Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
A mi jest autentycznie smutno. Nie lubiłam prezydenta, nie popierałam jego partii, ba, darzyłam go dosyć silną antypatią. Ale jestem wstrząśnięta, nigdy nie życzyłam mu śmierci, a jego żonę nawet szanowałam.
Te wszystkie msze są oczywiście niepotrzebne, ale nasz katolicki naród coś ze sobą musi zrobić w obliczu takiej tragedii, więc robi to, co potrafi najlepiej. Modli się.
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."
Odpowiedz
A co z Jarosławem? Bo nic o nim nie mówią, jego nie ma, a na Money.pl podają że też tam był...

No PiS będzie miało okazję wpłynąć na współczulnych wyborców i wykorzystać ten wypadek.
60 dni do wyborów no i co z tego? Kampania będzie lipna, ale powiedz mi co to jest kampania...Akcja reklamowa kilku osób, nja nie potrzebuje reklam by wiedzieć na kogo będę głosował.
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery

Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
masada napisał(a):No to sobie zapamiętaj to co napisałem i posyp głowę popiołem za jakiś czas. W ciągu 60 dni będą wybory prezydenckie. Jak sobie wyobrażasz normalną kampanię wyborczą w tej sytuacji? Przynajmniej w polityce to wywraca zupełnie sytuację, to co było wczoraj jest już nieaktualne. Wszelkie sondaże i przewidywania biorą w łeb. Wiele stanowisk w państwie trzeba będzie bardzo szybko na nowo obsadzić. Żadne państwo nie może przygotowane na taką sytuację.

Co to ma wspólnego z chaosem ?
Jaki to będzie miało wpływ na Twoje życie, poza nowym show telewizyjnym do oglądania oczywiście ?

Chaos jest wtedy, gdy tłum rzuca w policję koktajlami mołotowa (co, nawiasem mówiąc, często byłoby całkiem sensowne). Panowie, nie mieszajmy pojęć. Nie róbmy z igły wideł.

Biurokracja administracyjna jest nienaruszona. Struktury organizacji terenowych nie są naruszone. Zapewniam, że gdy pójdziesz coś załatwić do urzędu - nie zaobserwujesz różnicy, może z wyjątkiem flagi opuszczonej do połowy masztu.

Struktury sądownictwa i policji, tak lokalne jak i centralne, nie są naruszone. Wykonywanie nakazów aparatu sądowniczego przebiegnie dziś prawdopodobnie bez żadnych zmian. Służby specjalne także działają i analizują sytuację.
De facto nic się nie stało.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Bitcoin: 15oSR7bYNep3bTtVCh5wuXhQnG6qvDvHWY
Odpowiedz
Avx napisał(a):Co to ma wspólnego z chaosem ?
Jaki to będzie miało wpływ na Twoje życie, poza nowym show telewizyjnym do oglądania oczywiście ?
Avx, piszemy w dziale polityka chciałbym zauważyć, a nie w dziale "życie codzienne masady i avx-a". W tej materii oczywiście masz rację, ale zupełnie nie o to mi chodziło. Życie codzienne oczywiście toczy się dalej. Natomiast w instytucjach państwa i w polityce to wydarzenie wywraca wszystko do góry nogami.

Ciekawe jak szybko pozbiera się Jarosław Kaczyński, po tym wszystkim, bo paradoksalnie to może spowodować konsolidację zwolenników wokół tej opcji i prezydent Ziobro w tej sytuacji bardzo prawdopodobny, co mnie nieszczególnie cieszy, choć wiem, że dla Ciebie to pewnie nie ma żadnego znaczenia, znając twoje poglądy.
Nie wszystko jest stracone, póki jesteśmy z siebie niezadowoleni.
Odpowiedz
chaos z pewnością nastał ale na serwerach. spróbujcie poczytac coś o tym na wp czy onecie
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
Rzeczywiście oba portale były przez pewien czas zablokowane, ale teraz jest ok. Ino header na łonecie zniknął, pewnie zaraz poszarzeje na znak żałoby.

Co do samej żałoby narodowej to uważam, że to dobry powód, aby ją ogłosić. Sama nie pamiętam wypadku, w którym zginęło aż tylu polityków. Więcej mogło odejść w czasie II wojny światowej.

Edit: może rzeczywiście prezydent nie powinien był tam lecieć...
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
Avx napisał(a):Nie róbcie bohatera z najgorszego prezydenta w historii nie-komunistycznej Polski.

Wałęsa był gorszy Niezdecydowany

Cytat:Tylko dlatego, że umarł, panowie !

Niezależnie od tego jakim był prezydentem (marnym), to jednak był prezydentem, czyli personifikacją kraju i narodu, czyli także nas wszystkich

Cytat: Trochę powagi.

No właśnie....
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Ale tez te okoliczności, obchody związane z Katyniem, fakt, że to stało się w Rosji.. Bóg, jeśli jednak jest, to ma szczególne poczucie humoru.
Nie wszystko jest stracone, póki jesteśmy z siebie niezadowoleni.
Odpowiedz
pilaster napisał(a):Niezależnie od tego jakim był prezydentem (marnym), to jednak był prezydentem, czyli personifikacją kraju i narodu,

Raczej państwa Polskiego, rozdzielmy może ten pasożytniczy twór od "narodu".

Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Odpowiedz
pilaster napisał(a):Niezależnie od tego jakim był prezydentem (marnym), to jednak był prezydentem, czyli personifikacją kraju i narodu, czyli także nas wszystkich

Zgadzam się, wolałbym aby przegrał w wyborach. Przecież pomimo sporów ideologicznych nikt normalny nikomu śmierci nie życzy. Szkoda wielka tym bardziej, że nie zginął przecież tylko Kaczyński.
Odpowiedz
Avx nikt nie robi z niego bohatera ale naprawdę szkoda mi ich jako ludzi a nie polityków. W każdym razie jest to jednak historyczna strata dla narodu.

Czytając twoje posty stwierdzam że nie jesteś jeszcze emocjonalnie dorosły. Nie zabieraj głosu w sprawach których nie rozumiesz lub nie nadają na tych samych częstotliwościach co ty.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Chyba mamy nasz 9/11...
Kondolencje rozdzinom ofiar...
Odpowiedz
Obserwuję środowiska radykalne. Atmosfera oscyluje generalnie od mojej neutralności aż do chęci urządzania imprezy i dni radości narodowej. Wyrazów smutku widzę niewiele.

Przykład reakcji z radykalnie liberalnego forum frizona.pl:
Pan Dzikus z frizony napisał(a):Jedna z najlepszych wiadomości ostatnich lat. Kiedy rozbił się helikopter z tym nędznym komuchem i zdrajcą leszkiem millerem miałem nadzieję, że miller zdechnie i bardzo się zawiodłem, że przeżył. lecha kaczyńskiego dosięgła karząca ręka sprawiedliwości. Co prawda zdrajcy powinni wisieć na szubienicy ale dobre i to. Szkoda tylko, że w samolocie nie było tuska i całej reszty tych nędznych socjalistów, zdrajców i pasożytów.

Mi daleko od takiego radykalizmu.
Ja po prostu wzruszam ramionami.

Odpowiedz
No to mamy na bank ze dwa tygodnie modłow i żałoby narodowej.
Kondolencje owszem, w końcu zgineli ludzie. Płakać nie zamierzam - codziennie tragicznie ginie kilkanascie na drogach.
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
Avx napisał(a):Mi daleko od takiego radykalizmu.

Swoją drogą niezłych świrów macie na tych forach ;]

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Avx, potwierdziłeś nam wszystkim, że jesteś idiotą.

Nie chcę wiedzieć, co będzie się działo w tym kraju przez najbliższy czas. Tyle ważnych osób nie powinno lecieć jednym samolotem. Śmierć prezydenta jest sytuacją nadzwyczajną, ale tylu ważnych osób w jednym momencie nie sposób od razu zastąpić, nawet jeśli byli chujowi.

Takiej katastrofy nie było chyba jeszcze w historii żadnego kraju w Europie.
Odpowiedz
Zgineli dowodcy wszystkich rodzajow sil zbrojnych i szef sztabu generalnego,
polskie wojsko stracilo glowe.
Odpowiedz
Skywalker napisał(a):Avx nikt nie robi z niego bohatera ale naprawdę szkoda mi ich jako ludzi a nie polityków. W każdym razie jest to jednak historyczna strata dla narodu.

Czytając twoje posty stwierdzam że nie jesteś jeszcze emocjonalnie dorosły. Nie zabieraj głosu w sprawach których nie rozumiesz lub nie nadają na tych samych częstotliwościach co ty.

Wczoraj wyrażałem nadzieje, że kiedyś ktoś ich aresztuje i skieruje do obozów resocjalizacji pracą, a dzisiaj mam być smutny ?

Nie jestem ani smutny, ani nie robię imprezy. Nie widzę przełożenia tego zdarzenia na moje życie, ot co.

Odpowiedz
Avx, jeżeli miałbym możliwość to bym ci teraz osobiście przywalił. Bardzo cię proszę zamilknij tutaj.

O Lechu Kaczyńskim, osobie piastującej urząd prezydenta RP można sądzić co się chce. Ale kiedy ginie prezydent jest to tragedia dotycząca całego narodu i państwa. Zginęło tragicznie wiele najważniejszych i ważnych osób w państwie. Nawet odrobina szacunku, dojrzałości każe to traktować jako tragedię. Zachowajmy powagę, jakiej to wymaga.
Piotr Ratajczak - redaktor, webmaster
Odpowiedz
Avx napisał(a):Raczej państwa Polskiego, rozdzielmy może ten pasożytniczy twór od "narodu".

Chociaż w takim momencie mógłby avx darować sobie swoje nigdy nic nie znaczące wywody pseudo-intelekta politologa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości