Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto miałby największe szanse na tron Polski?
Najpierw zapewne należałoby go doedukować co do kwestii gdzie leży Polska, tak w ogóle, oraz czym jest monarchia... Oczko
Odpowiedz
Dreilinden napisał(a): Załóżmy, że Polska miałaby znów przyjąć ustrój monarchistyczny - na przykład monarchię konstytucyjną. Poza wieloma różnymi problemami, które należałoby rozwiązać przed takim posunięciem najważniejszy jest jeden - kogo posadzić na najwyższym stołku w państwie. Z tego co wiem, zgodnie z Konstytucją 3 Maja w ostatnich latach istnienia RON (a tak właściwie zgodnie z nią - Rzeczpospolitej Polskiej) przywrócono monarchię dziedziczną dynastii Wettynów. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy. Potomkowie Wettynów żyją w Szwajcarii, jednak konstytucja ta nie weszła za bardzo w życie. Może więc ktoś inny? Któryś z polskich rodów "książęcych"? Czartoryscy?  A może prawa do tronu miałby ktoś z potomków monarchii zaborców.

Niech no się jakieś historyki tu wypowiedzą. Oczko

Uważam, że taka osoba by miała szansę na tron w Polsce która by dała zasiłki na bobasy dla każdej rodziny lub samotnego rodzica po 1000+ zł lub więcej na każdego bobasa.
Z tym, że ktoś kto by te zasiłki dał mógłby nie chcieć być królem bo stanowisko króla komuś też może nie odpowiadać podobnie jak stanowisko sprzątaczka.

Chociaż chyba królem Polski już jest Jezus więc nie wiem czy to stanowisko nie jest już zajęte.
1. Goła Maryja w Niebie siedzi na twardym krześle a tyłek ma przyklejony do krzesła butaprenem a na nogach białe tenisówki, dłubie w nosie i w  zębach i słucha modlitw i popija oranżadę

2. Jezusowi Bogu wolno wszystko, Jezus sprowokował szaleńca Heroda do wymordowania miliona bobasów. Żołnierze Heroda wbijali bobasom nóż  w pierś lub ucinali bobasom głowę a Jezus bohater uciekał przytulony przy piersi Maryi. Szaleńców się nie prowokuje ino leczy

3. KRK twierdzi, że w Niebie nie płynie czas a Maryja tam  oddycha 15 oddechów na minutę.

4. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez napieprzanie w łazience, że jestem wariatka.

5. Nie miałam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam mając dochód 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez  pracy i renty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości