To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy przeglądałeś / łaś kiedyś monety lub banknoty w poszukiwaniu rzadkich okazów ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
17.65%
3 17.65%
Czasami
0%
0 0%
Sporadycznie
35.29%
6 35.29%
Nigdy
47.06%
8 47.06%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy banknot 100 zł wart jest 700 zł?
#1
http://biznes.onet.pl/kiedy-banknot-100-...news-detal

Ja lubię przeglądać monety i banknoty w poszukiwaniu rzadkich serii czy też w przypadku monet niecelowych odwrotek czy skrętek .Artykuł jet na tyle ciekawy ,że uzmysławia nam jak czasem blisko jesteśmy sporej sumy pieniędzy . Mówiąc prosto kiedy duża forsa przechodzi nam koło nosa bez naszej świadomości .
Odpowiedz
#2
Jedno pytanie: czemu ten wątek jest w dziale nauka?
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#3
exodim napisał(a):Jedno pytanie: czemu ten wątek jest w dziale nauka?

A kurna pomyliłem się sorry .

[COLOR="Blue"][COLOR="Blue"]Fix'd
H.[/COLOR][/COLOR]
Odpowiedz
#4
Ciekawe Uśmiech Może kiedyś wpadnie coś ciekawego. Warto zapamiętać.
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
#5
Kiedyś trafiłem odwrotkę 360 stopni, ale na allegro nie poszła :/
Za to brat trafił 20gr odwrotkę 180 i faktycznie sprzedał drożej Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości