To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria dla portrecistów
#21
Ładnie to napisałeś. Mam bardzo podobne podejście, jeśli chodzi o rysunek. Ręka nie nadąża niestety za okiem, oko już widzi, że coś będzie spierdolone, ale nie potrafi wyłapać tego momentu, kiedy nie postawić kreski :p
Piękne jest to gonienie króliczka - pragnienie bycia lepszym i lepszym w jakiejś dziedzinie.
.
.
.
.

Odpowiedz
#22
Gotycka sesja. Pierwsza próba zrobienia czegoś mrocznego. Pierwsza sesja nowym aparatem.
Co sądzicie? Duży uśmiech

1[Obrazek: 91img1465.th.jpg]

2[Obrazek: 11img1485.th.jpg]

3[Obrazek: 76img1490.th.jpg]

4[Obrazek: 30img1564.th.jpg]

5[Obrazek: 37img1666.th.jpg]

6[Obrazek: 40img1472.th.jpg]


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#23
1 super, 2 sprawia wrażenie komicznego, potem 5 na plus, a 6 byłoby, ale leci w prawo. Nie dasz rady tego jakoś przekadrować?
Aparat ślicznie pracuje z ostrością. Też chcę sesję na cmentarzu Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
@Czo - dzięki Duży uśmiech
Spróbuję coś z tą 6tką zrobić Duży uśmiech

Haha, ja ciągle słyszę, że "chyba masz FF" --_--

Chcesz? Bezbożnikom zawsze chętnie zdjęcia robię Duży uśmiech


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#25
No pewnie, że chcę Duży uśmiech
Gwarantuję oddanie cmentarnego klimatu każdym fragmentem mojego ciała - wszak nikt chyba nie czuje tego lepiej, niż ja!*

*Idealny tekst na rozmowę kwalifikacyjną: "proszę opisać swoje zalety..."
Odpowiedz
#26
Co prawda zdjęcia nie są mojego autorstwa (musiałbym się urodzić 100 lat wcześniej) ale myślę, że warto je tutaj umieścić.

http://petapixel.com/2015/04/26/these-19...otography/
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#27
Baptiste napisał(a): Co prawda zdjęcia nie są mojego autorstwa (musiałbym się urodzić 100 lat wcześniej) ale myślę, że warto je tutaj umieścić.

Zawsze mnie uderzało jak kolor potrafi natychmiast przesunąć, przybliżyć zdjęcie w czasie Uśmiech Przecież fotografie tej dziewczyny wyglądają jakby były z lat 60-tych, 70-tych ubiegłego wieku i tylko jej sukienki stylizowano na starsze. Naprawdę niesamowite wrażenie, warto obejrzeć.
Odpowiedz
#28
https://brightside.me/creativity-art/an-...2vDYMCvlxo

Rysunki Enrique Bernala z Meksyku, cała galeria super, dwa na zachętę:

[Obrazek: 15221887-image-crop-615x588-1581408879-7...593306.jpg]

[Obrazek: 15221889-image-crop-1080x1091-1581408920...593306.jpg]
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości