To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ME EURO 2012 Polska - Ukraina
Kolega mnie jednak zdołał wyciągnąć na mecz, ale obejrzeliśmy tylko pierwszą połowę i poszliśmy na piwo na osiedle, bo wszystko było już dla nas jasne. Zdziwił mnie ten rozjeb, jaki spuścili Mussolińcom Frankiści Duży uśmiech Po meczu z Hitlerystami spodziewałem się innej gry Mussolinistów Oczko Po meczu Frankistów z Biedroniami też zaś nie spodziewałem się tak dobrej gry.
Odpowiedz
To ja, pomimo mojego sceptycyzmy wyrażanego w postach poprzedzających Euro, że będą problemy z dojazdami, bezpieczeństwem i organizacją, że kibice się pogubią i ogólnie będzie wiocha i kompromitacja, biję się w pierś i przyznaję (bez przymusu), że Euro okazało się świetnym świętem sportowym, a nasz kraj podołał wyzwaniom i pomimo niedokończonych niektórych spraw, potrafiliśmy i podołaliśmy. Jak pisałem w którymś z wcześniejszych postów, Polska, pomimo porażki reprezentacji, wygrała, wygraliśmy jako organizator, jako kibice i jako zwyczajni ludzie. Chciałbym żeby taka atmosfera i stosunek naszych ludzi do obcokrajowców utrzymywał się jak najdłużej, żeby Polska i Polacy byli kojarzeni z gościnnością i energią jaka była przez całe Euro. Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
Polacy generalnie zawsze byli gościnni. Tylko "zagraniczni" mieli to w dupie.
Odpowiedz
Xe0n napisał(a):Może chodziło o rekord liczby bramek w finale ME?

Aye
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
Przed remontem nie wierzyłem że efekt będzie aż taki powalający. Wrocławska mobilizacja na EURO. Dworzec Główny:

Marzec 2010

[Obrazek: wroclaw_pldworcowy.jpg]

Lipiec 2012

[Obrazek: fog5dworzecwroclaw01mc.jpg]

Samochody przeniosły się do parkingu podziemnego bezpośrednio pod placem.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Drugi najładniejszy dworzec kolejowy w środkowowschodniej Europie po Berlinie. Imho.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
Pytanie - wie ktoś co zrobiono poza stadionami i ww. dworcem? Bo zawsze mi się wydawało, że Polacy nie za bardzo umieja coś samemu zrobić czego przykładem jest remont kanalizy w moim mieście - który trwa już dwa lata, i dalej co raz to nowe fragmenty jazdni są rozkopywane. Niektóre piąty-szósty raz.
Odpowiedz
Xe0n napisał(a):Pytanie - wie ktoś co zrobiono poza stadionami i ww. dworcem?.

- Nie chodzi o jeden dworzec a o dworce i to nie tylko w miastach gospodarzach
- nowe lotniska
- autostrada do Warszawy
- remont lini kolejowych
- przebudowa dróg miejskich
- nowe składy kolejowe, autobusowe i tramwajowe
- rewitalizacja miast

Cytat:Bo zawsze mi się wydawało, że Polacy nie za bardzo umieja coś samemu zrobić czego przykładem jest remont kanalizy w moim mieście - który trwa już dwa lata,

A z jakiego miasta jesteś? Zresztą, błędy są winą samorządów a samorząd wybierają mieszkańcy.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Xe0n napisał(a):przykładem jest remont kanalizy w moim mieście - który trwa już dwa lata, i dalej co raz to nowe fragmenty jezdni są rozkopywane. Niektóre piąty-szósty raz.

Remont kanalizacji jest specyficznym zadaniem. Można zamknąć remontowany budynek, zrobić objazd zamkniętej remontowanej ulicy, ale kanalizacji nie zamkniesz. Nie zrobisz tez prostego "objazdu", bo ścieki pod górę nie popłyną, stąd taki remont musi być prowadzony etapami, które sprawiają laikowi wrażenie bezsensowności prac, które w większości wykonywane są pod ziemią, niewidoczne dla owego laika.
Oczywiście błędy tez się zdarzają, co wymaga ponownego rozkopania już zakopanego.
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
Cytat:A z jakiego miasta jesteś? Zresztą, błędy są winą samorządów a samorząd wybierają mieszkańcy
Nowa Sól. Miasto nieduże - 40 tysięcy mieszkańców.

Wiem jak wygląda taki remont. Problem w tym, że niektóre miejsca były rozkopywane i ponownie zasypywane już z 7-8 razy. Niektórym ludziom uniemożliwiało to wyjazd samochodem z garażu. I trwa to już w chuj długo a powinno trwać max. 3-4 miesiące.
Odpowiedz
[Obrazek: 571054ba673dfd0ad33a868747a13e11.jpg?1341438734]
Odpowiedz
Hahaha Uśmiech I to bardzo dobre podsumowanie Mistrzostw!

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Wykorzystując nawrót tematyki piłki kopanej zapytuję was o zdanie w sprawie stadionów wybudowanych na Euro 2012. Utrzymują się?
Najbardziej optymistyczny był Skywalker, czy nadal tak jest?
Skywalker napisał(a):Ty chyba jednak nie znasz nowych polskich realiów. Wszystkimi stadionami będą zarządzać prywatne spółki i to one będą dbały o to aby stadiony zarabiały na siebie.
Skywalker napisał(a):Jest to bardzo mało prawdopodobne. Stadion to nie tylko mecze. To dyskoteki, restauracje, puby, siłownie, wystawy oraz imprezy masowe (tj. koncerty). A jeżeli spółka nie da rady to stadion przejmie kolejna, bardziej gospodarna.
Z tego co kojarzę trzeba było dopłacić do Madonny i za symboliczną złotówkę wynajęto stadion narodowy na jakiś zlot, a i szaman Buszumbura? gusła tam odprawiał. Generalnie jednak cienko przędzie ten wiklinowy kosz, a jak poza Warszawą.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Skywalker napisał(a):Przed remontem nie wierzyłem że efekt będzie aż taki powalający. Wrocławska mobilizacja na EURO. Dworzec Główny:

Marzec 2010

[Obrazek: wroclaw_pldworcowy.jpg]

Lipiec 2012

[Obrazek: fog5dworzecwroclaw01mc.jpg]

Samochody przeniosły się do parkingu podziemnego bezpośrednio pod placem.

A we wnętrzu?

A tutaj nie było sportu http://mw2.google.com/mw-panoramio/photo...431888.jpg
Odpowiedz
We wnętrzu jest podobnie, chociaż utrzymanie dworca kuleje, bo JUŻ wyłażą purchle i bąble na tynku, czasem zawanieje siuśkami, a w formie koszy rozstawiono niebieskie metalowe i oczojebne kubły z wdzięczną nazwą firmy nabazgraną sprejem. No i przy okazji naprawdę dużej ulewy (takiej co to raz do roku się zdarza) nalało się trochę wody do środka, ale tu raczej bym nie panikował, bo to nie wygląda na zaniedbanie. A jak ktoś w trakcie przebudowy to spieprzył, to poprawi to na swój koszt Oczko

O stadionie się wypowiadał nie będę, bo wciąż mam dysonans w związku z krytykowaniem miasta, w którym mieszkam zaledwie 2,5 roku. Oczko

p.s. wyburzyłbym go w pizdu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości