Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety...
Dzięki, że chciało Ci się w ogóle czytać te pierdoły, które tu wcześniej wypisywałem:]. Trochę mnie na duchu podniosłaś, chociaż ja też w życiu łatwo nie miałem i tu na prawdę nie chodzi tylko o tę jedną dziewczynę. W wieku 10 lat widziałem powolną, 6-miesięczną śmierć mojego ojca. Wtedy zachwiała mi się wiara i ten proces postępował (od tamtego czasu coraz częściej przydarza mi się coś niefajnego), aż zostałem ateistą. Z matką się nienawidzę, a ojciec był wg mnie najlepszym człowiekiem na świecie. I chuj, też nie zdążyłem z nim pogadać przed samą śmiercią.
Dobra, nie rozpisuję się, bo znowu dostanę osiem minusów:p.
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

Odpowiedz
Wow dostałeś aż osiem minusów za taki nieszkodliwy temacik? Mówiłam, ludzie są źli.
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
fiasko napisał(a):Wow dostałeś aż osiem minusów za taki nieszkodliwy temacik? Mówiłam, ludzie są źli.
Nie, czekaj - 6 minusów i w różnych tematach, bo zacząłem się "użalać" w innych wątkach. Trochę mi się to wymknęło spod kontroli, ale żebyście nie myśleli - te minusy mnie nie zmotywowały do niczego i prosiłbym o oszczędność w ich używaniu:p.
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

Odpowiedz
Ja jestem skąpa, nie dam ci żadnego. Poza tym jestem jedynym dobrym człowiekiem na tej planecie (Szczęśliwy) i zamiast dojebywać staram się zapobiec dalszemu użalaniu poprzez wyjaśnienie bezsensu depresjonowania się.

PS. mam dzisiaj humor jak z kosmosu, masakra Duży uśmiech
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
Uważaj, bo humor z kosmosu może Cię napromieniować i jutro wyrosną Ci zielone uszy na łokciach:p.

A wiesz, że ja uważam się (w swoim egoizmie) za najszczerszego człowieka jaki egzystuje na Ziemi? Tak mam:].

Odpowiedz
Cytat:Ja jestem skąpa, nie dam ci żadnego. Poza tym jestem jedynym dobrym człowiekiem na tej planecie (Szczęśliwy) i zamiast dojebywać staram się zapobiec dalszemu użalaniu poprzez wyjaśnienie bezsensu depresjonowania się.

Byli i tacy co chcieli pomoć ale po kilku tekstach Kazioli w stylu "nie pomagaj mi i tak sie potne" , ludziom sie znudzilo i dawali mu minusy ;P
-----------------------------------------
New blood joins this earth
And quickly he's subdued
Through constant pained disgrace
The young boy learns their rules
-----------------------------------------
<div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs><div_prefs id="div_prefs"></div_prefs>
Odpowiedz
Kilka plaskaczy na łeb, tekst w stylu "ogarnij się", jakiś zręczny pocisk. To by może poskutkowało, nie tam jakieś minusy:p Kopa w dupe na rozruch...
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Amen.

Odpowiedz
Kaziola88 napisał(a):Amen.
A teraz idź i nie grzesz więcej drogie dziecko...
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości