To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Po chuj tu przyjeżdżałeś, pedale?" - po marszu 11.11
#1
http://www.rozbrat.org/publicystyka/kont...-aktywisty

To co przeczytałam budzi we mnie wstręt. Jeśli to naprawdę tak wyglądało (albo chociaż podobnie) to znaczy, że w tym kraju dzieje się bardzo źle.

Jeśli policja nie przestrzega prawa to znak, że czas się szykować do ucieczki.


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#2
Możliwe, że paru osobom się dostało od policji, ale wątpię, że za nic... A, że ten portal lewacki, to nie wierzyłbym każdemu słowu. Akurat wszystkie media (oprócz Wyborczej ;P) podawały, że agresywniejsi byli tzw. antyfaszyści...

Chociaż sam nie popieram tych prawicowców z ONR i innych takich, ale jednak mam wrażenie, że większość ludzi zawsze uwierzy w relacje z zamieszek ze strony lewicujących.
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
#3
To tylko relacja jednej ze stron.

Nawet jeśli prawdziwa, to dotyczy tylko jednego policjanta (którzy co by nie mówić są zwykłymi ludźmi i osobiste preferencje mają).

Wiadomo że lewicujące portale będą to przedstawiać tak
atak na paradę "faszystów" obrona wolności słowa i tolerancji
atak na geja coś odwrotne
(portale prawicowe znowu robią coś takiego jak chodzi o parady równości)

A obie strony są często same siebie warte. Tj banda ludzi którym nie podoba się to że druga osoba ma inne poglądy i chce je głosić.

Organizacje które chciały zakazać marszu narodowego to tacy sami "faszyści" jak osoby chcące zakazywać parad równości.
Ciekawe czy jak policja pobije kogoś na "paradzie normalności" to też jest taki lament. (no ale przecież wtedy to nie jest członek SLD i gej-przodownik ).


Nie to bym sympatyzował z prawakami i lewakami.
Odpowiedz
#4
Znaczy co, Policja według tutejszych zwolenników prawicy nie pobiła tego chłopaka? Kolega go pobił?
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Odpowiedz
#5
Policjant klęczał jednym kolanem na moim karku, tak że nie mogłem się w żaden sposób zasłonić. Pomiędzy ciosami próbowałem mówić mu, że to przecież nic osobistego, krzyczałem: „ratunku!”, powtarzałem: „proszę, przestań mnie bić”, potem już tylko jęczałem z bólu, mając nadzieję, że zemdleję. Nic nie skutkowało. Inni policjanci wzywani byli do akcji i w rezultacie za wyjątkiem kierowcy, zostałem sam z sadystą. W pewnym momencie wyciągnął mi z kieszeni dowód osobisty i widząc, że pochodzę z innego miasta, krzyczał do mnie: „po chuj tu przyjeżdżałeś pedale!”. Kiedy z tego wszystkiego się spierdziałem, zaczął wrzeszczeć: „co jest kurwa, co tak jebie, zesrałeś się szmato?!?” i bił mnie tym mocniej po głowie.

No w to trudno mi uwierzyć, chociaż kto go tam wie... I ten - ja niczego nie neguję, tylko mówię, że prawda zawsze leży pośrodku. Możliwe, że policjant użył siły, nie podoba mi się tylko przedstawianie tylko jednej strony jako poszkodowanej przez neofaszystowsko-policyjny spisek.
I'm an atheist, and that's it. I believe there's nothing we can know except that we should be kind to each other and do what we can for other people.
Odpowiedz
#6
Cytat:Policja według tutejszych zwolenników prawicy nie pobiła tego chłopaka?
Ktoś tak twierdził?
Odpowiedz
#7
Cytat:Kiedy z tego wszystkiego się spierdziałem, zaczął wrzeszczeć: „co jest kurwa, co tak jebie, zesrałeś się szmato?!?” i bił mnie tym mocniej po głowie.

Chłe, chłe..... to jest mocarne.. Duży uśmiech

A po prawdzie to niestety jest tak, że każda ze stron będzie przedstawiać sprawę tak, ze to właśnie oni szli spokojnie śpiewając pokojowe pieśni, rozdając ludziom kwiatki i głaszcząc po łebkach małoletnie pacholęta - a nagle nadejszli ci źli anarchiści/neofaszyści (niepotrzebne skreślić) i rozpętali rzeź do spółki z policją.... Uśmiech

Jeśli o mnie chodzi - i jedni i drudzy są siebie warci. Zamordystyczna hołota....
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#8
Przyjdzie nam czekać na rozsądną policję, oj przyjdzie. To co jest to albo postkomuna, albo chopki-roztropki dorabiające za 1200 na miesiąc. Filozofa tam nie uświadczysz. A że trzeba w święto zasuwać , kiedy żona z obiadem czeka i się napatoczy jakiś dziwak, co broni gejów, bije łysych... idzie odejść od zmysłów. Apokalipsa!
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
#9
Anarchista opowiadający jak to zła policja go katowała jest takim samym wiarygodnym źródłem jak wykoksowany kibic którego policjanci "katowali" po zamieszkach na meczu.

Poza tym opis "sadystycznego katowania" zupełnie nie pasuje do ... jednego lekko podbitego oka. Tyle to rzeczywiście mógł zarobić w zamieszkach. Ale jeżeli to jest "katowanie", to młodzieniec nie widział chyba ofiar brutalnych pobić. Gdyby widział zmyśliłby mniej szokującą historyjkę. Bardziej realistyczną.
Odpowiedz
#10
Mojwa to jest standard i niech ci anarchiści czy tam antyfaszyści nie płaczą bo naprawde potraktowali ich łagodnie zważywszy na to że ci ludzie blokowali legalną manifestacje i wszczynali burdy z policją.Co oni myśleli że psiarnia się będzie z nimi tam cackać i jeszcze pogłaszcze po głowie za rzucanie w nich kamieniami i burdy w całym mieście.Kibiców,robotników i przeciwników parad równości traktuja tak samo a czasem nawet jeszcze gorzej.

Naszych 11 też nikt po dupach nie całował,też byliśmy gazowani czy pałowani też wielu z nas ma zarzuty więc niech nie pierdolą jak to "policja chroni faszystów".
Hardcore squadrista!
Hardcore fascista!
Hardcore squadrista!
Hate For Breakfast!
http://www.ultrapatriot.xn.pl/
Odpowiedz
#11
Ciekawe jak rozbrat opisuje działania Antify Uśmiech


BTW
anarchistów ogólnie akurat lubię nawet (tych z prawa i z lewa). No ale antifa mi nie podchodzi (choć są tam mili ludzie, którzy jednak nie odróżniają nazizmu, faszyzmu i rasizmu, no ale ich przeciwcy pewnie nie odróżniają komunizmu , syndykalizmu i anarchizmu), zwykle lanie ludzi za inne poglądy.
Odpowiedz
#12
No, ja widziałam film z zatrzymania Roberta, mam na myśli ten:
http://www.youtube.com/watch?v=Hg7zB2ZNVqE
Powiem jedno: nie mieści mi się w głowie taka podłość.
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#13
Podłość?
No prowadzą go dość zdecydowanie, trochę śmiechów (co mi się osobiście nie podoba), jeśli było jakieś przekroczenie zakresów powinien zdecydować sąd.

No ale przecież był zatrzymany, mieli go wypuścić bo poprosił?
To nie jest dobre postępowanie z zatrzymanymi.

Zatrzymanych kibiców pewnie nie traktuje się milej , a może się okazać że zatrzymano niewinnego.
Odpowiedz
#14
Sogors.

Odpowiedź jest oczywista: tak, podłość.
Powiedz od razu, że jesteś nieco wybrakowany w ludzkich uczuciach i nic Cię nie przekona do tego, że w całej tej akcji mogła zajść podłość, będzie oszczędniej w słowach a i nerwów sobie zaoszczędzimy

Cytat:(którzy co by nie mówić są zwykłymi ludźmi i osobiste preferencje mają).
Niektórzy nie lubią pedałów. Inni nie lubią czarnych. Jeszcze inni żydów. Sądzisz, że z okazywania preferencji w sposób dosadny, wyniknęło w historii ludzkości więcej dobrego niż złego?
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#15
Rojza Genendel napisał(a):No, ja widziałam film z zatrzymania Roberta, mam na myśli ten:
http://www.youtube.com/watch?v=Hg7zB2ZNVqE
Powiem jedno: nie mieści mi się w głowie taka podłość.

Może jakiś dziwny jestem ale nie widzę nic strasznego w tym filmie. Normalna reakcja policji w trakcie zamieszek. Ba, jakby go prowadzili inaczej to uznałbym że nie spełniają swojej roli. Co do 11 listopada to jakoś zupełnie nie rozumiem tej całej lewizny. To znaczy kiedy narodowcy mieliby manifestować? W 1 maja? Dlatego tym razem moja sympatia po stronie panów z ONRu Język
Poza tym obrzydza mnie jak lewizna na równi stawia patriotyzm z faszyzmem itp. Bleh!
--
--
Sprzedawca propagandy.
Odpowiedz
#16
Cytat:Inni nie lubią czarnych. Jeszcze inni żydów. Sądzisz, że z okazywania preferencji w sposób dosadny, wyniknęło w historii ludzkości więcej dobrego niż złego?
Ale co w ogóle wskazywało na taką interpretacje moich słów?

Mówię tylko że to są ludzie, a gdy ktoś ma władzę nad drugim człowiek i poczucie bezkarności (czyli np uzbrojony policjant sam na sam z kimś kogoś nie lubi) hamulce mogą pościć.

Proszę Cię nie myl zrozumienia danego zachowania z akceptacją czy tolerowaniem.

Czy jak psycholog powie że rozumie psychopatę to będziesz mu coś zarzucał.
A z okazywania swoich preferencji dużo rzeczy wynikało i dobrych i złych (współczucie dla biednych to też preferencja) nie sumowałem czy wychodzi na plus czy minus.
A ogólnie gdybym miał zakazać wyrażanie pewnych preferencji chyba byłbym faszystą.
Oczywiście zgadzam się nie wszędzie jest na to miejsce i czas, policjant zapewne powinien tego nie robić. I jeśli zrobił to co powiedział ten demonstrant z artykułu powinien być ukarany (to moja preferencja, bo prawo może mówić co innego,).


A co do filmiku.
To pytam czy gdyby zamiast pana Biedronia był na nim jakiś kibic i zachowanie policji byłoby analogiczne, też uważalibyście to za podłość.
Odpowiedz
#17
Szkoda, że w autach policyjnych nie są instalowane obowiązkowo kamery, pokazujące co dzieje się wewnątrz nich. Wtedy, mam nadzieję, sprawa byłaby jasna, zaś jedyną niejasnością byłoby to, za co zatrzymano Roberta Biedronia.

Z tego co widać na filmiku policja zachowała się tak jak się zachować powinna wiodąc zatrzymanego, już nie mówiąc o tym, za co go zatrzymano. Tak się ich prowadzi, myślę, że nie jest to żadne specjalne zachowanie wobec pana Biedronia. Jednak z drugiej strony, nigdzie nie ma nagrania pokazującego co działo się przed jego zatrzymaniem a co działo się po nim, szkoda, bo trzeba polegać na sprzecznych relacjach pana Biedronia i policji.

Co ciekawe, policja nie zaprzeczyła, że policjanci pobili Biedronia. W każdej wypowiedzi jaką słyszałem, rzecznik policji mówił tylko o tym jak doszło do jego zatrzymania, ani się zająknął o jego pobiciu. Myślę, że policjanci rzeczywiście poturbowali pana Biedronia. Problemem jest jednak to dlaczego to zrobili i kiedy. Nie sądzę, że było tak, że podli policjanci skuli zupełnie niewinnego pana Biedronia, wsadzili go do paki i zaczęli bić za to, że jest gejem. To nieprawdopodobne. Coś musiało się zdarzyć, co sprowokowało policjantów do zastosowania przemocy. Przecież nikt z samego siebie nie kopie drugiej osoby, a sądzę, że policjanci nie są z tych osób, które łatwo poddają się emocjom. Może stawiał opór przy zatrzymaniu, może nie dał się przeszukać. Zostaje jeszcze sprawa dlaczego w ogóle go zatrzymano. Myślę że policja miała wtedy rację, że pan Biedroń był wśród osób rzucających kamienie i race w stronę policjantów. Może to jego zachowanie przy zatrzymaniu spowodowało taką reakcję? Jednak z pewnością nie jest dobrze, kiedy policjanci biją zatrzymanych.

A ci krzyczący to idioci, nic niewarci frajerzy wyżywający się na niemogącym odpowiedzieć gościu.

ZgorzknialaJedza napisał(a):Anarchista opowiadający jak to zła policja go katowała jest takim samym wiarygodnym źródłem jak wykoksowany kibic którego policjanci "katowali" po zamieszkach na meczu.
Biedroń jest anarchistą? Uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#18
Relacja na stronie Rozbratu chyba nie dotyczy pana Biedronia, tylko jakiegoś anarchisty.
Odpowiedz
#19
A, nie załapałem. :]

Żeby było ciekawiej to powiem, że na stronie Komendy Stołecznej Policji nie ma żadnych wiadomości z dnia 11.11.2010. Język To dosyć dziwne, chyba że chodzi o to, że wtedy było święto.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#20
Ja też na początku nie załapałem :]


BTW
http://2.bp.blogspot.com/_hr3LNAChElU/TN.../11-11.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_d7cws1lFj0g/TN...mbies1.png

Na tym drugim obrazku wolę (wizualnie)tę grupę na dole, ale jak powiem dlaczego to wyjdę na męską szowinistyczne świnię
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości