To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
info.wiara.pl
#1
Hej, dawno mnie tu nie było.
Popijając dziś rano chłodny sok pomarańczowy, czytałem co też ma do powiedzenia redaktor wiary.pl. Lektura tego typu nie jest wskazana dla osób z nadciśnieniem, wiec od pewnego wieku nie bede mógł sobie pozwolić na tąże. Jednakże: http://info.wiara.pl/doc/593153.Zabawa-duzych-dzieci
Ja być może jestem choleryk lecz każdy akapit tego tekstu wywoływał u mnie przesadnie silne reakcje emocjonalne. Teraz sie uspokoiłem nieco, chciałbym by ten człowiek zrozumiał merytoryczne błedy, które popełnić raczył. Tak wiec zachecam do napisania komentarza tamże.

Analiza wstepna
1. decyzja WHO nie była arbitralna tylko oparta na badaniach
(to w odróżnieniu od arbitralnej decyzji kościoła nt. prezerwatyw)
2. non sequitur - błąd rozpoznania epidemii ptasiej grypy nie oznacza, że wszystkie decyzje WHO są błedne
3. Skoro redaktor nie ufa naukowcom, którzy robią badania na zlec. różnych grup nacisku, czy również nie ufa naukowcom którzy wspierają linie kościoła katolickiego?
4. Skoro kierowanie sie popedami (hetero, homoseksualiści) jest oznaką dzieciectwa, czy zaprzeczenie popedom (celibatariusze) jest oznaką dorosłości? Też skrajność. Ludzie dorośli mają rodziny i dzieci, a nie całe życie zaprzeczają swym popedom.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#2
Mnie najbardziej się podoba, że zakonnicy i zakonnice są dla niego największą świętością - o ile pamiętam w religii katolickiej jest kilka rzeczy ważniejszych niż instytucja zakonów, a z wiarą nie ma to nic wspólnego, więc jak to może być w ogóle święte.

I ta rozkoszna zarozumiałość - parada jest walką z chrześcijaństwem. Ciekawe jak to stwierdził, skoro jest więcej niż jedna religia, która nie za bardzo lubi gejów.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#3
Socjopata1 napisał(a):I ta rozkoszna zarozumiałość - parada jest walką z chrześcijaństwem. Ciekawe jak to stwierdził, skoro jest więcej niż jedna religia, która nie za bardzo lubi gejów.

Heh. Parada w Kairze musiałaby być chroniona jakimś oddziałem, co tam oddziałem!, pułkiem Space Marines żeby jej uczestników w mgnieniu oka nie wyrżnęli "Bracia Muzułmańscy". Ja jestem niechętny wobec każdego rodzaju parad - do których mogę zaliczyć m.in. pederastów, ale też nopowców czy inne skrajności - nie są one zupełnie konieczne, a według mnie potęgują tylko niepokoje i wprowadzają zamęt całkowicie niepotrzebnie.

Topic: nie wiem co wy widzicie w tym artykule takiego oburzającego: homoseksualizm jest chorobą na tle genetycznym, europride oczywiście walczy z chrześcijaństwem i jego wartościami i w dodatku ludzie biorący w niej udział pozbawiają się godności i zachowują się dziecinnie. To, że pisze to ktoś religijny to nie znaczy, że nie ma racji.

Jorge z Burgos napisał(a):Analiza wstepna
1. decyzja WHO nie była arbitralna tylko oparta na badaniach
(to w odróżnieniu od arbitralnej decyzji kościoła nt. prezerwatyw)
2. non sequitur - błąd rozpoznania epidemii ptasiej grypy nie oznacza, że wszystkie decyzje WHO są błedne
3. Skoro redaktor nie ufa naukowcom, którzy robią badania na zlec. różnych grup nacisku, czy również nie ufa naukowcom którzy wspierają linie kościoła katolickiego?
4. Skoro kierowanie sie popedami (hetero, homoseksualiści) jest oznaką dzieciectwa, czy zaprzeczenie popedom (celibatariusze) jest oznaką dorosłości? Też skrajność. Ludzie dorośli mają rodziny i dzieci, a nie całe życie zaprzeczają swym popedom.

1. Jakich badaniach?
2. Oczywiście, ale jej decyzję trzeba przyjmować ze wstrzemięźliwością.
3. To nie pytanie do forumowiczow, ale do samego Macury.
4. Tu się zgadzam. Nie zmienia to jednak faktu, że takie prezentowanie homoseksualizmu jakie udostępniają nam uczestnicy wszelakich parad jest dziecinne i idiotyczne.

http://pilaster.blog.onet.pl/Homo-nadal-...10-04-25,n Tutaj a propos choroby - homoseksualizmu

http://pilaster.blog.onet.pl/Papiez-AIDS...09-07-18,n Tu o prezerwatywach. Miłej lektury!
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości