniasz katowanie od kilku klapsów w dupsko niegrzecznemu dzieciakowi?

Rexerex napisał(a):Owszem, powinniśmy nie dopuścić do tego, aby ich kultura wlewała się do naszej, ale z drugiej strony czuję, że mamy moralny obowiązek wobec tamtych kobiet i dzieci, aby wepchać się z naszą kulturą i aby przyjęli nasze normy.

Czyli dalej ogłupianie Smutny

Mamy obowiązek wobec siebie - my biali Europejczycy. Mamy również obowiązek wobec tych którzy z WŁASNEJ WOLI przyjmą nasze standardy (nie mylić z lewackim miszmaszem). Wobec innych obowiązku nie dostrzegam.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Ale odróżniasz katowanie od kilku klapsów w dupsko niegrzecznemu dzieciakowi?
Owszem.
To taka różnica jak między skopaniem psa glanami a strzeleniem go gazetą.
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
Rothein napisał(a):Moim zdanie, moi drodzy wielbiciele chwytania za mordę, problemu by nie było, gdyby kulturom nie dano się przenikać, tj. mieszać czlonkom różnych, rażąco różniących się od siebie kultur.

Tylko, że to nie usuwa problemu. Gdzieś w Afryce jakieś popierdolone bambusy i araby rzezają swoim córkom genitalia. Jeśli Zachód będzie kiedykolwiek na tyle silny, by skutecznie ingerować w inne kultury, to powinien to zrobić i zmusić je m. in. właśnie do zaprzestania praktyk takiego typu jak infibulacja.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Tylko, że to nie usuwa problemu. Gdzieś w Afryce jakieś popierdolone bambusy i araby rzezają swoim córkom genitalia. Jeśli Zachód będzie kiedykolwiek na tyle silny, by skutecznie ingerować w inne kultury, to powinien to zrobić i zmusić je m. in. właśnie do zaprzestania praktyk takiego typu jak infibulacja.

Dobra, dobra, najpierw zajmijmy się własnym podwórkiem i własnymi kogutami. Interweniować kiedy jest się bezpośrednio świadkiem czegoś takiego to jedna sprawa. Organizowanie krucjat to już inna.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Rexerex napisał(a):Owszem, powinniśmy nie dopuścić do tego, aby ich kultura wlewała się do naszej, ale z drugiej strony czuję, że mamy moralny obowiązek wobec tamtych kobiet i dzieci, aby wepchać się z naszą kulturą i aby przyjęli nasze normy.
Popierasz kolonializm?
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Tylko, że to nie usuwa problemu. Gdzieś w Afryce jakieś popierdolone bambusy i araby rzezają swoim córkom genitalia. Jeśli Zachód będzie kiedykolwiek na tyle silny, by skutecznie ingerować w inne kultury, to powinien to zrobić i zmusić je m. in. właśnie do zaprzestania praktyk takiego typu jak infibulacja.
Zachód - używając Twojej nomenklatury - jest na tyle silny, aby skutecznie ingerować w inne kultury, regiony, państwa. Jednakże robi to tylko po to, aby maksymalizować swoje zyski i rozszerzać strefy wpływów (zwłaszcza gospodarczych). Losem kobiet, dzieci itd., jak i ich genitaliów raczej się nie interesuje, albowiem bardzo wątpliwe jest to, czy dałoby się zbić na tym jakikolwiek kapitał. To smutne, ale niestety prawdziwe.
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Dobra, dobra, najpierw zajmijmy się własnym podwórkiem i własnymi kogutami. Interweniować kiedy jest się bezpośrednio świadkiem czegoś takiego to jedna sprawa. Organizowanie krucjat to już inna.

Obie sprawy są ważne. A jeśli kiedyś będzie możliwość realizacji "krucjaty", to trzeba z niej skorzystać. Nie skorzystać z niej, to tak jakby nie zainterweniować w sytuacji, gdy wiesz, że dziecko z mieszkania obok jest torturowane.

Metalhard napisał(a):Zachód - używając Twojej nomenklatury - jest na tyle silny, aby skutecznie ingerować w inne kultury, regiony, państwa. Jednakże robi to tylko po to, aby maksymalizować swoje zyski i rozszerzać strefy wpływów (zwłaszcza gospodarczych). Losem kobiet, dzieci itd., jak i ich genitaliów raczej się nie interesuje, albowiem bardzo wątpliwe jest to, czy dałoby się zbić na tym jakikolwiek kapitał. To smutne, ale niestety prawdziwe.

Racja...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Zbysze.k napisał(a):Popierasz kolonializm?
Jeśli widzę, że gdzieś tam czyiś zamordyzm okalecza kobiety to ja wolę się wepchać z własnym zamordyzmem Oczko

Odpowiedz
Cytat:Obie sprawy są ważne. A jeśli kiedyś będzie możliwość realizacji "krucjaty", to trzeba z niej skorzystać. Nie skorzystać z niej, to tak jakby nie zainterweniować w sytuacji, gdy wiesz, że dziecko z mieszkania obok jest torturowane.
ONZ, NATO, misje pokojowe...
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
Rexerex napisał(a):Jeśli widzę, że gdzieś tam czyiś zamordyzm okalecza kobiety to ja wolę się wepchać z własnym zamordyzmem Oczko
Czyżbyś wierzył w jakaś misje uszcześliwiania świata? Mnie to przeszło w kontekście interwencji w Iraku i nie tylko Iraku.
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
anonim1 napisał(a):Czyżbyś wierzył w jakaś misje uszcześliwiania świata? Mnie to przeszło w kontekście interwencji w Iraku i nie tylko Iraku.
Lumberjack dobrze to opisał z torturowanym dzieckiem.

Odpowiedz
Forge napisał(a):ONZ, NATO, misje pokojowe...
I jeszcze odgrywające rolę narzędzi kulturowej i cywilizacyjnej ekspansji Zachodu "prawa człowieka" i pokrewne wynalazki.
Odpowiedz
Rexerex napisał(a):Lumberjack dobrze to opisał z torturowanym dzieckiem.
Dorosli bywają bydlakami dzieci bywają okropne, nic nie jest proste. Nie wiem co bym zrobił.
Wiemy co zrobiono w Jugosławii co zrobiono Na Wołyniu...bestialskie morderstwa...tyle, że gdy sie zacznie dokładnie grzebac w sprawach to wychodzi że strona poszkodowana tez nie bywa całkiem bez winy, w jakimś sensie prowokujac swój tragiczny los , choć najbardziej ucierpieli ci byc moze najmniej winni.
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
Hastur napisał(a):ONZ, NATO, misje pokojowe...

No racja racja, zapomniałem o wielu rzeczach.

Anonim napisał(a):Czyżbyś wierzył w jakaś misje uszcześliwiania świata?

A kto mówił o uszczęśliwianiu? Robię kakę na szczęście. Chodzi mi tylko o to, by dzieci mniej cierpiały, a to jest chyba możliwe do zrobienia.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):A kto mówił o uszczęśliwianiu? Robię kakę na szczęście. Chodzi mi tylko o to, by dzieci mniej cierpiały, a to jest chyba możliwe do zrobienia.
W niektorych wypadkach nawet konieczne, na przykład jehowici z ich zakazem transfuzji, to widze jako przypadek do rozwiąnia "siłowego" w sensie ograniczenia praw rodzicielskich.
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości