To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec Świata
#1
w związku z przepowiedniami Nostradamusa on już jest blisko. co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz
#2
Goliat napisał(a):w związku z przepowiedniami Nostradamusa on już jest blisko. co Wy o tym sądzicie?

Hmmm podobno jesteś katolikiem, więc trochę mnie dziwi akurat to, że taki wątek założyłeś. w temacie krótko: pierdoły do sześcianu.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
#3
Goliat napisał(a):w związku z przepowiedniami Nostradamusa on już jest blisko. co Wy o tym sądzicie?
Przeżyłem już kilka końców świata. Jeden w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy.
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Odpowiedz
#4
Wierzę w Boga, ale "czarna chmura", "żelazny ptak- katastrofa rodzielająca 2 braci" brzmi to dość wiarygodnie.
Odpowiedz
#5
Goliat napisał(a):Wierzę w Boga, ale "czarna chmura", "żelazny ptak- katastrofa rodzielająca 2 braci" brzmi to dość wiarygodnie.

Facet, Twój umysł tak działa, Ty nadajesz temu wiarygodnosć. Jakby Tusk zginał parę dni wczesniej, tez byś znalazł w tych samych przepowiedniach odpowiednie wersy. Po prostu jesteś bezbronny wobec najprostszych ''asocjacji''.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
#6
Goliat napisał(a):Wierzę w Boga, ale "czarna chmura", "żelazny ptak- katastrofa rodzielająca 2 braci" brzmi to dość wiarygodnie.

Jeżeli chcesz wierzyć w związek pomiędzy jednym a drugim to nikt i nic cię nie przekona że nie masz racji. Nawet pomimo tego że nie masz na to żadnych dowodów oprócz autosugestii.

Cytat:w związku z przepowiedniami Nostradamusa on już jest blisko. co Wy o tym sądzicie?

Ziemia istnieje od 4,6 mld lat choć przeżyła już zderzenie z inną planetą. Życie na niej trwa od 3,8 mld lat pomimo pięciu wielkich globalnych wymierań. Ludzie tu stąpają od 200-150 tys. lat pomimo eksterminacji po erupcji wulkanu Toba.

Co mogłoby spowodować koniec świata?? tylko śmierć Słońca. Ale ono jest gwiazdą stabilną i będzie jeszcze żyć przez 5 mld lat.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#7
To ciekawe, że w internecie, w którym pełno jest różnego śmiecia nie ma polskiego tłumaczenia przepowiedni Nostradamusa.
Pozdrawiam JG
Odpowiedz
#8
To ciekawe, że przepowiednia o żelaznym ptaku pojawiła się jako twór Nostradamusa dopiero po katastrofie :p
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
#9
U Urbana pisali, że to zwykła ściema, a nie Nostradamus.
Odpowiedz
#10
Goliat, pierwsza lepsza strona w googlach wyjaśnia twoje wątpliwości Uśmiech

http://www.mmwroclaw.pl/8828/2010/4/12/n...egory=news
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
#11
Ale jo, ten temat już był kilka razy wałkowany. Ja osobiście bym się cieszył gdyby się nam Ziemia przebiegunowała i wszystko byśmy zaczynali od nowa.
Ale mnie też dziwi, że akurat Goliat założył taki wątek. Wiesz, że wg swojej religii popełniasz grzech bluźnierstwa?:p
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
#12
Goliat napisał(a):w związku z przepowiedniami Nostradamusa on już jest blisko. co Wy o tym sądzicie?
Nooo, temat w sam raz na ateistyczne forum! :lol2:
Na Fakty i Mity wrzuć.
Odpowiedz
#13
Goliat napisał(a):Wierzę w Boga, ale "czarna chmura", "żelazny ptak- katastrofa rodzielająca 2 braci" brzmi to dość wiarygodnie.
Jeżeli to brzmi dla Ciebie wiarygodnie to znaczy, że masz poważny problem z kurwa odróżnianiem rzeczywistości od świata fantazji.
Poza tym "bracia" nie zostali rozdzieleni tylko zniszczeni. Także to nie pasuje do WTC.
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Odpowiedz
#14
sychu napisał(a):Poza tym "bracia" nie zostali rozdzieleni tylko zniszczeni. Także to nie pasuje do WTC.

Sychu w tej "przepowiedni" chodzi o Kaczyńskich i katastrofę w Smoleńsku.
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
#15
a słyszał ktos moze o przepowiedniach Królowej Saby?
dziwi Was, że katolik o to pyta? powiem kolejny raz nie chce nikogo nawracać tylko poznać Wasze zdanie na pewne tematy.
Odpowiedz
#16
Goliat napisał(a):a słyszał ktos moze o przepowiedniach Królowej Saby?
dziwi Was, że katolik o to pyta? powiem kolejny raz nie chce nikogo nawracać tylko poznać Wasze zdanie na pewne tematy.
Cytat z przepowiedni:

Rok tysiąc osiemset dziewięćdziesiąty szósty po śmierci Mesjasza zaznaczy się niezwykłym dobrobytem, wszyscy ludzie będą bogaci nie będzie biednych, na świecie zapanują ciepła i mrozów prawie nie będzie

Rok 1896 po śmierci mesjasza, to rok 1929, rozpoczął się wielki kryzys o zasięgu światowym, a 4 lutego tegoż roku zanotowano w Polsce temperaturę -42 stopnie......:lol2:
Odpowiedz
#17
Kaziola88 napisał(a):Ja osobiście bym się cieszył gdyby się nam Ziemia przebiegunowała i wszystko byśmy zaczynali od nowa.

Przebiegunowanie (magnetyczne) Ziemi prawdopodobnie nie ma żadnego wpływu na życie. Więc nie będziesz się cieszyć ;]

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#18
luidor0 napisał(a):Cytat z przepowiedni:

Rok tysiąc osiemset dziewięćdziesiąty szósty po śmierci Mesjasza zaznaczy się niezwykłym dobrobytem, wszyscy ludzie będą bogaci nie będzie biednych, na świecie zapanują ciepła i mrozów prawie nie będzie

A morze chodzi o proroka muhameda??:lol2::lol2::lol2:

A czy nostradamus napewno powiedzial koniec swiata??
"apokalipsa" niby tez koniec swiata, a to greckie slowo niby oznacza " Rewelacja"
Patrzac na ludzi i to co sie dzieje na swiecie to by mnie nie zdziwilo ze jakies masowe wymieranie znowu nastapi ale mysle ze "zycie" przystosuje sie i dalej bedzie kontynuowac.
A przepowiednie nostradamusa naprawde mozna dopasowac do czego sie chce.
Znam znakomicie jezyk francuski jako ze urodzilem sie "za granica" i moge powiedziec ze przetlumaczenie proroctw nostradamusa ze starego francuskiego(tym bardziej ze pisal on jak poeta) na ... francuski jest samo w sobie niezmiernie trudne.
A wiec morzna interpretowac do woli , albo do konca swiata...:lol2::lol2::lol2:
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#19
czyli jak to powie Święta Księga: "strzeżcie się fałszywych proroków"
Odpowiedz
#20
Skywalker napisał(a):Przebiegunowanie (magnetyczne) Ziemi prawdopodobnie nie ma żadnego wpływu na życie. Więc nie będziesz się cieszyć ;]


No nie wiem, sadze ze migreny wtedy dosc ostro wzrosna. Ale cokolwiek sie nie stanie to nie będziesz się cieszyć ;] :>:>
Jak ktos przezyl ostra wojne (nawet gdy na nia czekal) to rzadko kiedy chcial by to przezyc jescze raz.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości