To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety...
#41
Cytat:dlatego pytam. nie wiadomo czy jak Kaziu mówi o "przejściach", ma na myśli śmierć matki czy upojenie alkoholowe w wieku lat 13.
Tak bardzo chcesz wiedzieć? Tak, ojciec umarł mi jak miałem 10,5 roku. Przedtem 3 miesiące się męczył. Zgadnij kto się nim zajmował prawie do końca (bo matka musiała przecież pracować)? Umarł w Dzień Dziecka... To był początek pasma nieszczęść... Chcesz coś jeszcze wiedzieć?
Nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że ja się użalam nad sobą. Wiem, że inni mogą mieć gorzej, tylko, że "inni" mnie nie obchodzą...
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#42
Kaziola88 napisał(a):Tak bardzo chcesz wiedzieć? Chcesz coś jeszcze wiedzieć?
nie dramatyzuj. nie pytałem ile osób i kiedy Ci zmarło, tylko jaki charakter miały te Twoje "przejścia". i tyle.
kondolencje.
nic nie dzieje się w sprzeczności z naturą. jedynie w sprzeczności z tym, co o niej wiemy.
Odpowiedz
#43
Teraz już wiesz...
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#44
Fajny avatar w związku z tym :roll:
Odpowiedz
#45
Bloo napisał(a):Fajny avatar w związku z tym :roll:
Co sugerujesz?
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#46
Że lubisz pobawić się zwłokami.
Odpowiedz
#47
Dość makabryczna odpowiedź (nawet jak na mnie)... Nie jestem pewien, ale chyba właśnie mnie obraziłeś.
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#48
Kaziola88 napisał(a):Nie jestem pewien, ale chyba właśnie mnie obraziłeś.
Nie jesteś pewien?
Proponuję założyć nowy temat, w którym ustalimy, czy obraził cię czy nie 8O
.
.
.
.

Odpowiedz
#49
A weźcie się pier***cie! Nie będzie tak, żeby ktoś obrażał pamięć moich bliskich na jakimś śmiesznym forum:/
Ta dyskusja zaszła za daleko i w złym kierunku...
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#50
Sam ją tam zaprowadziłeś a teraz się unosisz.
Nie skumałeś, że twierdzenie "mam 16 lat i jestem po przejściach" w uszach starszych od ciebie brzmi pretensjonalnie i głupio.
.
.
.
.

Odpowiedz
#51
Wiem, że nie lubicie nowych, ale dajcie żesz Mu spokój. Niczym wam chłopak nie zawinił, każdy może popełnić jakiś błąd.
Odpowiedz
#52
MightyYu napisał(a):Sam ją tam zaprowadziłeś a teraz się unosisz.
Nie skumałeś, że twierdzenie "mam 16 lat i jestem po przejściach" w uszach starszych od ciebie brzmi pretensjonalnie i głupio.
Tak jak wszystko co mówią młodsi od ciebie? Uwierz mi, rozmawiałem z wieloma osobami, w tym starszymi i dużo starszymi i porównując do mnie doszedłem do powyższych wniosków.
Koniec tematu!
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#53
Przyznam, że zaskoczył mnie ten temat. W zasadzie nie sam temat, a reakcja tutaj zgromadzonych. Czy was pogięło?8O

A co do tego:
Cytat:Nie skumałeś, że twierdzenie "mam 16 lat i jestem po przejściach" w uszach starszych od ciebie brzmi pretensjonalnie i głupio.
Tak, bo wszyscy wiemy, że nieszczęścia jak wymiar sprawiedliwości, dotykają tylko pełnoletnich :twisted:
The spice must flow
Odpowiedz
#54
Mushi napisał(a):Tak, bo wszyscy wiemy, że nieszczęścia jak wymiar sprawiedliwości, dotykają tylko pełnoletnich :twisted:
Ba, w dodatku tych po ślubie Oczko
.
.
.
.

Odpowiedz
#55
forge napisał(a):Nie wiem, czy ustępstwa to dobre słowo. Bo w ustępstwie ktoś traci. A tutaj chodzi o zrozumienie, o zaakceptowanie sytuacji mimo tego, że wolelibyśmy inaczej. Ale skoro tak jest, przystaje się na to bez żalu... Tak powinno być w dobrym związku, tak myślę.
Myślę że lepszym określeniem będzie "wypracowanie wspólnej strategii" Uśmiech
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#56
Mushi napisał(a):Tak, bo wszyscy wiemy, że nieszczęścia jak wymiar sprawiedliwości, dotykają tylko pełnoletnich :twisted:

Hm, może tu chodzi jednak po części o zwykłe zrozumienie, dla względności pojęcia cierpienia w młodym wieku? Okay, śmierć rodzica to pewne nieszczęście, ale, chociaż zabrzmi to pewnie brutalnie- jest to życiowe wydarzenie, ja też oglądałem śmierć bliskiej osoby.

Mając 50, czy 60 lat inaczej patrzy się na swoją przeszłość, nie sądzisz? Tak samo śmiesznie brzmi tutaj niestety osąd Mighty o "starszych". Mighty, która ma dopiero pierwsze dziecko i zaczyna tak naprawdę życie, więc wielkie i szumne "starsi" jest rozbrajające, ponieważ znam ludzi ponad półwiecznych, którzy mają więcej skromności Duży uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#57
The Phillrond napisał(a):Tak samo śmiesznie brzmi tutaj niestety osąd Mighty o "starszych". Mighty, która ma dopiero pierwsze dziecko i zaczyna tak naprawdę życie, więc wielkie i szumne "starsi" jest rozbrajające, ponieważ znam ludzi ponad półwiecznych, którzy mają więcej skromności Duży uśmiech

"Starszy" nie znaczy w tamtym miejscu "w podeszłym wieku", ale po prostu wcześniejszy rocznik.
Nie widzę w wypowiedzi Mighty żadnej nieskromności. Ona nie wyskakuje tutaj ze swoimi smutami.
Odpowiedz
#58
The Phillrond napisał(a):Mając 50, czy 60 lat inaczej patrzy się na swoją przeszłość, nie sądzisz? Tak samo śmiesznie brzmi tutaj niestety osąd Mighty o "starszych". Mighty, która ma dopiero pierwsze dziecko i zaczyna tak naprawdę życie, więc wielkie i szumne "starsi" jest rozbrajające, ponieważ znam ludzi ponad półwiecznych, którzy mają więcej skromności Duży uśmiech
Znów co autor miał na myśli..
Kaziu zaczął komuś coś udowadniać, uniósł się i potem chyba żałował, chciałam zwrócić jego uwagę na to, czym sprowokował dziwny tor dyskusji. Że doświadczenia się nie licytuje. Że pewne sformułowania są pretensjonalne.
Mój wiek i przeżycia nie mają tu nic do rzeczy. 8O
.
.
.
.

Odpowiedz
#59
wracając do tematu
Kaziola88 napisał(a):Czy taki (jakikolwiek) związek ma sens?
związki nie mają mieć sensu. związki maja miec uczucia. jeśli jest/będzie chemia między wami to fundament. jesli dodatkowo macie o czym rozmawiać przez dłużej jak godzine to w ogóle bajka.
bez sensu jest za to pytanie o różnice wyznaniowe w związku tak młodych ludzi. mało prawdopodobne że spędzicie razem życie i doczekacie razem dzieci. a i bez tego może być miło :)
nic nie dzieje się w sprzeczności z naturą. jedynie w sprzeczności z tym, co o niej wiemy.
Odpowiedz
#60
Cytat:Myślę że lepszym określeniem będzie "wypracowanie wspólnej strategii" Zdezorientowanymile:
Dobry tok myślenia :twisted:
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości