To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo zagłosujesz w drugiej rundzie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bronisław Komorowski
43.01%
40 43.01%
Jarosław Kaczyński
29.03%
27 29.03%
Nie zagłosuję
19.35%
18 19.35%
Idę do lokalu KW i ostentacyjnie niszczę kartkę do głosowania Oczko
8.60%
8 8.60%
Razem 93 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2010 - druga runda faktyczna
exeter napisał(a):Moje przesłanie jest proste - wybieramy człowieka na 5 lat.

Można mówić wszytko o kandydatach, ale nie to, że nie ma różnicy miedzy wyborem Komorowskiego i Kaczyńskiego.

To zupełnie inne wizje Polski. I w Niedzielę wybierzemy jedną z nich !

Reklamacji od tego zakupu nie będzie.

Tłumacząc na nasz:

Nie popierasz Bronka- jesteś skończonym idiotą
Masz iść na wybory i masz oddać ważny głos i ma to być Bronek. Nie spełnisz któregoś z tych warunków, toś kretyn

Dobrze odczytałem intencje ?

Cytat:Pogratulować wyboru ekipie honor, pogratulować :lol2: To najwłaściwszy dla nich kandydat

Jaruzelski, Dukaczewski, Kwaśniewski, Nałęcz, Pilaster...Zapewne tez i najbardziej pojebane klechy z Życińskim na czele...
Chciałem bardzo zademonstrować niezgodę na próbę zawłaszczania tradycji niepodległościowej, solidarnościowej w celach politycznych. Wszyscy mamy prawo do tej tradycji. Każdy z każdym nazwiskiem, a Komorowscy w szczególności.

Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były... kaszaloty.


Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.


powodzie sa na tyle czeste ze [i]ludzie zdazyli
sie juz przyzwyczaic[/i]
Odpowiedz
Ten temat już jest dość nudny. Wakacje są.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
Cytat:Coraz ciekawsze środowisko się zlatuje do Kaczyńskiego. Najpierw wychwala Gierka, teraz popierają go "geje". Czyżby wiedzieli o kandydacie więcej od nas? Czyżby znali go ...hmm... dogłębnie? :wink:
No i co z tego, że go popierają?

Poza tym Bronek nie jest lepszy. Obaj kandydaci to populiści gadający kocopoły, ale Bronek przy tym zachowuje się jak pusi-milusi przesympatycznie przyjazna i grzeczna ciotunia. Taki słodziuchny jest, że powinien sobie założyć konto na sweet brokacik. Błeee...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
faktycznie Uśmiech
Mnie jeszcze irytuje to nagłe odkrycie w sobie charyzmy, mimo iż wcześniej twierdził, że tylko szaleńcy ją mają. Nic by w tym złego nie było, ale strasznie sztucznie mu to wychodzi. Kiepski z niego aktor. Zresztą to dobrze, że wróg rodzin i zwolennik nawiedzonych feministek nie będzie zachwycał nikogo swoją osobą.
Odpowiedz
Podsumowując. Kampania Kaczyńskiego jest zdecydowanie lepiej prowadzona choć wątpię, by zdążył nadrobić straty do Komorowskiego. Czas jednak zdecydowanie gra na jego korzyść. Kaczyński się dystansuje od zaczepek PO i to platformie wychodzi obecnie słoma z butów przez takich ludzi, jak Palikot. Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie oskarżył Palikota o pracowanie dla PiSu, ponieważ jest człowiekiem który nie potrafi wypowiedzieć zdania bez użycia słów "Jarosław Kaczyński to i tamto" skutecznie zniechęcając publikę do jego ugrupowania.

Nie wiem jakim cudem ktoś namówił Kaczora, żeby zmienił pijarowców, spindoktorków i innych fachowców od wygrywania wyborów. Obawiam się, że PO może się przejechać wystawiając Bronka zamiast Radka. Niekoniecznie na tym, że przegra - gorzej - na tym, że wygra. Ale to czas pokaże. Jeśli PO będzie się nadal zachowywać tak, jak się zachowuje, promując - nie ukrywajmy - zwyczajne chamstwo, mając dodatkowo Bronka w Pałacu to zatoną jak SLD. Szkoda, bo kiedyś się dobrze zapowiadali.

Osobiście nie mam pojęcia kto tu jest mniejszym złem. Obietnice obu mnie przerażają, z drugiej strony mam dużo pewności, że ich nie zrealizują. Boję się, że te najgłupsze jednak zrealizują. Chyba zagłosuję na Cthulhu.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości