To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam "religią pokoju"
Salaficki punkt widzenia z Londynu
http://www.youtube.com/watch?v=4_WA3t6xE2I
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=M3ked90K85w
dobrze gada, polać mu.
Odpowiedz
Cytat:http://www.youtube.com/watch?v=M3ked90K85w
dobrze gada, polać mu.
Dobrze gada ???
Bo ma cały stek reguł tłumaczących jak bić żonę ???
Dla tego ze mówi by jej nie bić przed dziećmi ???

To jest po prostu przechodzenie nad prawem.
Jak by ciebie bił w taki sposób by nie zostawiać śladów to na pewno by ci się spodobało...
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
Jak muzułmanie przywitali Benedykta 16 w Londynie
http://www.youtube.com/watch?v=awSd-Pno1...re=related
Odpowiedz
hmmm, w zasadzie krzyki, krzyki i jeszcze więcej krzyków... spodziewałem się zamieszek jakiś czy cuś.
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
Kaziola88 napisał(a):hmmm, w zasadzie krzyki, krzyki i jeszcze więcej krzyków... spodziewałem się zamieszek jakiś czy cuś.
Gdyby nie policja...
Odpowiedz
czlowiek napisał(a):Gdyby nie policja...
A widział Ty kiedy zamieszki bez policji?...
nr GG: 960611 - napisałbym, że "dla spragnionych kazika", ale nie chciałem być tak prostolinijny:]

__________________________________________
"Rock'n'roll umarł.
Rock jest mar-
__________________________________________
Odpowiedz
Dobrze, że muzułmanizm daje się leczyć.
Źle, że się z tego lekarstwa masowo nie korzysta...
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
Marcin_77 napisał(a):Dobrze, że muzułmanizm daje się leczyć.
Źle, że się z tego lekarstwa masowo nie korzysta...


Jak ? Krzesłem elektrycznym ?
Szkoda czasu na wiarę,jest tyle rzeczy do poznania...Oczko
Odpowiedz
Pacyfikator napisał(a):Jak ? Krzesłem elektrycznym ?

Mało efektywnie. Gazy bojowe są dużo lepszym rozwiązaniem. O, albo pozabierać zasiłki, to sami się wyniosą. Chociaż ja wolę gazy bojowe:lol2:
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=31NHNhTrD...re=related

Ciekawe szczegolnie od 1:13
Odpowiedz
mong napisał(a):Gazy bojowe są dużo lepszym rozwiązaniem
Ale mało widowiskowym. Lepiej prezentuje się napalm.

Każda religia nawołująca do zabijania "niewiernych" nie jest godna nawet tego aby na nią splunąć, i tak właśnie jest z islamem a szkoda. Islam w pewnym sęsie podzielił los chrześćjaństwa tylko na większą skale. Wypaczenie idei człowieka który stworzył tą religie zaowocowało armiami zamachowców i samobójców krzyczącymi "bóg jest wielki"(a islam niestety przynajmniej teoretycznie miał zadatki na "religie pokoju"). W tym momęcie zastosowanie napalmu jest jak najbardziej uzasadnione ewentualnie może być to działko 20mm lub c4.
1.Ateista myśli o bogu próbując dowieść że nie istnieje ale skoro bóg nie istnieje po co to udowadniać? Osoba wierząca będzie natomiast twierdzić że bóg istnieje ale skoro bóg istnieje to poco to udowadniać na siłę? [i]Obie strony mają racje, a w rezultacie żadna jej nie ma.[/i]

2.Teorie działają tylko w teorii

3.Bezgranicznie oddając się jednej ideologi, bezgranicznie oddajemy się głupocie.
©
Odpowiedz
Pacyfikator napisał(a):Jak ? Krzesłem elektrycznym ?
Jest wiele metod - tabletki ołowiane, inhalacje gazowe, terapia radiologiczna, masaż szyi, terapia elektrowstrząsowa... trzeba tylko CHCIEĆ Uśmiech
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
Chcieć ? A jak można 'chcieć' zrobić te 'terapie' z 2.100 000 000 ludzi Język (tylu mniej więcej jest wyznawców Islamu)...
Szkoda czasu na wiarę,jest tyle rzeczy do poznania...Oczko
Odpowiedz
Pacyfikator napisał(a):Chcieć ? A jak można 'chcieć' zrobić te 'terapie' z 2.100 000 000 ludzi Język (tylu mniej więcej jest wyznawców Islamu)...
Zapewne trzeba się zastanowić nad ostatecznym rozwiązaniem kwestii terroryzmu... Przy dzisiejszych możliwościach nie byłoby większego problemu z taką terapią.
Tu ne cede malis
Odpowiedz
Pacyfikator napisał(a):Chcieć ? A jak można 'chcieć' zrobić te 'terapie' z 2.100 000 000 ludzi Język (tylu mniej więcej jest wyznawców Islamu)...

Wystarczy tym w Europie zafundować odebranie socjalu. Według danych brytyjskich na wyspach tylko 47 procent mężczyzn i 27% kobiet muzulskich ma pracę. Pozabierać benefity to albo się wezmą do roboty i przestana im różne durnoty po pustych łbach chodzić, albo się wyniosą, albo zaczną kraść i wtedy mamy powód by pozamykać i deportować.
Odpowiedz
mong napisał(a):Wystarczy tym w Europie zafundować odebranie socjalu. Według danych brytyjskich na wyspach tylko 47 procent mężczyzn i 27% kobiet muzulskich ma pracę. Pozabierać benefity to albo się wezmą do roboty i przestana im różne durnoty po pustych łbach chodzić, albo się wyniosą, albo zaczną kraść i wtedy mamy powód by pozamykać i deportować.

W tych 27 prockach muslimskich kobiet jest sporo naszych rodaczek, a także sąsiadek zza wschodniej granicy, więc po odebraniu socjalu dziewczyny grzecznie wrócą do domów (czyli, większość do nas) wraz ze swymi małżonkami. A u nas, (kurwa, kurwa) już jakiś cholerny Pakistańczyk wytoczył proces żonie Polce z którą się rozwiódł, o regularne widzenia z synem, i je otrzymał. Teraz zabiera dziecko na dłuuugie spacery i kładzie mu do głowy tę ichnią makabrę. A wszystko w imię "świetnie pojętej" tolerancji. :]

Ktoś powinien ukrócić te polit-poprawne pierdoły, bo są niczym innym niż strykiem na nasze szyje. :]
Odpowiedz
Jestem ciekaw, co wszyscy tu piszący pomyśleliby o sobie samych, gdyby weszli na jakieś forum muzułmańskie i zobaczyli takie teksty...

Co do pozostałych rzadkich dygresji nie wzywających do ludobójstwa:
1. 3% muzułmanów niszczy kulturę, cywilizację, gospodarkę, czy co tam jeszcze, Europy? To chyba jakieś oczadzenie, jeżeli ktoś nie widzi w swoim tego typu myśleniu szukania kozła ofiarnego, czyli zwalania winy na coś małego, co skupiając na sobie gniew mogłoby go tanim kosztem odkupić.
2. Co to znaczy wywalić osoby z obywatelstwem do drugiego pokolenia? Po pierwsze, dokąd wywalić? To że się jakiemuś europasowi ubzdurało, że ten czy inny przynależy z tego czy innego powodu tu czy tam, nie znaczy jeszcze, że rzeczona podmioty, wydalany i przyjmujący kraj uważają tak samo. Po drugie, to ma być ten rzekomy europejski indywidualizm, urodziłeś się u nie tego obywatela co trzeba, to stworzymy prawo działające wstecz pół stulecia i odbierzemy ci obywatelstwo?
3. Czy cokolwiek obiektywnego świadczy o tym rzekomym "traktowaniu kobiet jak bydło"? Skoro im tak źle, to pewnie popełniają samobójstwa częściej niż mężczyźni? Albo częściej je zabija stres, nadciśnienie, zawał? Co? Jest jakiś kraj, gdzie samobójców nie byłoby 4-5 razy więcej niż samobójczyń (poza Szwecją, gdzie jest 3:1)?

Niby różne zwyczaje stanowią traktowanie kobiet jak bydła, a ja bym się zastanowił, czy wiele na pierwszy rzut oka niezauważanych wzorców kulturowych nie stanowi przykładu traktowania mężczyzn jak bydła, np. znajdźcie mi kobietę, która uważałaby, że nietykalność cielesna przysługuje mężczyźnie w takim samym stopniu niż kobiecie...

Mają racje Arabowie, że mają was za cioty, skoro dajecie się na każdym kroku poniżać, będąc zindoktrynowanymi do tego stopnia, że nie zauważacie tego, nawet, gdy się wam to powie wprost i pokaże, jak ten koleś piszący bloga, który pozwalał, żeby żona, którą utrzymywał, szczuła tyłkiem innych facetów. Co ciekawe dziwujecie się, gdy Arabki robią to samo co wy i też nie kumają, czemu to niby jest coś poniżającego dla nich w ich zywczajach...
Odpowiedz
Adam napisał(a):Jestem ciekaw, co wszyscy tu piszący pomyśleliby o sobie samych, gdyby weszli na jakieś forum muzułmańskie i zobaczyli takie teksty...

Nic. Wynurzeniamy bydła sie nie przejmuję.

Cytat:Co do pozostałych rzadkich dygresji nie wzywających do ludobójstwa:
1. 3% muzułmanów niszczy kulturę, cywilizację, gospodarkę, czy co tam jeszcze, Europy? To chyba jakieś oczadzenie, jeżeli ktoś nie widzi w swoim tego typu myśleniu szukania kozła ofiarnego, czyli zwalania winy na coś małego, co skupiając na sobie gniew mogłoby go tanim kosztem odkupić.


Radziłbym ci pojechać do Francji i zobaczyć te twoje trzy procent. Działać trzeba teraz, a nie jak będzie ich zbyt wielu. A będzie na pewno.

Cytat:2. Co to znaczy wywalić osoby z obywatelstwem do drugiego pokolenia? Po pierwsze, dokąd wywalić? To że się jakiemuś europasowi ubzdurało, że ten czy inny przynależy z tego czy innego powodu tu czy tam, nie znaczy jeszcze, że rzeczona podmioty, wydalany i przyjmujący kraj uważają tak samo. Po drugie, to ma być ten rzekomy europejski indywidualizm, urodziłeś się u nie tego obywatela co trzeba, to stworzymy prawo działające wstecz pół stulecia i odbierzemy ci obywatelstwo?

Skoro nie potrafisz się dostosować do warunków panujących tutaj, to czemu nie? U mnie w domu zdejmuje się buty w korytarzu, bo nie lubie kiedy mi ktoś syf na dywan wnosi. A jak ktoś nie potrafi tego uszanować, to zostaje delikatnie wyjebany za drzwi.

Cytat:3. Czy cokolwiek obiektywnego świadczy o tym rzekomym "traktowaniu kobiet jak bydło"? Skoro im tak źle, to pewnie popełniają samobójstwa częściej niż mężczyźni? Albo częściej je zabija stres, nadciśnienie, zawał? Co? Jest jakiś kraj, gdzie samobójców nie byłoby 4-5 razy więcej niż samobójczyń (poza Szwecją, gdzie jest 3:1)?

Obiektywnego? Hmm... nie wiem, może to, że bez zgody meża tak naprawdę gówno jej wolno? Skąd ty się urwałeś?

Cytat:Mają racje Arabowie, że mają was za cioty, skoro dajecie się na każdym kroku poniżać, będąc zindoktrynowanymi do tego stopnia, że nie zauważacie tego, nawet, gdy się wam to powie wprost i pokaże, jak ten koleś piszący bloga, który pozwalał, żeby żona, którą utrzymywał, szczuła tyłkiem innych facetów. Co ciekawe dziwujecie się, gdy Arabki robią to samo co wy i też nie kumają, czemu to niby jest coś poniżającego dla nich w ich zywczajach...

Mają rację, że tak uważają. Dzięki politycznie poprawnej propagandzie równości i tolerancji Europa staje się krajem pedałów i ciot które jak im w twarz napluć to mówią, że deszcz pada niestety.
Odpowiedz
Adam napisał(a):Jestem ciekaw, co wszyscy tu piszący pomyśleliby o sobie samych
mong napisał(a):Nic. Wynurzeniamy bydła sie nie przejmuję.
Rozumiem.

mong napisał(a):Radziłbym ci pojechać do Francji i zobaczyć te twoje trzy procent.

Radziłbym ci kierować się liczbami zamiast rojeniami.Na UE średnio przypada 3% muzułmanów.Fakt, Europa Wschodnia ciągnie średnią w duł, podobnie jak zachodnioeuropejska wieś,ale jest ich 3%.Trochę więcej jest kolorowych chrześcijan, hindusów, buddystów, Woodoo i innych, robiących w oczach takich jak ty za muzułmanów.Nie zmienia to jednak faktu,że jest to olbrzymia mniejszość,która nie jest w stanie być winna czemukolwiek co nazywacie upadkiem Europy w stopniu w jakikolwiek sposób porównywalnym z innymi grupami rdzennych Europejczyków.Nie liczyłem na to,że Ci,którzy potrzebują ofiary z kozła,porzucą swój irracjonalizm pod wpływem samej artykulacji i wskazania tego mechanizmu; cieszy mnie to jednak,gdyż szukanie winnego w koźle ofiarnym,jak każda nietrafność opinii, jedyne co powoduje,to marnowanie sił potrzebnych na walkę z problemem tam,gdzie ma on swoje faktyczne przyczyny.

mong napisał(a):Skoro nie potrafisz się dostosować do warunków panujących tutaj, to czemu nie?
Pisałem już czemu nie.Bo nie ma ich gdzie wyrzucić.To że topie się wydaje,że osoba X z państwa Polska powinna znajdować się w państwie Y,nie znaczy,że X i Y kierują się twoją paranoją...

A do warunków panujących tutaj sam nie potrafisz się przystosować.Żyjesz tutaj jak przed wojną albo jak za komuny? No to gratuluję... Bo ja należę do ludzi,którzy uważają, że mają prawo zmienić coś w kraju, którego są obywatelami.

mong napisał(a):Obiektywnego? Hmm... nie wiem, może to, że bez zgody meża tak naprawdę gówno jej wolno?
Rozumiem, że niemożność zrobienia czegokolwiek bez zgody męża powoduje wielkie cierpienie? No to gdzie są te samobójczynie przeważające nad mężczyznami? Owszem, ubezwłasnowolnienie jest uciążliwe, ale występowanie go i trąbienie wyłącznie o nim nie sprawia, że znikają uciążliwe elementy życia mężczyzn. Ja chociażby nie cieszę się przywilejem moich koleżanek kłócenia się z bramkarzami na dyskotece i wpierdoleniem mi przez takiego bramkarza nikt by się nie przyjął. Gdybym natomiast odmówił jakiejś średnio atrakcyjnej dziewczynie która chce tu i teraz i uważa, że jej się ode mnie należy tylko dlatego, że ona chce, uznany zostałbym za wariata. Przykłady można mnożyć...

mong napisał(a):Skąd ty się urwałeś?
Nie sprzed telewizora. Ja potrafię samodzielnie myśleć, a nie konformistycznie powtarzać politycznie poprawny bełkot.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości