To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patrzcie jaki jestem pracowity!
#1
Posłowie vs. dziennikarze

Media, które nie pokazują ciężkiej pracy parlamentu, może spotkać kara. "Nierzetelni" dziennikarze mieliby stracić akredytacje do Sejmu.

8O Krytykują PRL bo była w nim cenzura, sami ją wprowadzają. A teraz dziennikarzom będą kazali pokazywać nieprawdę...Ciągle nie moge uwierzyć że dzieje się to w kraju demokratycznym... Jakby zaczęli coś robić to nikt by ich nie krytykował za nieróbstwo...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#2
No przecież trzeba przed wyborami zamydlić jeszcze oczka wyborcom, jacy to oni pracowici są! :? Tak samo Krzywousty Kazio, tylko jeździł wszędzie, głupoty pieprzył, a tak go ludzie lubią. ZA CO???? Przecież Marcinkiewicz gó*no zrobił!! No, ale przed kamerami grał pracusia, no i oczywiście miły był.


To smutne, że ludziom wystarczy rzucić troche kiełbaski, a oni już cię pokochają, wystarczy tylko co jakiś czas im dorzucać kiełbaski, a będziesz kochany. Nic nie rób, wystarczy tym ciemniakom tylko obiecywać i grać pracusia... :? :x
Odpowiedz
#3
no to juz lekka? przesada.

cenzura zbliża się wielkimi krokami ...
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#4
Ona już jest, tylko na razie bardzo malutka :roll: Ale już niedługo...
Odpowiedz
#5
Cytat:Co zrobić, aby zmienić wizerunek polityków w mediach? Jak sprawić, aby telewizja pokazywała zapracowanych posłów w komisjach sejmowych, a nie pustą salę parlamentarną? Według polityków - a są w tej sprawie wyjątkowo zgodni niezależnie od barw klubowych - media nie oddają we właściwy sposób trudu ich pracy, pisze "Dziennik". Jak temu zaradzić?
Ja wiem jak temu zaradzic. Wystarczy zacząć chodzic na obrady. Dobre byłoby wprowadzenie obowiazku uczestniczenia w wiekszości obrad (bo we wszystkich to moze nie byc mozliwe, ale bez przesady) pod groźbą utraty immunitetu czy jakiejs innej kary.
Żeby telewizja pokazywała zapracowanych posłów oni muszą na to zapracować. :evil:
Oto jak powstają nowe odkrycia naukowe:
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi. " Albert Einstein
"Władza to nie środek do celu, władza to cel"
Odpowiedz
#6
Powinni przy wejściu na salę obrad wprowadzić czytniki kart magnetycznych.... Nie zeskanuje takiej, potrącają mu dniówkę, usprawiedliwienie to tylko choroba, wyjazd w delegację itp. Jeżeli nie pojawi się dajmy na to 7 dni w miesiącu i nie ma usprawiedliwienia...Jeb zabierają mu 50% pensji posła i całą dietę...

Druga sprawa to gadki na mównicy. W poprezdniej kadencji był sobie taki poseł, nazwiska nie pamiętam, ale spróbuje poszukać), co ani razu powiedział ani słówka na obadach! Żadnych pytań, wątpliwości, propozycji! Pewnie takich jest więcej (szczególnie w SamotnejBronie)...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#7
xjasiux napisał(a):Krytykują PRL bo była w nim cenzura, sami ją wprowadzają. A teraz dziennikarzom będą kazali pokazywać nieprawdę...
Wręcz przeciwnie, to media same cenzurują przekaz. Większość pokazuje prawie same klęski i głupoty wyprawiane przez posłów, a o sukcach mówi sie mało. Złośliwsi mogliby powiedzieć, że ich w ogóle nie ma, ale to nieprawda; spada znacznie przestępczość, bezrobocie, stwierdza się, że Polacy kupili już w tym roku o kilkanaście (czy kilkadziesiąt) % więcej sprzętu AGD i RTV, otwarto kolejny odcinek autostrady itd.
Nie twierdze, że są to super osiągnięcia, ale nie jest też przecież aż tak tragicznie jak to media próbują nam wmówić.

xjasiux napisał(a):Powinni przy wejściu na salę obrad wprowadzić czytniki kart magnetycznych
A czy nie wolałbyś, by posłowie PiSu, LPRu Samoobrony w ogóle nie chodzili na głosowania? :]

xjasiux napisał(a):W poprezdniej kadencji był sobie taki poseł, nazwiska nie pamiętam, ale spróbuje poszukać), co ani razu powiedział ani słówka na obadach
Chodzi o Florka, uczestnika Big Brothera.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#8
xjasiux napisał(a):W poprezdniej kadencji był sobie taki poseł, nazwiska nie pamiętam, ale spróbuje poszukać), co ani razu powiedział ani słówka na obadach! Żadnych pytań, wątpliwości, propozycji! Pewnie takich jest więcej (szczególnie w SamotnejBronie)...

Teraz też taki jest. Zwie się Ryszard Kaczyński i jest z PiSu.
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#9
- ||| - napisał(a):otwarto kolejny odcinek autostrady itd.

Którą budowano 22 miesiące, czyli zaczęto budować za rządów SLD :]
Odpowiedz
#10
Antychryst napisał(a):Którą budowano 22 miesiące, czyli zaczęto budować za rządów SLD
Grunt, że dokończono. Kiedy SLD nazywał się jeszcze PZPR wiele przedsięwzięć zaczynano, budowano do połowy, by zaniechać prac z powodu braku pieniedzy lub materiałów, jak choćby elektrownię w Żarnowcu, którą rzekomo przerwano ze względu na protesty ekologów :]
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#11
No dobrze, ja tylko chciałem zaznaczyć, że to SLD zaczeli ją budować, żeby nie było, że to tylko i wyłącznie zasługa PiSu Uśmiech
Odpowiedz
#12
- ||| - napisał(a):A czy nie wolałbyś, by posłowie PiSu, LPRu Samoobrony w ogóle nie chodzili na głosowania?

To fakt Język , ale za poprzednich kadencji też wiatr hulał w ławach sejmowych...

Co do bezrobocia to raczej zasługa poprzedniego rządu (wejscie do UE). ten rząd nic ciekawego nie zrobił...Bo co oni takiego uchwalili co pozwoliło zmniejszyć bezrobocie?

O sukcesach mało się mówi bo ich nie ma...Czy jestem złośliwy? Raczej jestem realistą...Zresztą dlaczego mam ich oceniać po małych sukcesach, skoro porażki są znacznie większe...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#13
Obececnie mamy demokrację kaczą w Polsce.Różni się ona od tej standardowej wyjątkową bufonadą. Sugestie o ograniczeniu czwartej władzy już z ust PiSuarów padały.W końcu ta akurat władza należy ciągle do układu-stąd propozycje ograniczenia jego wpływów.Ale Kaczyński takimi próbami poważnie się dziennikarzom naraża-jego wpadki są eksponowane nad wyraz, już raz go zbojkotowano.Mam nadzieję, że niechęć dziennikarzy do Trójcy jeszcze wzrośnie po tych sugestiach.
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
#14
xjasiux napisał(a):Zresztą dlaczego mam ich oceniać po małych sukcesach, skoro porażki są znacznie większe...
A co było wg Ciebie największa porażką oprócz wprowadzenia na urząd wicpremiera dwóch znancyh polityków?
To prawda, że trudno jedoznacznie określić co jest wyłączną zasługa tego rządu, a co bardziej poprzedniego, lecz dotyczy to także w znacznej mierze klęsk. Te zrzuca się tylko na obecny rząd.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#15
KBr napisał(a):xjasiux napisał:
W poprezdniej kadencji był sobie taki poseł, nazwiska nie pamiętam, ale spróbuje poszukać), co ani razu powiedział ani słówka na obadach! Żadnych pytań, wątpliwości, propozycji! Pewnie takich jest więcej (szczególnie w SamotnejBronie)...


Teraz też taki jest. Zwie się Ryszard Kaczyński i jest z PiSu.
_________________

hehe, gość to nauczyciel chemii z mojego liceum. Ludzie go wybrali bo był znany, ale ostatnio pijany jak bela rozbił się o płot gdzieś w okolicach mojego miasta i chyba go zawieszono, chociaż już sam nie wiem co się z nim dzieje.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#16
Większość tych polityków to są przygłupy! Prawica chce tylko dalszej klerykalizacji Polski i nie mają wizji Polski!
Odpowiedz
#17
- ||| - napisał(a):A co było wg Ciebie największa porażką oprócz wprowadzenia na urząd wicpremiera dwóch znancyh polityków?

Polityka zagraniczna...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#18
Cytat:Polityka zagraniczna...
Masz tu na myśli nieobecnosc prezydenta na trojkacie? No cóz, choroba nie wybiera Uśmiech
Z grubsza złego t o lepiej, ze sie nie pojawil nizby mial znowu jakas glupote walnac Uśmiech
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#19
Nie chodzi mi o to, tylko o "całokształt" ("brak ręki", obrażanie się na francuskich reporterów, niemieckich dziennikarzy, atakowanie "ruskich" i Niemców za rurociąg) no i prezencję, ale uroda nie wybiera Duży uśmiech

Mógł coś palnąć to fakt, np: "nie wmówią nam że czarne jest czarne, a białe, białe!"
:lol2:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#20
Ci niemieccy "dziennikarze' to świństwo walnęli i się nie dziwię, ze Kaczyńskie się wkurzył; reszta wynikała między innymi z nastrojów jakie panowały w Polsce (jak choćby rurociąg); został wybrany przez naród, więc niech robi to, co naród sobie życzy

Mi się takie postępowanie oczywiście nie podoba i generalnie jest przeciw temu rządowi, ale trochę zwykłej uczciwości w mediach by się przydało, choć niekoniecznie takiej wymuszonej.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości