To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awantura o przeniesienie krzyża
A czy krzyż dalej stoi czy przeniesiony do kościoła?
Odpowiedz
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,7...&_ticrsn=5

Poligon do badań na ludzkim szaleństwem już mamy.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
Głupiec napisał(a):A czy krzyż dalej stoi czy przeniesiony do kościoła?
stoi i mohery nie dadzą go przenieść. Państwo demokratyczne w którym rządzi mniejszość. W tym przypadku banda fanatyków (czyt. idiotów)
Biuro ochrony rapu, ej, prezes powrócił!
Znowu z bloków dla bloków i dla wszystkich dobrych ludzi[..]
Jestem dla Ciebie gwiazdą? To jebnij się w dekiel!
Normalny chłopak, chcesz podbij na kielona!
Odpowiedz
Hehe , już jeden krzyż w kraju się zbuntował, i niestety zabił. Strach pomyśleć co ten z przed pałacu planuje !
Odpowiedz
Kurwa z tym pomnikiem...
Niech pomogą powodzianom i nazwą np. odbudowaną mieścinę (na terenach niezalewowych)
imieniem Lecha Kaczyńskiego.
Kurwa nie jest to najlepszy pomysł ale przynajmniej te pieniądze by komuś pomogły a więc mógłbym przymknąć oko na "wygraną" tych Palantobrońców krzyża.


A poza tym trochę offtop ale pasuje.
Czytałem wczoraj ze jacyś ludzie się oburzyli przez reklamę piwa "Zimny Lech" na Wawelu...
[Obrazek: 634161870488232571.jpg]
HeHe dopiero znalazłem w sieci ze już nowa reklama została powieszona
O to i ona Uśmiech:

[Obrazek: z8218267X.jpg]
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
Nie widzę sensu zakładania nowego tematu, bo nie daj boshe jeszcze jakiś Szangtsung go znajdzie...:]
Bohater naszych czasów, ikona popkultury, i uwaga: ateista.*
Do tej pory myślałem, że nic gorszego po wyznawcach ''Boga Urojonego'' w temacie; kto jest a kto nie jest ateistą raczej się nie zdarzy. A tu proszę.
Pogromca krzyża we własnej osobie, a ponieważ wywiad w Wybiórczej, więc raczej trudno mówić o manipulacji.
Nadchodzi nowa era: era Tarasów.

* na cale szczęście nie do końca.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
Czemu? Sensownie gość gada. Gdyby było takich ludzi więcej, Polska byłaby lepszym miejscem. Patriota, trzyma godło w pokoju, pomaga rezerwatom, sprząta świat. Wkurza się kiedy ideologiczna grupka terroryzuje miasto. Chciałbym go poznać.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Może i częściowo dobrze gada ale, że tym że czytał Kod da Vinci to mnie dobił nie ma to jak rzetelne źródło o praktykach Kościoła. To że imponuje mu zachowanie Palikota też nie daje on nim dobrego świadectwa i jeszcze te socjalistyczne poglądy...
Tu ne cede malis
Odpowiedz
To była ironia. Serio. Gość nie jest sztywno-poważny.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
No raczej jest jakiś "dziwny"...przeczytałem pół strony i odechciło mi się czytać w momencie gdy padło: Brakuje jakiegoś tam jednego zaświadczenia. - Ludzie to bydło...Obrońcom krzyża też brakowało jakiegoś zaświadczenia więc skąd to jego oburzenie? Uśmiech
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości