Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
Cytat:Takiej katastrofy nie było chyba jeszcze w historii żadnego kraju w Europie.

Generalnie, na przestrzeni całej historii Europy, to my mielismy zawsze najwięcej pecha...
Odpowiedz
Avx napisał(a):Nie widzę przełożenia tego zdarzenia na moje życie, ot co.

Tak więc nie widzę powodów abyś pisał w tym temacie co o tym myślisz aby nie drażnić pozostałych.

BTW. Naród bez państwa to jak rodzina bez domu.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
defender napisał(a):Generalnie, na przestrzeni całej historii Europy, to my mielismy zawsze najwięcej pecha...

hehe to samo stwierdziła moja dziewczyna przed chwilą. jakieś fatum czy jak.

dzięki Tobie Avx wiemy już że libertarianie to gnidy bez odrobiny szacunku i dojrzałości emocjonalnej, dobrze wiedzieć Oczko
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
Piotr Ratajczak napisał(a):Avx, jeżeli miałbym możliwość to bym ci teraz osobiście przywalił. Bardzo cię proszę zamilknij tutaj.

Zapewniam, że w porównaniu ze średnią w środowiskach radykalnych moja opinia jest bardzo wyważona.

Edit:
lewicowi anarchiści też się cieszą, nawet bardziej od libertarian.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Bitcoin: 15oSR7bYNep3bTtVCh5wuXhQnG6qvDvHWY
Odpowiedz
Ciekaw jestem co było dokładną przyczyną katastrofy. Bo jak się okaże, że nie tylko pogoda i stan lotniska, ale jeszcze stan samolotu prezydenckiego, to ja już widzę to obwinianie się nawzajem kto nie kupił nowych samolotów...

Głowy wojska, BBN, Skrzypek, prezydent, ministrowie, rzecznik praw obywatelskich.... Ja pierdolę masakra...

A ty Avx lepiej weź się w końcu zamknij, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie...
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
kkap napisał(a):Avx, potwierdziłeś nam wszystkim, że jesteś idiotą.

Nie chcę wiedzieć, co będzie się działo w tym kraju przez najbliższy czas. Tyle ważnych osób nie powinno lecieć jednym samolotem. Śmierć prezydenta jest sytuacją nadzwyczajną, ale tylu ważnych osób w jednym momencie nie sposób od razu zastąpić, nawet jeśli byli chujowi.

Takiej katastrofy nie było chyba jeszcze w historii żadnego kraju w Europie.

Buco sie bedzie działo, zwolnily sie stolce.
A kandydatów do zasiadania na nie jest cała kolejka. Aż dreptaja zeby sie dorwać.
Qrwa co sie bedzie działo? Fabryki stana? Hipermarkety przestana dzialać. Autobusy przestana jeździć?
Pomyśl człowieku?
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
Przeanalizujmy reakcje dwóch różnych, lecz antyrządowych, stron barykady.

Libertarianie:
http://libertarianizm.net/thread-713-pos...ml#pid7878

Czerwoni anarchiści i komuchy:
http://cia.bzzz.net/smolensk_katastrofa_...y_nie_zyja

Nie twórzmy złudzenia, że wszyscy płaczą.

Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Odpowiedz
Na tych libertariańskich forach widze psycholi nie brakuje.
Gdybyś nie napisał ,że to libertarianin to wziąłbym go za jakiegoś pojeba z LBC Nowickiego.

A co do katastrofy-kondolencje dla rodzin.

Ad.państwo -Państwo tworzy naród, jego członkowie. Nie ma państwa bez narodu, a naród bez własnego państwa jest "pod opieką" cudzego.
Odpowiedz
Cytat:
na mój gust (wiem, zostane wyśmiany) to było zaplanowane. nie było wypadku

Też tak na początku pomyślałem, ale jestem sceptyczny co do tego. Jakby rozwalić samolot z Tuskiem i z całym rządem byłoby gorzej.
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
anonim1 napisał(a):Buco sie bedzie działo, zwolnily sie stolce.
A kandydatów do zasiadania na nie jest cała kolejka. Aż dreptaja zeby sie dorwać.
Qrwa co sie bedzie działo? Fabryki stana? Hipermarkety przestana dzialać. Autobusy przestana jeździć?
Pomyśl człowieku?

Ano właśnie Uśmiech Nie róbmy z igły wideł.

Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):Też tak na początku pomyślałem, ale jestem sceptyczny co do tego. Jakby rozwalić samolot z Tuskiem i z całym rządem byłoby gorzej.

kaczyński był niewygodny dla większej ilości osób. tusk to taki układny piesek i moskwy i brukseli. zabito prezydenta, szefa nbp i dowódzctwo sił zbrojnych. pokazano nam że można nas ot tak uczynić bezbronnymi. drugi katyń
(...)

EH
Odpowiedz
Żal ofiar i ich rodzin najbardziej... Choć nigdy nie byłem zwolennikiem Kaczyńskiego, ani PiS.

Niewyobrażalnie denerwują mnie tylko dwie rzeczy:
- porównywanie tego do ludobójstwa w Katyniu, cholera, bez przesady, co? Ja rozumiem, zginęli ważni politycy i działacze, ale ktoś nam tam jeszcze został, prawda? Czemu ma zapanować chaos w Polsce? Ech...
- teorie spiskowe o zamachu i tajnych, potężnych siłach, które wszystko zakamuflowały tak, że nikt nigdy nie dojdzie do prawdy! Oczywiście oprócz wybrańców, którzy zawsze wszystko wiedzą, mimo działania spiskowców...

Teraz tylko czekać, aż ktoś zacznie wykorzystywać tą tragedię do celów politycznych...
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
jest szersza lista osob bedacych na pokladzie samolotu prezydenckiego

http://wiadomosci.onet.pl/2153159,11,lis...,item.html
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
Avx napisał(a):Nie twórzmy złudzenia, że wszyscy płaczą.

Stokroc wolalbym, gdyby Kaczynski w nadchodzacych wyborach dostal niskie poparcie i ogolnie stalby sie jednym z wielu skompromitowanych widm przeszlosci w stylu Leppera i Giertycha. Jego tragiczna smierc nawet jego najwiekszych przeciwinikow nie powinna cieszyc, zginal szybko i tragicznie a lepiej gdyby powoli gnil na smietniku historii.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
obczajta to:

Pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych, były cztery próby podejścia
Polski samolot prezydencki Tu-154 rozbił się w czasie czwartego podejścia do lądowania na lotnisku Siewiernyj koło Smoleńska - poinformowała telewizja Wiesti-24.

Do katastrofy doszło w warunkach gęstej mgły - przekazała stacja.

Według Wiesti-24, wcześniej pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych - w Mińsku lub Moskwie.
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
Seth napisał(a):kaczyński był niewygodny dla większej ilości osób. tusk to taki układny piesek i moskwy i brukseli. zabito prezydenta, szefa nbp i dowódzctwo sił zbrojnych. pokazano nam że można nas ot tak uczynić bezbronnymi. drugi katyń

A ja się z tym zgadzam. Ponadto taka była moja pierwsza myśl i do tego taka była pierwsza myśl wielu osób, dzisiaj już rozmawiałam z 10cioma i 7 z nich pomyślało tak samo, więc:

Shaw89 napisał(a):Niewyobrażalnie denerwują mnie tylko dwie rzeczy:
- porównywanie tego do ludobójstwa w Katyniu, cholera, bez przesady, co? Ja rozumiem, zginęli ważni politycy i działacze, ale ktoś nam tam jeszcze został, prawda? Czemu ma zapanować chaos w Polsce? Ech...
- teorie spiskowe o zamachu i tajnych, potężnych siłach, które wszystko zakamuflowały tak, że nikt nigdy nie dojdzie do prawdy! Oczywiście oprócz wybrańców, którzy zawsze wszystko wiedzą, mimo działania spiskowców...

Shaw89 możesz się denerwować, ale pewne rzeczy są tak wysoce prawdopodobne i ze względów politycznych i historycznych i ze względu na lokalizacją - Ruski u siebie mogą zrobić co tylko chcą i powiedzieć co chcą i dać takiewyniki śledztwa jakie są dla nich korzystne bo tacy są! Od zawsze tacy byli! Tego się nie da niezauważyć. Gdyby to się stało w każdym innym państwie (oprócz arabskich) uwierzyłabym prędzej w wypadek...

szukajacyadi napisał(a):Według Wiesti-24
to jest ruska gazeta, a dopóki coś podają ruskie media jest to gówno warte. Poczekam na wiarygodne (powiedzmy bardziej wiarygodne) informacje zdobyte przez naszych polskich dziennikarzy. Tylko niestety długo nie byli wpuszczani wogóle do tej strefy. Nikt poza ruskami przez pierwsze dwie godziny nie miał tam wstępu.
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
szukajacyadi napisał(a):obczajta to:

Pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych, były cztery próby podejścia
Polski samolot prezydencki Tu-154 rozbił się w czasie czwartego podejścia do lądowania na lotnisku Siewiernyj koło Smoleńska - poinformowała telewizja Wiesti-24.

Do katastrofy doszło w warunkach gęstej mgły - przekazała stacja.

Według Wiesti-24, wcześniej pilotowi proponowano lądowanie na lotniskach zastępczych - w Mińsku lub Moskwie.

czy pilot przewożący tak waznych ludzi ryzykowałby lądowanie w takich warunkach mogąc dokonać tego bezpieczniej gdzie indziej? wszystko co wiemy o sprawie, wiemy od Ruskich ;]
(...)

EH
Odpowiedz
Tgc napisał(a):Jego tragiczna smierc nawet jego najwiekszych przeciwinikow nie powinna cieszyc, zginal szybko i tragicznie a lepiej gdyby powoli gnil na smietniku historii.

Cholera, fakt, masz sporo racji. Przemyślałem, poobserwowałem reakcje (poza środowiskami radykalnymi, one to może 0,01 %) i właściwie w obecnej sytuacji to może wzmocnić rząd. Pożar Reichstagu ;/

Odpowiedz
Skywalker napisał(a):Swoją drogą niezłych świrów macie na tych forach ;]

Jakby na ateiście.pl nigdy się żaden troll albo wariat nie trafił...
Polecam poczytać libertarian: http://www.facebook.com/LibDlaBeki

"A hero ventures forth from the world of common day into a region of supernatural wonder: fabulous forces are there encountered and a decisive victory is won: the hero comes back from this mysterious adventure with the power to bestow boons on his fellow man." - Joseph Campbell o Rafale3006
Odpowiedz
Ale po cholerę "Ruski" mieliby to robić? Nasz kraj działa słabo, jest rządzony słabo. Tak było i będzie. Nie sądzę, że nagle wszystko się pogorszy. Jaki byłby sens zamachu przeprowadzonego przez obce siły? Oo
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości