To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Na krawędzi marzeń"
#1
Pod koniec stycznia, nakładem wydawnictwa Jirafa Roja, ukazała się moja lekko skandalizująca, ze względu na dość śmiałe sceny erotyczne, książka pt. "Na krawędzi marzeń". Jest zilustrowana zdjęciami mojego życiowego partnera Marka Cybulskiego, z jego cyklu "Kształt nieistnienia" . Poczytać fragmenty można na mojej stronie autorskiej
http://www.kazamuko.pl lub na Wirtualnej Polsce, która objęła nad nią patronat medialny. Ksiązka rozprowadzana jest przez sieć empik, będzie też do nabycia na biesiadzie autorskiej. Najbliższa 14 kwietnia o godzinie 18-stej, w czytelni WiMBP w Gdańsku, Targ Rakowy 5/6. Serdecznie zapraszam.
no to się pochwaliłam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Z powodu żałoby spotkanie autorskie poświęcone książce "Na krawędzi marzeń" zostało przeniesione na środę 21.04. Reszta czyli czas i miejsce bez zmian 8)
Odpowiedz
#3
Ostateczny termin biesiady wtorek 27.04 o godz. 18-stej w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku głównym, przy ul Targ Rakowy5/6. Wejście nie to główne,a to na rogu, bliżej LOT-u. Poprowadzi je Tomasz Bolt. Na spotkaniu będą dostępne do kupienia książki w promocyjnej cenie, dla chętnych z autografem :-). Serdecznie zapraszam i przepraszam za zamieszanie.Mam nadzieję, że już nie spadnie żaden samolot Smutny
Odpowiedz
#4
"na krawędzi marzeń"...
"kształt nieistnienia"...

kurde... czyżbym tylko ja zwietrzył grafomanię?

Odpowiedz
#5
idiota napisał(a):kurde... czyżbym tylko ja zwietrzył grafomanię?
<chichocze>

Jak dla mnie, a przeczytałam fragment książki na stronce, ani skandalizująca ani specjalnie interesująca, no ale ja nie lubię czytać czyichś pamiętników nie wychodzących poza własne "ja" <pamiętniki wydaje się chyba po śmierci pisarza, hm?> Oczko
.
.
.
.

Odpowiedz
#6
tu chyba mamy do czynienia z sytuacją taką, że kogoś talent uwierał niczym kamyk w buciku...

Odpowiedz
#7
Och jak łatwo kogoś skrytykować 8).
Odpowiedz
#8
och jak trudno tworzyć porządną literaturę...Smutny

Odpowiedz
#9
Alfa napisał(a):Och jak łatwo kogoś skrytykować 8).

No, zawsze to miło gdy jest po temu okazja:p
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości