Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa prezydenckiego samolotu
podzielam przypuszczenia setha i fiasko... z ruskimi nigdy nie wiadomo
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
http://libertarianizm.net/thread-713-pos...ml#pid7880

rafi z forum libertarian napisał(a):Nie przepadam za Włochatym, ale dziś wieczorem tłem do picia bimbru będzie z pewnością ten kawałek Uśmiech

http://graffi15.wrzuta.pl/audio/8KjrahmW...iz_wybrany

xD

(to w ramach ciekawostki, mi daleko do radości. Neutralny, jak mówiłem. Tym bardziej, że rząd, może ulec, paradoksalnie, wzmocnieniu. Pożar Reichstagu, panowie...)
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Bitcoin: 15oSR7bYNep3bTtVCh5wuXhQnG6qvDvHWY
Odpowiedz
Shaw89 napisał(a):Ale po cholerę "Ruski" mieliby to robić? Nasz kraj działa słabo, jest rządzony słabo. Tak było i będzie. Nie sądzę, że nagle wszystko się pogorszy. Jaki byłby sens zamachu przeprowadzonego przez obce siły? Oo

pewnie najbliższe miesiące nam na to odpowiedzą Oczko tak czy inaczej chcieliśmy prawdy o Katyniu to ja mamy.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
Shaw89 napisał(a):Ale po cholerę "Ruski" mieliby to robić? Nasz kraj działa słabo, jest rządzony słabo. Tak było i będzie. Nie sądzę, że nagle wszystko się pogorszy. Jaki byłby sens zamachu przeprowadzonego przez obce siły? Oo

To że działa słabo to twoja prywatna opinia. Działa na pewno lepiej od Rosji. A im lepiej działamy my, tym gorzej dla nich. Kaczyński (nie nie głosowałam na niego i go nie lubiłam), był bardzo niewygodny dla nich. Niewyparzona gęba i zawsze wygarnął im prawdę. My znamy prawdę i jesteśmy z nią pogodzeni tak jak i z tym, że Ruski się nigdy nie przyznają do niektórych rzeczy. Jemu to nieodpowiadało i powiedzmy "drażnił lwa", wkurwiał go tak, że aż łeb mu odgryzł. Pamiętasz w Gruzji co było? Pojechał powkurzać Putina i wkurzył, aż kilka strzałów go minęło na ostrzeżenie. Był specyficzny i nie miał złych zamiarów chociaż miał fatalne obyczaje.
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
Co się będzie działo w najbliższym czasie:

- minimum tydzień żałoby
- w mediach zero informacji na jakikolwiek inny temat
- możliwe, że dzień wolny od pracy w dniu pogrzebu
- wybory w ciągu 60 dni (nadzwyczajnie spokojna kampania)
- powołanie nowego prezesa NBP
- wzmocnienie PiS (siła współczucia)
- wyłonienie nowego kandydata SLD
- rewolucja w standardach polskiego lotnictwa
- Koszty, koszty, koszty...

Aż ciężko to zebrać w całość. O elicie politycznej mam zdanie jakie mam. Ale nikomu śmierci nie życzyłem.

Sytuacja RP jest teraz niesamowicie kiepska. Dobrze, że żyjemy w czasach pokoju, bo obecnie nie mamy żadnej stabilizacji i jesteśmy łatwym celem do ataku.

Avx, stul ryj bo ciężko czytać to, co Ty tu piszesz w ogóle. Idź na forum libertarian i tam się onanizujcie.
Odpowiedz
http://cia.bzzz.net/smolensk_katastrofa_...y_nie_zyja

Widzieliście komentarze jebanych lewaków?
Odpowiedz
Shaw89 napisał(a):- teorie spiskowe o zamachu i tajnych, potężnych siłach, które wszystko zakamuflowały tak, że nikt nigdy nie dojdzie do prawdy! Oczywiście oprócz wybrańców, którzy zawsze wszystko wiedzą, mimo działania spiskowców...

a już w lepszym kraju do fantazjowania o teoriach spiskowych to się stać nie mogło... czekać tylko, aż zaczną się pojawiać głosy o złej organizacji na samym miejscu katastrofy, kamuflowaniu zamachu, dobijaniu rannych itd.

a scena polityczna szybko się podniesie po tej tragedii, mało to jest chętnych do objęcia takich stanowisk? gorsi przecież nie będą, bo poziom polskiej polityki niezależnie od partii to jeden parchaty pies.

nic tylko współczuć rodzinom, zawsze żal ludzi
"Umarł Bóg
Nie potrzebuje go nikt
Wszak to przekleństwo
by wiecznie móc żyć
Okrutne...
Zło nas oślepia i fałszywy nasz blask
Pogardzać nadzieją
Nie wstydzić się kłamstw
Kochać nienawiść
To być jednym z nas..."
Odpowiedz
Jeszcze jedno, pomyślcie sobie: to się stało właśnie w Tym Miejscu, parę kilometrów od Katynia, dzisiaj tam zginęli tez przedstawiciele Rodzin Katyńskich! To jest naprawdę jakiś upiorny chichot historii. Ten naród ma naprawdę jakoś dziwnie pod górkę.
Nie wszystko jest stracone, póki jesteśmy z siebie niezadowoleni.
Odpowiedz
Avx napisał(a):Nie żartuj !
A niby który był lepszy?
Bolek??
Odpowiedz
http://libertarianizm.net/thread-714-pos...ml#pid7879

xD

Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.

Odpowiedz
Tylko wiesz Ninurta co jest najgorsze? Scena polityczna się zapełni, ale oszołomami szukającymi okazji. Lepszy swój wróg niż obcy. Zawsze lepiej jest jak zmiany zachodzą pokojowo a nie rewolucyjnie tak jak teraz. Najgroźniejszy to jest bałagan, a nie brak nowych ludzi, bo takiego braku nie ma.
Chamstwo jest jak chwast: ile by nie rwać zawsze zostanie kawałek korzenia, ale jak przestaniemy rwać to zarośnie cały świat.
Odpowiedz
Dołączam się ze swoim żalem do wyrazów współczucie wobec ofiar tej tragedii i potępienia wobec różnych pajaców cieszących się z niech albo robiących sobie żarty.

Ciekawi mnie w kontekście tego,co napisał wariat z forum AVX-a, a więc o każe boskiej dla prezydenta, czy ktoś powiąże katastrofę z nie działającym piórem do podpisania Traktatu Lizbońskiego. Ludzie mają zadziwiającą zdolność łączenia faktów.
Odpowiedz
Zaskakujecie mnie

nabijaliście się z pospólstwa, że płacze po JP2, wkurzaliście, się że nie można robić imprezy w dniu żałoby itd, a teraz taka powaga, jakieś fantastyczne teorie i wielkie wzburzenie, że nie wszyscy się tym przejmują. Prezydent, mimo, że za życia nielubiany, stał się teraz niemal świeckim papieżem.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
Dokładnie Szczęśliwy

Odpowiedz
nie chodzi debile o polityków ale o Polskę. w jednym momencie zginęli najważniejsi ludzie w państwie, i co gorsza w wojsku. W obecnej chwili jesteśmy bezbronni, a taka destabilziacja nam nie posłuży
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
Nic sie przecież Polsce przez ten czas nie stanie. może troche spokoju wreszcie. histeryzujecie jak katole po jp2, naprawde, tez bylo, co to teraz bedzie, co bedie, upadek moralny itd
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
Seth napisał(a):czy pilot przewożący tak waznych ludzi ryzykowałby lądowanie w takich warunkach mogąc dokonać tego bezpieczniej gdzie indziej?
A jakie ma znaczenie kogo przewoził z jego punktu widzenia? Czy jeżeli przewozi zwykły motłoch to może sobie pozwolić na zmniejszenie bezpieczeństwa? Myślę, że dla pilota i tak ważne jest jego własne życie i zachował się tak jakby przewoził innych ludzi albo w ogóle jakby sam leciał.
"Co sobie uświadamiasz, to też kontrolujesz; to czego sobie nie uświadamiasz, kontroluje ciebie"
Jestem otwarty na wszelkie tematy GG: 1813667
Odpowiedz
oO

http://nasza-klasa.pl/profile/15624985/gallery/208

ojajebie. nawet z błędem.
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
Prezydent prezydentem, ale było tam wiele osób, które mają małe dzieci. Staną się pół-sierotami.

To co się będzie teraz działo w państwie będzie ciekawym rozdziałem w podręcznikach do historii.

Co ciekawe, koalicja PO+PSL ma teraz duże pole do popisu. Proponuję się przyjrzeć jakie ustawy zostaną przepchnięte bez wetującego prezydenta. Chyba, że poczekają do wyborów..
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
Seth napisał(a):nie chodzi debile o polityków ale o Polskę. w jednym momencie zginęli najważniejsi ludzie w państwie, i co gorsza w wojsku. W obecnej chwili jesteśmy bezbronni, a taka destabilziacja nam nie posłuży

Myślałem, że nie lubisz współczesnego, zgniłego porządku i życzysz mu jak najgorzej :>

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości