To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ME EURO 2012 Polska - Ukraina
A ja mam nadzieję, że Italia rozjedzie Espanię jakieś 3:0. Język
Odpowiedz
Obejrzałem tą końcówkę - sędzia skończył za wcześnie. Nie kończy się meczu, jak się parę sekund wcześniej odgwizdało rzut wolny i idzie dośrodkowanie w pole karne :| Gdzie na piękną główkę wchodził Neuer (Oczko), który swoją postawą w ostatnich minutach zasłużył na duże brawa.
Odpowiedz
Widać jak dużo zależy od psychiki. Niemcy zaczęli po raz pierwszy na tym turnieju przegrywać i poddali się zupełnie.

Jeśli można ten mecz jakoś podsumować to chyba dobrym sformułowaniem byłoby " Balotelli vs Niemcy 4:0 "
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
Zauważyłem pewien schemat: Niemcy każdy turniej zaczynają jak machina, roznosząc wszystkich, aż przyjdzie jeden słaby mecz, w którym dają dupy. I o ironio, jest to mecz albo z Włochami albo z Hiszpanią :|

Bo ogólnie trzeba przyznać, że zagrali słabo. Razili nieskutecznością w wielu sytuacjach, podczas gdy Balotelli miał dwie dobre okazje i obie wykorzystał.

Końcówka, w której przy odrobinie szczęścia i łasce sędziego (powinien ewidentnie dać zagrać to dośrodkowanie - zagwizdał jak piłka leciała w pole karne :|) mogli wyrównać, nie zmienia całego obrazu meczu. Krótko mówiąc: szkoda.
Odpowiedz
kkap napisał(a):Końcówka, w której przy odrobinie szczęścia i łasce sędziego (powinien ewidentnie dać zagrać to dośrodkowanie - zagwizdał jak piłka leciała w pole karne :|) mogli wyrównać, nie zmienia całego obrazu meczu. Krótko mówiąc: szkoda.

Bo to Francuz był :p
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
Włosi - dobra gra, ale też więcej szczęścia. Buffon to jakieś dziecko w czepku urodzone. Gdyby Niemcom wpadło to, co miało wpaść na 1:0 czy 2:0, nie wiadomo, co by się działo dalej. A tak... Dwa proste błędy i czarny człowiek o włoskim nazwisku (potomek niewolników rzymskich?) wbił dwie piękne bramy. Jednak Niemcy, zamiast podkręcić tempo od razu, czekali do 75 minuty i nie zdążyli. Zdecydowanie jeden z lepszych meczów na Euro 2012, uświadamiający gawiedzi, jakie lata świetlne dzielą naszych "wyżelowanych księgowych" od prawdziwych piłkarzy.

Każdy narzeka na Hiszpanię, jaki to brzydki futbol. Brzydki? Jak ktoś chce pięknego futbolu to niech idzie na ligę okręgową, będzie miał kiwki i dużo wolnego pola. Tu się gra jak przeciwnik pozwala. Nie zdziwię się, jak Hiszpanie rozniosą Włochów w finale, ale oczywiście może być odwrotnie. W każdym razie będzie to zasłużony finał dwóch równorzędnych drużyn.
Odpowiedz
TripleSix napisał(a):czarny człowiek o włoskim nazwisku (potomek niewolników rzymskich?

Lecąc klasyką, prawdopodobnie to potomek człowieka, który był takim nieudacznikiem, że dał się złapać w siatkę na własnym podwórku, albo był tak głupi, że wódz sprzedał go za paczkę fajek bo i tak nie miałby z niego pożytku Język

Ale raczej to pierwsze, bo z tym trafianiem do siatki mu zostało :]
Odpowiedz
"Balotelli przyszedł na świat w Palermo w rodzinie imigrantów z Ghany jako Mario Barwuah. Rodzina następnie przeprowadziła się na północ Włoch do Brescii. Mały Mario był chorowity, a jego rodzice byli biedni, więc w roku 1993 pracownicy opieki społecznej zaproponowali im, by oddali syna pod opiekę rodziny zastępczej, Franca i Silvii Balotellich. Nigdy nie został przez nich adoptowany, więc dopiero w wieku 18 lat uzyskał obywatelstwo włoskie i przybrał wtedy nazwisko rodziców zastępczych."

A wy tu jakieś domysły o potomku rzymskich niewolników wysuwacie Język
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
[Obrazek: 4632775_460s_v1.jpg]
Niesamowity koleś :lol2:Uśmiech.
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
2 rzeczy, gość rzeczywiście pozytywny momentami, to pierwsze, a drugie, że jak patrzę na tych piłkarzy, którzy wyglądają momentami pod 30-stkę, a potem się dowiaduję, że są młodsi ode mnie i tyle osiągnęli, to się trochę smutno robi Język
Bo przykładowo ja przez rok nie zarobie tyle, co oni w miesiąc, a to z mojej perspektywy gnojki często są Uśmiech
Ale bynajmniej nie mam pretensji, że tacy jak oni istnieją, bardziej mam pretensje do siebie, że zawsze mogłem się bardziej postarać i osiągnąć tyle co właśnie oni w tym wieku, no ale podobno każdy jest kowalem swojego własnego losu Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
jak dla mnie to los jest kowalem człowieka Duży uśmiech
Odpowiedz
Spania Spania!
A jak dla mnie, to ci, którzy nie lubią gry Hiszpanów, nie lubią taktyki.
Przecież te wszystkie podania, utrzymanie przy piłce to jest genialne, z resztą Włosi podobnie grają. Ciekawy finał będzie, nie ma co.
Odpowiedz
advx napisał(a):A jak dla mnie, to ci, którzy nie lubią gry Hiszpanów, nie lubią taktyki.

Taktyka del Bosque w meczu z Portugalią była trochę kiepska. Hiszpanie mieli niby mieć całkowitą dominację w środku pola z 6 pomocnikami - boisko zweryfikowało i okazało się, że szybkie skrzydła Portugalii rozmyły hiszpański centralny mur. Poza tym Portugalczycy świetnie grali z kontry, a Hiszpanie nie byli na to przygotowani. Jedyna sytuacja, moim zdaniem, z której Portugalia mogłaby mieć 100%, to właśnie kontra rozpoczęta przejęciem w... środku pola przez Meirelesa. Ów Meireles zostałby bohaterem meczu i miałby najprawdopodobniej asystę, gdyby zagrał w tempo do Ronaldo. Niestety, zagrał na ,,hamulec'', spowolnienie akcji dało hiszpańskim obrońcom szansę na interwencję i w konsekwencji zmusiło Ronaldo do oddania strzału z małego kąta. Jak wiemy, piłka po strzale wylądowała gdzieś obok bazy kryptonazistów na Księżycu.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
exodim napisał(a):i w konsekwencji zmusiło Ronaldo do oddania strzału z małego kąta.
Roberto Carlos zawstydził Ronaldo :p

http://www.youtube.com/watch?v=f2S4_MqBYoA
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
Jak dla mnie za głupie zdjęcie koszulki nie powinni dawać kartki. W żaden sposób to nie przeszkadza w grze a na rozbudowane mięśnie nawet fajnie sobie popatrzeć.

BTW ten Ronaldo jest trochę przereklamowany bo w meczu z Hiszpanią ani razu(?) nie trafił nawet w poprzeczkę
Odpowiedz
Natanek już wie czemu naszym piłkarzom nie poszło i dlaczego Szpakowski nie powinienen komentować Język


[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Zatem Natanek na selekcjonera
Sukces gwarantowany Uśmiech
[SIZE="2"]"Demokracja to ustrój, w którym rządzi
durnota — przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych" - JKM [/SIZE]
Odpowiedz
Skywalker napisał(a):Natanek już wie czemu naszym piłkarzom nie poszło i dlaczego Szpakowski nie powinienen komentować Język

Nie no, według Natanka winien, tylko najpierw Natanek radzi nawrócenie się na prawidłową słowiańskąSzczęśliwy wiarę.

Xe0n napisał(a):Jak dla mnie za głupie zdjęcie koszulki nie powinni dawać kartki. W żaden sposób to nie przeszkadza w grze a na rozbudowane mięśnie nawet fajnie sobie popatrzeć.

Nie wiem czemu to zostało wprowadzone. Jest kilka hipotez. Jedna związana z D. Forlanem z Man Utd, który po strzeleniu gola, zdjął koszulkę i latał z nią wzdłuż trybun, przez co sędzia musiał w sumie do czasu podstawowego dodać 3 minuty. A więc niepotrzebne przedłużanie może być powodem wprowadzenia tej zasady. Rzecz inna to nadmierne pobudzanie tłumów, które mogą szturmować boisko z ekstazy.
Ale generalnie też wydaję mi się dziwne nagradzanie żółtą kartką za zdjęcie koszulki.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
Hiszpanie!
Rozjedźcie Włochów!
Jesteście od nich lepsi pod każdym względem.
Jesteście Realem i Barceloną.
Macie Casillasa i Sarę Carbonero.
Macie Xavi'ego, Iniestę i tikitakę.
Macie del Bosque i Silvę, którego widziałbym w Barcelonie obok Messiego.
Macie bajeczną technikę.
Jesteście drożsi.
Jesteście Mistrzami Świata.
Jesteście Mistrzami Europy.
A teraz ponownie zostaniecie Mistrzami Europy!
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
Dzisiaj starcie między dwoma faszystowskimi krajami, wygra Mussolini czy Franco? :p A tak serio, nie lubię i Włochów i Hiszpanów, więc mnie tito kto wygra dzisiaj, szkoda że nie ma już meczów o 3-cie miejsce, ciekawszy mógłby być mecz Niemcy-Portugalia, chociaż tak jak w przypadku finału, byłaby to powtórka z fazy grupowej Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości