Ankieta: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2010?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Andrzej Olechowski
7.10%
11 7.10%
Bronisław Komorowski
25.81%
40 25.81%
Grzegorz Napieralski
14.19%
22 14.19%
Jarosław Kaczyński
9.68%
15 9.68%
Waldemar Pawlak
0.65%
1 0.65%
Marek Jurek
0.65%
1 0.65%
Janusz Korwin-Mikke
28.39%
44 28.39%
Kornel Morawiecki
0.65%
1 0.65%
Bogusław Ziętek
0%
0 0%
Andrzej Lepper
4.52%
7 4.52%
Nie idę na wybory
8.39%
13 8.39%
Razem 155 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2010
Odpuściłem sobie bazgrania po karcie, ale za to cyknąłem fotkę ze swoim dowodem osobistym. Po prostu nie byłem pewien, czy jednak nie uznają głosu za nieważny.
A ja tak jak AVX odpuściłem sobie zarówno bazgranie po karcie jak i fotografowanie bo jednak w fałszerstwa na szerszą skalę nie wierze. Zastanawiałem się nad ubraniem muszki ale niestety okazało się, że takowej nie posiadam Uśmiech
Promowanie upodmiotowienia kobiet i ich uświadamianie poprzez budowanie potencjału przed katastrofami związanymi z klimatem celem każdego świadomego Europejczyka. Bez sprawiedliwości w dziedzinie klimatu nie da się osiągnąć prawdziwej równości płci

A to Ziętek też taką akcje fotografowania robił? Duży uśmiech

Ta akcja pewnie miała na celu nastraszenie jakiś fałszerzy (w których też nie wierzę) bo po prostu w większych komisjach zorganizowanie się jest niemożliwe. Na jakiejś małej wsi nie zaszkodzi spróbować.
abigor napisał(a):Lokale czynne są chyba do 20.00 więc pewnie jakoś po tej godzinie. Albo na bieżąco będą liczyć, nie pamiętam już.

Tak, na bieżąco liczą, w czasie kiedy ludzie jeszcze głosują. Od razu jak ktoś wrzuci kartę to otwierają urnę, wyjmują kartę i sprawdzają na kogo zagłosował. Oczko

Thor napisał(a):Marek Jurek nie ma drugiego imienia Smutny

Raczej nazwiska.

Superstar napisał(a):Kurna, nie zrobiłem foty, ale dwa głosy na JKM poszły Duży uśmiech

Spoko, właśnie 2 karty przeszły przez niszczarkę. Zdjęcie zaś o niczym nie świadczy.
Wystarczy, że w przypadku wyjmowania głosów, ktoś ukradkiem, gdy pozostali nie patrzą walnie drugi X w inną kratkę i głos jest nieważny. Myślę jednak, że takie działania mogą być raczej prywatną inicjatywą osób z komisji. Sztabom dużych kandydatów takie działania się nie opłacają (polityka sondażowa jest wystarczająca i skuteczna) natomiast mali kandydaci musieli by wpłynąć na jakieś 10% wszystkich głosów, żeby znacząco poprawić swoją sytuację.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
JKM wie że nie jesteśmy republiką bananową i u nas fałszerstwa na dużą skalę się nie zdarzają. Ale oczywiście musiał na finiszu kampani zwrócić na siebie uwagę, fanatycy UPR bezgranicznie uwierzuli mu że grożą nam sfałszowane wybory i kombinator dopiął swego. Mówi się o nim. Jest jakaś akcja.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Marcinlet napisał(a):Spoko, właśnie 2 karty przeszły przez niszczarkę. Zdjęcie zaś o niczym nie świadczy.
Gdybym miał fote jak brat wrzuca kartę, a z tyłu jest komisja, to samo pomieszczenie etc. i by się okazało iż np. w moim okręgu na JKM głosowało 0 osób, to przy dobrym nagłośnieniu przez media mogła by być heca, bo o takim przypadku wspominał JKM. No ale ja tam nie widzę opłacalności takiego spisku nie widzę , więc w dupie :]
Skywalker napisał(a):JKM wie że nie jesteśmy republiką bananową i u nas fałszerstwa na dużą skalę się nie zdarzają. Ale oczywiście musiał na finiszu kampani zwrócić na siebie uwagę, fanatycy UPR bezgranicznie uwierzuli mu że grożą nam sfałszowane wybory i kombinator dopiął swego. Mówi się o nim. Jest jakaś akcja.

Pamiętam jak w ostatatniej klasie liceum, przed jakimiś wyborami instruowali nas, że jak chcemy oddać głos nieważny, to żeby zakreślić dwóch lub więcej kandydatow. Nic nie mazać, a już na pewno nie wrzucać pustej kartki, bo daje to pole dla komisji do nadużyć...To nie jest tylko jakaśtam fobia JKM, sfałszować parę kartek na mniejszą skalę to nie problem...Nie mówię, ze takie coś ma miejsce, ale lepiej komisjom patrzeć na ręce, niż ufać bezgranicznie...
Chciałem bardzo zademonstrować niezgodę na próbę zawłaszczania tradycji niepodległościowej, solidarnościowej w celach politycznych. Wszyscy mamy prawo do tej tradycji. Każdy z każdym nazwiskiem, a Komorowscy w szczególności.

Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były... kaszaloty.

Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.

powodzie sa na tyle czeste ze [i]ludzie zdazyli
sie juz przyzwyczaic[/i]
Jutro o 18 okaże się czy były czy nie było fałszerstw. W każdym razie cyknąć zdjęcie to żadna fatyga.
Zamykam. Do dalszej dyskusji zapraszam w wątku o II turze (tej sfałszowanej Uśmiech)

http://www.ateista.pl/showthread.php?t=8640

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości