To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepowiednie Jackowskiego na rok 2011: analiza
#21
A ten czwarty mecz to z kim niby? Chyba z własnymi słabościami Duży uśmiech
Proszę wpisywać książki które polecamy! - http://ateista.pl/showthread.php?t=11246
Tutaj proszę zamieszczać krytykę podanych pozycji przez użytkowników do tematu "lista książek - http://ateista.pl/showthread.php?t=11405

"No oczywiście, wszystko powinno być prywatne, wiem, że dla takiego komunisty jak paranoid takie słowa przyprawiają go o palpitację serca :mrgreen:
własność jest rozwiązaniem każdego problemu. a póki co schowam portfel bo nie wiem kiedy mi go ukradniesz :lol2:"
by korsarz <3
Odpowiedz
#22
Pierdolnął się chłopina. Tak przepowiadać to ja też umiem. Może chodziło mu o 4 różne style, jakie po kolei prezentowali biało-czerwoni:

dobrze - I połowa z Grecją
źle - II połowa z Grecją, I połowa z Rosją
dobrze - II połowa z Rosją, I połowa z Czechami
źle - II połowa z Czechami

Uśmiech
Odpowiedz
#23
Oto co powiedział dla dziennika bałtyckiego nijaki prof.Bogusław Sygit kierownik zakładu kryminalistyki http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/5...,id,t.html
Dla mnie to jest jakiś żart i nic więcej, teksty w stylu
"Oczywiście, że jest to niezrozumiałe dla dzisiejszej nauki. Trzeba jednak pamiętać, że ci sami naukowcy twierdzą, iż człowiek wykorzystuje zaledwie 20 procent mózgu. Może odpowiedź na pytania o zdolności Jackowskiego tkwi w pozostałych 80 procentach? "
"Znajduje ciała zmarłych ludzi, rozmawia "ze zwłokami", przewiduje wydarzenia gospodarcze i polityczne, znajduje osoby poszukiwane, samochody, zgubione skarby itd. Póki co, umysł nasz nie rozumie tego daru, mimo że jego efekty są realne i sprawdzalne."
Reklama jak nic, przeciętny Kowalski nie ogarnia ze człowiek wykorzystuje mózg w 100 %, i że zdolności Jackowskiego nie zostały w żaden sposób sprawdzone, bo ani nie stawił sie u Randiego, ani w Sopockim Towarzystwie Naukowym. Serwowanie i promowanie gówna.
Cokolwiek by się  okazało, natura czeka i ukaże się nam taką, jaką jest. Dlatego jeśli zamierzamy ją badać, nie powinniśmy z góry decydować, co próbujemy odnaleźć, poza odnalezieniem czegoś więcej. Widzicie, rzecz tkwi w tym, że potrafię żyć z wątpliwościami i niepewnością i niewiedzą. Myślę, że o wiele bardziej interesujące jest życie bez odpowiedzi niż posiadanie odpowiedzi, które mogą być błędne"
Richard Feynman
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości