To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Granice sztuki
#41
Mnie to w sumie tez oburza,troche to takie bezczeszczenie Smutny
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#42
:] :] :] :] :]

Wysłano po 53 sekundach:

Ehh, zapomniałem, że posta z samych emotów nie można, zaraz mi to jakiś nadgorliwiec wywali Język
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#43
a ten link też apropo: http://tiny.pl/7rc2
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#44
No nie mogę... :lol2:
Imagine there's no countries,
It isn't hard to do,
Nothing to kill or die for,
And no religion too,
Imagine all the people,
Living life in peace...

You may say that I'm a dreamer,
But I'm not the only one!
Odpowiedz
#45
Gówniany pomysł z tymi kupami i flagami. Kolejny nader inteligentny "performance". :roll: Na miarę polskich "artystów".
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#46
Jacek napisał(a):Gówniany pomysł z tymi kupami i flagami. Kolejny nader inteligentny "performance". :roll: Na miarę polskich "artystów".
Dobrze napisane - "artystów"... Uśmiech Co dalej - figura JP2 ulepiona z psich kup? Bo i do tego dojdzie :/
Odpowiedz
#47
Mam wrażenie, że sztuka kiedyś była tym czymś co artysta potrafił, a "normalny" człowiek nie. Natomiast obecnie w dobie psich kup, fiutów na krzyżu i czarnych kropek na białym tle, które w zasadzie każdy może wykonać w 5 minut (poza tym, że człowiek psiej kupy sam nie zrobi :wink: ) tak zwani "artyści" usiłują nas przekonać, że sztuką jest szokowanie odbiorcy. Samo "dzieło" jest nieważne liczy się szok odbiorców. A dzieło można łatwo pomylić ze śmieciami, jak się to kiedyś w jakiejś galerii zdarzyło i sprzątaczka uprzątnęła fragment ekspozycji. Uśmiech Miała kobiecina rację, niestety w podobny sposób można by opróżnić większość galerii ze sztuką nowoczesną.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości