To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczepienia- odpowiedzialność za dzieci i szczenięta
Gawain napisał(a): Nie masz za co. Zaraz wróci.

Prorok!!  Anioł
Odpowiedz
Ciężko jest być prorokiem na swoim forum...
Sebastian Flak
Odpowiedz
matsuka napisał(a): Np. włoscy naukowcy znaleźli w takich (jak rozumiem) szczepionkach całą tablicę Mendelejewa - kadm, ołów, rtęć, stal nierdzewną ...
Glebłem.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
matsuka napisał(a): Np. włoscy naukowcy znaleźli w takich (jak rozumiem) szczepionkach całą tablicę Mendelejewa - kadm, ołów, rtęć, stal nierdzewną ...
Glebłem.

Padłeś? Powstań! Zaszczep się! Duży uśmiech
Sebastian Flak
Odpowiedz


Dobre Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Dobre.
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Gawain napisał(a):
kmat napisał(a):
matsuka napisał(a): Np. włoscy naukowcy znaleźli w takich (jak rozumiem) szczepionkach całą tablicę Mendelejewa - kadm, ołów, rtęć, stal nierdzewną ...
Glebłem.

Padłeś? Powstań! Zaszczep się! Duży uśmiech

Na mojej krótkiej liście najbardziej żenujących wątków na forum, ten pnie się zdecydowanie w górę i pewnie niedługo przebije płaskoziemski.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Dopiero wtedy, gdy odpowiem matsuce. Już dawno post napisany, ale jeszcze się kisi.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
Jeśli chcesz mi odpisać tak, żebym odczytał to dzisiaj masz ostatni dzień. Mam nadzieję, że zachowasz się honorowo i przyznasz do błędu/ów. Wtedy urośniesz bardzo w moich oczach.



W temacie : polecam wszystkim film "Zaszczepieni". Ściągnąłem go swego czasu z serwisu "nopremium.pl", ale pewnie każdy sobie znajdzie swój lepszy sposób na pobranie, bo tam chyba trzeba zabulić.

Oryginalny tytuł : Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe

https://www.filmweb.pl/film/Zaszczepieni-2016-770326

Jest to dokument, który opowiada historię związku szczepionek z autyzmem od strony rodziców, a także pokazuje dowody na to, że badania fałszowano i zatajano.
Gdyby cokolwiek w tym filmie było nieprawdziwe już dawno posypałyby się procesy sądowe, bo pokazywano ten film w całej Europie.

Wszystkie dane pochodzą od bezpośredniego źródła. Jeden członek zespołu badawczego państwowej firmy miał dość i potajemnie zaczął przekazywać dowody na oszustwo i zatajanie (manipulowanie wynikami)


Dość tylko powiedzieć, że normalnie lek, zanim dopuści się na rynek bada się na zwierzętach, potem na ludziach, z podwójną ślepą próbą itd.

W przypadku szczepionek nie ma nic takiego - od razu trafiają do organizmu dziecka. I nie ma nawet nikt prawa porównywać wyników szczepionych dzieci vs nieszczepione. Można tylko robić porównanie : szczepione zgodnie z terminem vs szczepione po terminie - a i te wyniki są na tyle porażające, że trzeba było je fałszować.

Co więcej firmy farmaceutyczne zarabiają jakieś 30 mld (miliardów - nie ma pomyłki) dolarów rocznie na jednej szczepionce - w samym USA i mają tak podpisane umowy, że nie odpowiadają za negatywne skutki przyjmowania szczepionek. W USA jest państwowy budżet, który ma wypłacać odszkodowania rodzicom. Problem w tym, że jest tak dużo poszkodowanych, że większości się odmawia (bo nie byłoby z czego wypłacić)

W Polsce nawet nie ma odszkodowań. Rodzice są zmuszani do zaszczepienia dzieci, a po wszystkim zostawiani sami sobie - mając do końca życia dziecko autystyczne.

Z mojej perspektywy to co się dzieje, to jest po prostu ukryty holokaust na niewinnych dzieciach. Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, że odpowiedzialni te zbrodnie ludzie pójdą do więzień.

Firm farmaceutycznych, zarabiających tyle, co całe budżety państw i nie ponoszących żadnej odpowiedzialności, nie obowiązuje przysięga Hipokratesa.
Odpowiedz
A wiesz koleżko, co to polio?
A miałeś w klasie chociaż jednego kumpla z tym czymś, bo ja miałem?
I zastanowiłeś się dlaczego nie miałeś, a ja miałem?
Chcesz mieć?

Więc przestań powtarzać te brednie o autyzmie, rtęci i koncernach, bo to już nudne jest.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
matsuka napisał(a): Jeśli chcesz mi odpisać tak, żebym odczytał to dzisiaj masz ostatni dzień. Mam nadzieję, że zachowasz się honorowo i przyznasz do błędu/ów. Wtedy urośniesz bardzo w moich oczach.

Mam gdzieś zdanie kogoś z neta na mój temat. Tym bardziej oszcczercy, który nie wie czym jest honor. ;-]
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
@ Sofeicz
To tak nie działa. Przecież parę ładnych miesięcy temu pisałem, że będzie eskalował w poszukiwaniu uwagi. Kolejne Tabu będzie smyrał, aż zacznie wygadywać takie obrzydliwe łgarstwa, że dostanie w końcu bana. A wtedy albo poszuka sobie nowego habitatu, albo będzie wracał cyklicznie.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): A wiesz koleżko, co to polio?
A miałeś w klasie chociaż jednego kumpla z tym czymś, bo ja miałem?
I zastanowiłeś się dlaczego nie miałeś, a ja miałem?
Chcesz mieć?

Coś o polio :
Dr Frederick Klenner napisał(a):Jeśli będziemy podawali pacjentom z polio witaminę C w dawkach uderzeniowych - od 6 g do 20 g w ciągu doby - nikogo już nie dotknie paraliż i nikogo ta choroba już nie okaleczy. I nigdy już nie wróci epidemia polio.

Co do Polio masz tutaj ciekawy fragment :
https://youtu.be/f2HP_VgXwRU?t=4220
polecam przesłuchać mniej więcej 5 minut (czym jest polio i jak się kłamie o tym, dzięki szczepionkom już go nie ma)

Żarłak napisał(a): Mam gdzieś zdanie kogoś z neta na mój temat. Tym bardziej oszcczercy, który nie wie czym jest honor. ;-]
Niesamowite... tak bezczelnego ataku się nie spodziewałem. To generalnie kończy między nami jakąkolwiek dyskusję.
Odpowiedz
Z tobą nie ma dyskusji. Tobie można tylko wytykać kłamstwa i manipulacje, bo do uczciwej dyskusji nie jesteś zdolny.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Fajnie, łopatologicznie wszystko wyjaśnione.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości