Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze pożegnania
Racja.

A co do Miecugowa - spoko koleś był. Pamiętam go z pierwszej edycji Big Brothera.
Odpowiedz
Zmarł Wiesław Michnikowski, prawdziwy gigant kabaretu, niesamowity talent komediowy.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(30.09.2017, 21:11)Sofeicz napisał(a): Zmarł Wiesław Michnikowski, prawdziwy gigant kabaretu, niesamowity talent komediowy.

Właśnie to samo chciałem napisać. Dopiero teraz się dowiedziałem

Jeden z moich ulubionych skeczy:

Odpowiedz
Nie żyje wokalistka Cranberries, miała 47 lat, przyczyny śmierci póki co nie podane do publicznej wiadomości
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Szkoda... Sposób w jaki używała głosu stwarzał niepowtarzalny efekt w ich zwyczajnie rockowych utworach.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Nie żyje Ursula Le Guin.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Odszedł do czarnej dziury Steven Hawking - tęgi łeb.
Chyba sobie dzisiaj golnę w jego intencji.
Odpowiedz
(14.03.2018, 15:32)Sofeicz napisał(a): Odszedł do czarnej dziury Steven Hawking - tęgi łeb.
Chyba sobie dzisiaj golnę w jego intencji.

Nie wiem czy to przypadek, ale dziś w TV, w Teorii wielkiego podrywu Sheldon rozmawiał z Hawkingiem, który zgodził się na gościnne wystąpienie w serialu. Ciekawe czy specjalnie puścili ten odcinek by uczcić jego pamięć.
Odpowiedz
W Jego życiu paradoksy chyba występowały liczniej niż u przeciętnego osobnika.

The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Angole mają do siebie luz - to akurat im dobrze wychodzi.
Może nam odstąpią deczko?
Odpowiedz
Milos Forman nie żyje.

http://www.filmweb.pl/person/Milos.Forman
http://wyborcza.pl/7,75410,23268984,milo...6-lat.html

Mój ulubiony jego film: "Hair"
Naszych dusz nie uratuje nawet Chrystus Plus
Odpowiedz
(14.04.2018, 12:35)znaLezczyni napisał(a): Mój ulubiony jego film: "Hair"

A mój Amadeusz.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię "Człowiek z Księżyca", z chyba tych czterech, które widziałem.
.
Odpowiedz
Widać, żeśta szczawie Uśmiech
Najgenialniejsze filmy Forman zrobił w Czechosłowacji.
"Miłość blondynki" a szczególnie polecam "Pali się moja panno". Prima sort.
Odpowiedz
Anthony Bourdain -na prawdę  szkoda mi gościa, jeden z ostatnich których dało się oglądać w TV bez uczucia zażenowania. W życiu nie pomyślałbym, że cierpi na depresję  - to jednak straszne dziadostwo jest. Jeszcze w piątek myślałem, że po prostu przećpał - to bardziej do niego by pasowało.
"Dosyć — mówił — naszukałem się po lesie i ledwie tego smolnego pniaka zdybałem, ale czem wy, moje dzieci, będzieta kiedyś świecić, skoro lasy się umykają, i coraz trudniej o smolny kawałek drzewa?”.

Odpowiedz
Parafrazując Szekspira - teraz jest na uczcie, gdzie nie on je, a jego jedzą.
W końcu sam napisał, że kuchnia, to krew i organy.
Też lubiłem jego programy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości