Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Grupa hakowa"
#1
Cytat:Roman Giertych złożył w prokuraturze zawiadomienie o działającej za rządów SLD, skierowanej w jego osobę "grupie hakowej", informuje "Życie Warszawy".

Według wicepremiera, zespół prokuratorów chciał go skompromitować w oczach opinii publicznej.

Zawiadomienie trafiło do Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga. "Wicepremier został przesłuchany w miniony czwartek. Żadnych innych informacji nie mogę jednak w tej sprawie ujawnić", powiedziała gazecie Renata Mazur, rzecznik prasowy praskiej prokuratury.

Równie tajemniczy jest sam Giertych. Powiedział jedynie, że sprawa dotyczy okresu, kiedy zasiadał w komisji śledczej ds. PKN Orlen. "ŻW" udało się dowiedzieć, że pod koniec ubiegłej kadencji Sejmu przy SLD-owskim resorcie sprawiedliwości miał - zdaniem Giertycha - pracować nieformalny zespół prokuratorów, którzy chcieli skompromitować polityka. Działo się to w okresie jego największej aktywności w orlenowskiej komisji śledczej.

W swoim zawiadomieniu Giertych wymienia domniemanych członków grupy hakowej, m.in. byłego szefa Prokuratury Krajowej Karola Napierskiego, byłego szefa Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Zygmunta Kapustę oraz naczelnika Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Warszawie Małgorzatę Dukiewicz. Lider LPR podejrzewa też, że w próbę skompromitowania jego osoby byli zamieszani także prokuratorzy prowadzący i nadzorujący śledztwo w sprawie nieprawidłowości w Wielkopolskim Banku Rolniczym.

Źródło informacji: PAP

Grupa hakowa

Ciekawe, po co ktoś by miał kompromitować Końskiego Łba, skoro on sam to robi? Uśmiech
Odpowiedz
#2
O dżizas... zdaje się że Giertych ma jakieś zaburzenia... dzis chrzanił również coś o tym, że słabe wyniki matury to wina - zgadnijcie czyja? Oczywiście, że Platforma Szczęśliwy A co do "grupy hakowej" ... dla mnie to jakaś mania prześladowcza :roll:
Odpowiedz
#3
Mania prześladowcza, też mi odkrycie - oni tam wszyscy mają manię prześladowczą, a im wyższy stołek, im więcej w mediach pokazują, tym ta mania bardziej rozwinięta.
Swoją drogą, ktoś kiedyś powiedział, że oni - wynajdując te wszystkie niby-afery i spiski - po prostu próbują odwrócić uwagę od swoich własnych działań...
Odpowiedz
#4
Ale jaja! Koński Łeb znowu zwęszył aferę! Te komunisty jedne! Czekam kiedy odkryje że karmienie piersią jest dobrą formą antykoncepcji :evil:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości