To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Science Saved My Soul - napisy lub lektor PL ?
#1
Witajcie. nie wiedziałem gdzie napisać wiec pisze tu.
Napewno widzieliście ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=r6w2M50_Xdk

Czy istnieją napisy PL do tego filmu, lub wersja z lektorem ? Jeżeli nie to czy nie dałoby rady poprosić użytkowników tego forum aby stworzyli takie tłumaczenie a potem być może lektora ?

Pozdrawiam wszystkich ateistów.
Odpowiedz
#2
Radek2212 napisał(a):czy nie dałoby rady poprosić użytkowników tego forum aby stworzyli [...] lektora ?

Stworzyć człowieka może tylko Bóg! Nie wiedziałeś o tym?:p Poczytaj Biblię i ratuj duszę przed ogniem piekielnym:]
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#3
Mógłbyś sobie już darować nabijkę. Jest ktoś kto chce pomóc ?
Odpowiedz
#4
yt może ci stworzyć napisy automatycznie, ale nie wiem czy cię to satysfakcjonuje. Generalnie znajomość angielskiego to jest coś w co warto zainwestować.
Odpowiedz
#5
OMG wiadomo jak zawsze trzeba UDOWODNIĆ, że jest to mi potrzebne :wall:

Znam angielski, rozumiem 95% zdań ale potrzebne jest mi porządne tłumaczenie a nie jakieś coś tam co ja sobie wymodzę.

Idę chyba z tym gdzie indziej bo tu lipa.
Odpowiedz
#6
Radek2212 napisał(a):OMG wiadomo jak zawsze trzeba UDOWODNIĆ, że jest to mi potrzebne :wall:

Znam angielski, rozumiem 95% zdań ale potrzebne jest mi porządne tłumaczenie a nie jakieś coś tam co ja sobie wymodzę.
Jak jest ci koniecznie potrzebne i rozumiesz wszystko to napisz własne suby. Uwaga: do tłumaczenia/pisania napisów nie trzeba być bakałarzem z filologii angielskiej czy poetą.

Poza tym sądzę, że większa frajdę z tłumaczenia tego mieliby goście z hataka, tam radzę się stawić.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości