To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genoizm
#21
zefciu napisał(a):Wątpię, żeby było dokładnie jak pisałeś. Jeśli ktoś ma mózg zarażony socjalizmem, to wroga sobie zawsze znajdzie. A to winni są Żydzi, a to kapitaliści, ato kler, a to czarni, a to biali, a to bogaci, a to lepsi genetycznie, czy gorsi genetycznie.

Ale które co pisałem??? bo po za jednym to ja tutaj tylko "gdybałem"

Tylko jednego byłem i jestem pewny Oczko

A mianowicie
Cytat:Jak rasizm istnieje dzisiaj między naturalnie urodzonymi ludźmi to myślę ze jak by byli do tego jeszcze najróżniejsze "genetyczne" odmienności sprawa by się tylko pogorszyła.

a ty napisałeś
Cytat:A "genoistami" są ludzie od zarania dziejów. Każdy kto woli związać się z kobietą ładną niż z kobietą brzydką jest "genoistą".

Dla mnie +- to to samo, chyba ze coś źle zrozumiałem.
Dodatkowo tylko twierdziłem ze jest wystarczająco "podziałów" i ze powstanie jeszcze nowych nic nie polepszy, wręcz przeciwnie. Oczko
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#22
Pan Zbigniew napisał(a):Genoizm-termin pochodzący z filmu "Gattaca", a oznaczający dyskryminacje na tle genowym. Film ten przypomniał mi się za sprawą postu NotInPortland w temacie o aborcji.
Niestety jesteśmy skazani na genoizm, ponieważ za kilkadziesiąt lat, sprawdzenie potencjału drzemiącego w kodzie DNA delikwenta będzie równie proste jak badanie alkomatem.

The Phillrond napisał(a):Każdy trener chce posiadać zdolniachę, ale Ci nie-idealni pokazali nie raz, że potrafią wiele
Czy Ty wiesz, że sport jest sponsorowany przez sponsorów?
Firma, której logo jest na koszulkach drużyny kolarskiej biorącej udział w wyścigu w Tour de France, liczy na sukcesy a nie na sponsorowanie turystyki rowerowej kiepskim kolarzom. Tam jest taka presja i parcie na wygraną, że kolarze gotowi są przed etapem zrobić sobie transfuzję z natlenionej krwi. Jaki sponsor wyłoży kasę na zatrudnienie kogoś, kogo geny nie rokują sukcesu?
Tak więc genoizm będzie niszczył również sport.
Obecnie mamy tylko olimpiadę i paraolimpiadę. W przyszłości będzie musiała jeszcze dojść "pełnowartościowa olimpiada".

zefciu napisał(a):A "genoistami" są ludzie od zarania dziejów. Każdy kto woli związać się z kobietą ładną niż z kobietą brzydką jest "genoistą".
W przypadku genoizmu, twarz człowieka traci na znaczeniu, a zaczyna liczyć się głównie "wnętrze" czyli wady i zalety zakodowane w DNA.
W filmie jest właśnie taki fragment, który mnie najbardziej zszokował:
Dziewczyna, która dopiero co całowała się z chłopakiem, po 5 minutach, idzie do punktu badań DNA, które są tak powszechne jak kioski Ruchu, nadstawia do okienka usta, aby można było zrobić wymaz, i już po chwili otrzymuje wydruk z informacją, jaka to jej się "partia" trafiła.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości