To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auschwitz (Uwe Boll)
#1
http://hatak.pl/news/9243/Uwe_Boll_jako_...Auschwitz/

Trailer8O

Człowiek nazwany następcą Eda Wooda postanowił dla odmiany nie robić kolejnej kiczowatej ekranizacji gry komputerowej wziął się dla odmiany za poważny temat.Chociaż sam trailer jest wybitnie w jego stylu,co więcej sam będzie grał w swoim filmie role obozowego strażnika.

CzekamUśmiech
Hardcore squadrista!
Hardcore fascista!
Hardcore squadrista!
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
Odpowiedz
#2
Pewnie nikt mu już nie chce sprzedć praw do ekranizacji hehe.
Odpowiedz
#3
nie, jeszcze kilka licencji ma.... chociażby pewnej gry o zombie... która jeszcze nie wyszła...
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#4
Jak wiadomo wszystko czego tyka się ten pan, przeradza się w bicie rekordu chały...

To imię i nazwisko już się zrobiło symbolem... Naturalnie niczego dobrego Duży uśmiech
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#5
no ale postal aż tak zły nie był. widziałem od niego gorsze filmy.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#6
Temat tego filmu być może poważny, ale jestem pewien, że będzie to wariacja na temt gazowania, wyrywania zębów, rozstrzeliwania, torturowania i czego tam jeszcze niemiaszki w obozach nie wyprawiali. Oczywiście bez cenzury.
Odpowiedz
#7
Bardzo możliwe że to będzie pierwszy dobry film Bolla,trailer robi wrażenie.

A propo jego adaptacji gier komputerowych większej padaki niż Dungeon Siegie jeszcze nie widziałem.
Hardcore squadrista!
Hardcore fascista!
Hardcore squadrista!
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
Odpowiedz
#8
mong napisał(a):Temat tego filmu być może poważny, ale jestem pewien, że będzie to wariacja na temt gazowania, wyrywania zębów, rozstrzeliwania, torturowania i czego tam jeszcze niemiaszki w obozach nie wyprawiali. Oczywiście bez cenzury.

Trailer wbił mnie w krzesło. Mam nadzieje że to będzie pierwsze PRAWDZIWE pokazanie tej zbrodni taką jaką ona była.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#9
Tania sensacja. Obawiam się, że nic więcej tam nie zobaczymy... nie dojrzał ten Pan do takiego tematu...
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
#10
Będzie dobry film!
Odpowiedz
#11
Skywalker napisał(a):Trailer wbił mnie w krzesło. Mam nadzieje że to będzie pierwsze PRAWDZIWE pokazanie tej zbrodni taką jaką ona była.

Ja się obawiam, że film będzie bardziej koncentrował się na epatowaniu drastycznymi scenami, ale mogę się mylić. Być może Uwe Boll umie robić dobre filmy, chałą zajmuje się dla kasy?Uśmiech
Odpowiedz
#12
Cytat:chałą zajmuje się dla kasy?

Co, krokiew?
Odpowiedz
#13
mong napisał(a):Ja się obawiam, że film będzie bardziej koncentrował się na epatowaniu drastycznymi scenami, ale mogę się mylić.

To zle? Kina gore nigdy za malo. Szkoda tylko, ze bedzie to bardziej utrzymane w konwencji dramatu - ogladalem jeden taki kultowy film "Men Behind the Sun" opowiadajacych o zbrodniach/eksperymentach Japonczykow dokonywanych na chinskich jencach wojennych. Znajac jednak predyspozycje rezysera moglby z tego zrobic bardzo czarna kontrowersyjna komedie w klimatach wytworni Troma.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#14
Tgc napisał(a):To zle? Kina gore nigdy za malo. Szkoda tylko, ze bedzie to bardziej utrzymane w konwencji dramatu - ogladalem jeden taki kultowy film "Men Behind the Sun" opowiadajacych o zbrodniach/eksperymentach Japonczykow dokonywanych na chinskich jencach wojennych. Znajac jednak predyspozycje rezysera moglby z tego zrobic bardzo czarna kontrowersyjna komedie w klimatach wytworni Troma.

Źle nie. Zależy co kto rozumie przez dobry film. Temat jest dość poważny, ale z drugiej strony poważnych filmów o obozach powstała cała masa. Ja tam na ten film złotówki nie wydam, bo patrząc po jego innych "dziełach" lepiej sobie Prince Polo kupićUśmiech.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości