To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zjawisko "aborcji" a europejska zapaść demograficzna.
#61
Ozyrys napisał(a):Teraz i tak płacisz. Za edukacje każdego dziecka, za domy dziecka, za porody, za leczenie, za domy dziecka i rodziny zastępcze.
Już i tak tyle płacisz co ci szkodzi jeszcze te 25 tyś euro dorzucić? Oczko

Mamy demokracje, a dziecioroby to większość. A wiec musimy utrzymywać ich dzieci. Jedynie co nam pozostaje to tez dzieci robić.
Mamy demokracje a mohery to większość. A wiec musimy utrzymywać ich kościółki. I jedynie co nam pozostaje to też do kościoła chodzić. Smutny

Mamy demokrację, a że większośc ludzi to idioci, to też sami idiotami zostańmy, do tego pijesz?
Odpowiedz
#62
exeter napisał(a):Palmer,

podsumujmy, postulujesz by ostre przepisy antyaborcyjne zapewniły zwiększenie ilości rodzonych dzieci. Wiem, że chodzi Ci także o aspekty moralne, ale tu pomińmy je.

W dyskusji pojawiły się wątpliwości wobec skuteczność takiej formy oddziaływania na procesy demograficzne, ale też pytanie, czy potrzebujemy przyrostu ludności Europy ? Chciałbym podyskutować na ten temat.

Dlaczego uważamy dość powszechnie, że korzystne jest stałe zwiększanie liczby ludzi w Polsce i Europie ?
Dziwne. Wczoraj odpowiedziałem na Twoje pytanie, a dziś tej odpowiedzi już nie ma. Zatem jeszcze raz.
Nie uważam, że kary za "aborcję" powinny być surowe. Wystarczą symboliczne, najważniejsze, żeby nie była zalegalizowana.
Odpowiedz
#63
mong napisał(a):Mamy demokrację, a że większośc ludzi to idioci, to też sami idiotami zostańmy, do tego pijesz?
Nawet nie wiesz jak bardzo by to poprawiło twój stan życia. Mozę byś nawet posłem został gdybyś był idiotą.
Odpowiedz
#64
Palmer Eldritch napisał(a):Dziwne. Wczoraj odpowiedziałem na Twoje pytanie, a dziś tej odpowiedzi już nie ma. Zatem jeszcze raz.
Nie uważam, że kary za "aborcję" powinny być surowe. Wystarczą symboliczne, najważniejsze, żeby nie byłą zalegalizowana.

Po pierwsze, to powinna być ścigana, a likwidacja podziemia powinna stać się priorytetem dla organów państwowych. Dzisiaj mamy zakaz który uszczęśliwia kler i potężne podziemie, na które państwo przymyka oczy, i tym należy się zająć. A o prawie wyboru i swobodach porozmawiamy, kiedy wskaźnik dzietności podniesie się nam to 2.5.
Odpowiedz
#65
wprowadzisz ściganie podziemia - zwiększysz turystykę aborcyjną. zakażesz turystyki spowodujesz emigrację. i gówno z tego będziesz miał.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#66
Turystyka aborcyjna może i istnieje, ale jej skala to mit. Brednie o 200 tysiącach rocznie...
Aborterzy zawsze tak robią - podają liczby z sufitu, by udowodnić swą tezę.
Odpowiedz
#67
ta, antyaborterzy za to podają tą liczbę z podłogi, też by uzasadnić swoje tezy.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#68
666gonzo666 napisał(a):wprowadzisz ściganie podziemia - zwiększysz turystykę aborcyjną. zakażesz turystyki spowodujesz emigrację. i gówno z tego będziesz miał.
Hmm, o ile twoja (według mnie naciągana i nierealna) wizja byłaby prawdziwa to nawet bym się ucieszył, bo po co mi w kraju przestępcy.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#69
i taki oto sposób pozbędziesz się siły młodych, kreatywnych ludziJęzyk.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#70
666gonzo666 napisał(a):i taki oto sposób pozbędziesz się siły młodych, kreatywnych ludziJęzyk.

Aż za bardzo kreatywnych (ale to i tak nierealna wizja więc póki co nie mam jeszcze powodu do radości). Ważne ,że zostaną tacy jak jaDuży uśmiech
Większość klienteli lekarzy aborcjonistów to albo wyrachowane paniusie, albo głupcy i ludzie totalnie nieodpowiedzialni. Im więcej takich wyemigruje tym lepiej.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#71
po pewnym czasie - patrząc że więcej osób się liberalizuje, niż konserwuje - będzie was coraz mniej... Język

tyle że zazwyczaj tacy ludzie nieodpowiedzialni w końcu zyskują doświadczenie i zaczynają takich konsekwencji - jak choćby koniecznosć udania się do lekarza - unikać. i stawiają na jakość materiału, a nie ilość ;]
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#72
666gonzo666 napisał(a):tyle że zazwyczaj tacy ludzie nieodpowiedzialni w końcu zyskują doświadczenie i zaczynają takich konsekwencji - jak choćby koniecznosć udania się do lekarza - unikać. i stawiają na jakość materiału, a nie ilość ;]
Dobra, dobra idź ty przejdź się do domów, kamienic, ulic gdzie panuje tzw. patologia, oni uczą się tej odpowiedzialności całe życie i zdać egzaminu jakoś nie mogą. A to tam mamy przepitą matkę z gromadką dzieci, gdzie kolejego z chęcią by się pozbyła.
Ja też stawiam na jakość, nie na ilość, dlatego ludzi emigrujących na zachód ,bo im się "ciemnogród" nie podoba żegnam wesoło machając rączką.:]
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#73
i porównaj teraz, który region się lepiej rozwija (nie bym utożsamiał na zasadzie dostępność aborcji-rozwój, raczej w pełnej swobodzie widzę również swobodę działań ludzi, którzy do tego rozwoju doprowadzą)- pomijam drobną patologię zachodu, jaką było wpuszczanie islamistów, bo widać że teraz się zachód nauczył na błędach(wilders)
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#74
666gonzo666 napisał(a):i porównaj teraz, który region się lepiej rozwija (nie bym utożsamiał na zasadzie dostępność aborcji-rozwój, raczej w pełnej swobodzie widzę również swobodę działań ludzi, którzy do tego rozwoju doprowadzą)- pomijam drobną patologię zachodu, jaką było wpuszczanie islamistów, bo widać że teraz się zachód nauczył na błędach(wilders)
Litości Gonzo, żeby porozmawiać o rozwoju trzeba by uwzględnić tyle czynników-począwszy od tych historycznych, że to temat rzeka. Co do aborcji-wiele jest krajów z dozwoloną aborcją, które poziomem są daleko za Polską bądź poziomem jej nie przewyższają.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#75
tu przyznaję ci rację. ale zauważ dopisek. Duży uśmiech
a przy okazji, już z przymrużeniem oka, ile krajów bez aborcji na życzenie stoi PRZED polską?Język
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#76
666gonzo666 napisał(a):a w indiach cholernie trudno się utrzymać, za duży poziom biedy. a więcej osób - więcej biedy.

Indie

W latach 1989-2009

przyrost naturalny - 41,7%
Przyrost PKB - 243,6% (to nie pomyłka, wzrósł ponad trzy razy)
Przyrost PKB per capita - 142,6%
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#77
Ozyrys napisał(a):Kiedy na całej planecie będzie mniej jak milion ludzi to wtedy dopiero możemy zacząć się martwić ze wyginiemy.
Ale teraz kiedy jest sześć miliardów ludzi to lepiej martwmy się o to byśmy wszyscy nie chodzili w ludzkim gównie po szyje.

Ooo! następny pitbbpl się znalazł :lol2:

Ilu ludzi na Ziemi "powinno być" według Ozyrysa i dlaczego akurat tyle?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#78
Cytat:Po pierwsze, to powinna być ścigana, a likwidacja podziemia powinna stać się priorytetem dla organów państwowych. Dzisiaj mamy zakaz który uszczęśliwia kler i potężne podziemie, na które państwo przymyka oczy, i tym należy się zająć. A o prawie wyboru i swobodach porozmawiamy, kiedy wskaźnik dzietności podniesie się nam to 2.5.

A jak się podniesie do 2.5 to co wtedy?
Wtedy nagle aborcja przestanie być niemoralna?

Chcecie wprowadzić zamordyzm, nijak związany z moralnością, tylko z wyrachowaniem.
A krzyczycie, że to "aborcjonistki" są wyrachowane.

Chcecie likwidować skutki, zamiast przyczyny.
Aborcja jest jednym ze skutków promowanego dziś stylu życia - szybkiego, gdzie kobieta powinna się zrównać z mężczyzną w pracy, w domu... niekoniecznie.
A także tego, że państwo nieudolnie pomaga matkom.
Ktoś mówił o sieci żłobków i przedszkoli - swietna inicjatywa, o ile owe żłobki i przedszkola będą bezpłatne - tak jak szkoły. Państwo nie jest przygotowane na nawet tę ilość dzieci, która się rodzi w ostatnich latach, skoro miejsc w przedszkolach brakuje.

Ale po co zająć się trudnym do rozwiązania problemem ochrony dziecka (i matki) PO narodzinach?
Lepiej krzyczeć o ściganiu "przestępców" którzy dokonują aborcji.


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#79
Mojwa napisał(a):A jak się podniesie do 2.5 to co wtedy?
Wtedy nagle aborcja przestanie być niemoralna?

Gdzie ja coś o moralności mówiłem? Ot zwykła matematyka - rodzi się nas coraz mniej, co będzie miało fatalny wpływ na nasz system emerytalny oraz, co widać już w niektórych krajach zachodnich - wypieranie naszej kultury przez napływową.

Cytat:Chcecie wprowadzić zamordyzm, nijak związany z moralnością, tylko z wyrachowaniem.
A krzyczycie, że to "aborcjonistki" są wyrachowane.

Znowu, gdzie ja coś takiego powiedziałem?

Cytat:Chcecie likwidować skutki, zamiast przyczyny.
Aborcja jest jednym ze skutków promowanego dziś stylu życia - szybkiego, gdzie kobieta powinna się zrównać z mężczyzną w pracy, w domu... niekoniecznie.

Tu się zgodzę, tzw model konserwatywny, przez lata sprawdzał się o wiele lepiej.

Cytat:A także tego, że państwo nieudolnie pomaga matkom.
Ktoś mówił o sieci żłobków i przedszkoli - swietna inicjatywa, o ile owe żłobki i przedszkola będą bezpłatne - tak jak szkoły. Państwo nie jest przygotowane na nawet tę ilość dzieci, która się rodzi w ostatnich latach, skoro miejsc w przedszkolach brakuje.

Naiwne i życzeniowe myślenie, co widać na przykładzie państw zachodnich, a szczególnie skandynawskich, gdzie pomoc socjalna przekracza wszelkie granice, a mimo to kraje te notują ujemny przyrost naturalny. Przynajmiej ich rdzena ludność, co innego imigranci z krajów trzeciego świata.

Cytat:Ale po co zająć się trudnym do rozwiązania problemem ochrony dziecka (i matki) PO narodzinach?
Lepiej krzyczeć o ściganiu "przestępców" którzy dokonują aborcji.

Każdy jest kowalem swojego losu. Że się tak wyrażę - jak nie uważałeś co robisz, to teraz rób co uważasz.
Odpowiedz
#80
Mong, w takim razie zwracam honor - gdy czyta się kolejny topic o aborcji to każdemu przeciwnikowi przypisuje się 'moralność'.

Cytat:Naiwne i życzeniowe myślenie, co widać na przykładzie państw zachodnich, a szczególnie skandynawskich, gdzie pomoc socjalna przekracza wszelkie granice, a mimo to kraje te notują ujemny przyrost naturalny. Przynajmiej ich rdzena ludność, co innego imigranci z krajów trzeciego świata.

Sądzisz, że zakaz aborcji coś zmieni?
Może wprowadźmy zakaz antykoncepcji, to na pewno pomoże przy zwiększaniu przyrostu naturalnego.
Kobiety do rodzenia trzeba zachęcać a nie zmuszać.
Nikt nie ma obowiązku globalnego myślenia, mnie gówno obchodzi co się stanie po mojej śmierci, a o emeryturze mam zamiar myśleć jak tylko zacznę zarabiać.

Cytat:Każdy jest kowalem swojego losu. Że się tak wyrażę - jak nie uważałeś co robisz, to teraz rób co uważasz.
jak ktoś pisał - wiadomo, że gumki są z tytanu Oczko


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości