Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RozBart ;)
Hastur napisał(a):Info o imprezie na Rozbracie jak najbardziej było niestosownym wygłupem tępego lewactwa, którego na dodatek nie stać teraz na uczciwe przyznanie się do zamieszczenia tego ogłoszenia na stronie głównej tej swojej budy. Jeżeli Twoi przyjaciele i rodzina nie zareagowaliby oburzeniem na podobną akcję organizowaną po Twojej śmierci, to nie świadczy to zbyt dobrze o ich oddaniu (wiem, że ja po śmierci któregokolwiek z moich nielicznych przyjaciół z pewnością nie byłbym obojętny wobec mętów szargających jego dobre imię).
Nie mam pojęcia skąd przyszło Ci do głowy, że chcę skłaniać kogokolwiek do peanów na cześć kogokolwiek. Albo zabraniać czegokolwiek. Mój stosunek do sprawy pokrywa się z bartowym.

Przecież napisałem, że nie czuję sympatii do Rozbratu i tego co zrobili. Napisałem tylko, że mieli prawo do tej imprezy.

P.S. Nie uważam, aby moi przyjaciele nie mogli reagować oburzeniem na taką imprezę. Uważam, że nie powinni wjeżdżać na jej miejsce czołgiem (to oczywiście przenośnia) i to wszystko.
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
No to co czujesz i co uważasz?

Powinni czy nie powinni?

A może jak pamiętny Cygan z Torunia:
"Powinni tutaj zblokować, nie powinni..."
http://www.youtube.com/watch?v=JlbbA1BygL8
Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie czuję sympatii do imprezy urządzonej ostatnio przez Rozbrat. Uważam jednak, że mieli do tego prawo, a więc moi przyjaciele czołgiem wjeżdżać tam nie powinni.
K.Bunsch

Odpowiedz
Jakie prawo?
Boskie? Tego nie skomentuję.

Naturalne? Jasne...

Pozytywne? Nie, tego nie mieli. Obowiązuje oficjalna żałoba. Nie ogłosił jej żaden pisowiec, jeno p.o. Prezydenta Bronisław.
Odpowiedz
Zgadza się.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Jajacek napisał(a):Jakie prawo?
Boskie? Tego nie skomentuję.

Naturalne? Jasne...

Pozytywne? Nie, tego nie mieli. Obowiązuje oficjalna żałoba. Nie ogłosił jej żaden pisowiec, jeno p.o. Prezydenta Bronisław.

Źle się wyraziłem. Masz oczywiście rację. Jeśli w kodeksie karnym jest zapis o tym, że takich imprez organizować podczas żałoby narodowej to nie mieli takiego prawa. Wg mnie takie prawo mieć powinni, a wynika to z moich poglądów. Tylko o to mi chodziło.
K.Bunsch

Odpowiedz
Cytat:P.S. Nie uważam, aby moi przyjaciele nie mogli reagować oburzeniem na taką imprezę. Uważam, że nie powinni wjeżdżać na jej miejsce czołgiem (to oczywiście przenośnia) i to wszystko.
Nie powinni? Jak to nie powinni? Gdybym ucztując w Valhalli dowiedział się, że moi przyjaciele mając czołg nie użyli go przeciw lżącym mnie pośmiertnie psom, to chyba zstąpiłbym na Ziemię i poraził jednych i drugich moim furią mego gniewu Duży uśmiech
Odpowiedz
Cytat:Obowiązuje oficjalna żałoba
W moim przekonaniu stanowczo za długa, ale jednak obowiązuje i należy to uszanować. Nietaktowne jest organizowanie "hucznych imprez" w tym czasie. Na dodatek owa impreza IMO miała mieć charakter czysto demonstracyjny, buntowniczy etc.
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
Hastur napisał(a):Nie powinni? Jak to nie powinni? Gdybym ucztując w Valhalli dowiedział się, że moi przyjaciele mając czołg nie użyli go przeciw lżącym mnie pośmiertnie psom, to chyba zstąpiłbym na Ziemię i poraził jednych i drugich moim furią mego gniewu Duży uśmiech

Jeśli moi wrogowie lżyli by ze mnie bezpodstawnie to też poczułbym się urażony.:p Oczywiście zakładając, że wstąpiłbym do Valhalli.Oczko
K.Bunsch

Odpowiedz
Cytat:Jakie prawo?
prawo normalnego, wolnego kraju ktory pozwala ludziom byc chujami bo na tym właśnie ta cala wolnosc polega kurwa mać
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Myślę, że anarchiści mają prawo do bycia chujami. Jak najbardziej powinni zrobić swoje "stypa party". Te wypierdki społeczeństwa dokonałyby pięknego politycznego samobójstwa. Chociaż kompromitacja pokazująca, że nie mają jaj, też jest czymś ok.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Myślę, że anarchiści mają prawo do bycia chujami. Jak najbardziej powinni zrobić swoje "stypa party". Te wypierdki społeczeństwa dokonałyby pięknego politycznego samobójstwa. Chociaż kompromitacja pokazująca, że nie mają jaj, też jest czymś ok.

No ba Duży uśmiech
Nie mają jaj to doskonałe określenie
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
Kilgore Trout napisał(a):prawo normalnego, wolnego kraju ktory pozwala ludziom byc chujami bo na tym właśnie ta cala wolnosc polega kurwa mać

No ja o tym samym pisałem. Każdy powinien móc być chujem, i ponosić konsekwencje za bycie chujem. Nie prawne konsekwencje, nie to mam na myśli. Ostracyzm. Na tym właśnie ta cała wolność kurwa mać polega.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Bart,popierałeś kiedykolwiek rozbrat? Czemu?
Odpowiedz
Bo działy się u nich fajne imprezy, prowadzili bibliotekę (pracowała w niej moja szwagierka), organizowali ciekawe "eventy". Nigdy nie byłem z nimi ideowo (z lewicowości człowiek wyrasta), ale miałem do nich dużo sympatii. Tym bardziej jest mi przykro brać rozbrat z Rozbratem.
Odpowiedz
Bart napisał(a):Bo działy się u nich fajne imprezy,
Przecież nadal się dzieją... Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości