To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowiutki test polityczny
#21
[Obrazek: 71808.jpg] WTF Uśmiech

"You are a democratic National Liberal. 3 percent of the test participators are in the same category and 38 percent are more extremist than you."
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
#22
Jak ty żeś to wrzucił?
Daj direct linka w znacznikach (z końcówką formatu zdjęcia), a nie via gmail.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#23
angorek - plus poleciał za sposób stworzenia linka Duży uśmiech

U mnie to tak wyszło:
You are a democratic National Liberal. 3 percent of the test participators are in the same category and 47 percent are more extremist than you.
I podobnie jak angorek - WTF o.O

[Obrazek: 71769_eng.jpg]

[Obrazek: 71769_eng.jpg]
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#24
Zrobiłem fajne statystyki dotychczasowych wyników:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...0J6cFJaclE

Nie przegapcie wykresu!

Okazało się też, że ja i Grzanka mamy najbardziej przeciętne poglądy polityczne spośród wszystkich tu zgromadzonych. Mogłoby oznaczać, że byłbym świetnym mediatorem w sporach politycznych na forum – jest tylko jeden problem: nie chce mi się.

Edit: Po dodaniu Jorgego to Jorge okazuje się mistrzem przeciętności, a Grzanka oddalił się ode mnie jeszcze bardziej.

Edit: Dodałem nowy sposób liczenia dziwności, w którym okazuję się dziwniejszy.
Wydaje się, że nie można rozprawiać filozoficznie nie oglądając się przy tym na odkrycia naukowe, bo się zrobi z tego intelektualny pierdolnik. — Palmer Eldritch
Absence of evidence is evidence of absence. – Eliezer Yudkowsky
If it disagrees with experiment, it's wrong. — Richard Feynman
學而不思則罔,思而不學則殆。 / 己所不欲,勿施于人。 ~ 孔夫子
Science will win because it works. — Stephen Hawking
Science. It works, bitches. — Randall Munroe


Odpowiedz
#25
Windziarz napisał(a):Zrobiłem fajne statystyki dotychczasowych wyników:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?...0J6cFJaclE

Nie przegapcie wykresu!

Okazało się też, że ja i Grzanka mamy najbardziej przeciętne poglądy polityczne spośród wszystkich tu zgromadzonych. Mogłoby oznaczać, że byłbym świetnym mediatorem w sporach politycznych na forum – jest tylko jeden problem: nie chce mi się.

Edit: Po dodaniu Jorgego to Jorge okazuje się mistrzem przeciętności, a Grzanka oddalił się ode mnie jeszcze bardziej.

Edit: Dodałem nowy sposób liczenia dziwności, w którym okazuję się dziwniejszy.
Racja, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę odległości od punktu neutralności w teście to już to tak nie wygląda :p
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#26
Rojza jest najdziwniejsza :>
no i nam rozwala megaegoizm gatunkowy Język

edit: "visionary" to bardziej "postępowy" w tym wypadku, a nie "wizjonerski" Język
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#27
Windziarz napisał(a):Edit: Po dodaniu Jorgego to Jorge okazuje się mistrzem przeciętności

To wynik dziesięcioleci życia w ciszy i ubóstwie, mój synu.
"Do jasnych dążąc głębin – nie mógł trafić w sedno śledź pewien obdarzony naturą wybredną. Dokądkolwiek wędrował, zawsze nadaremno. Tu jasno, ale płytko, tam głębia, ale ciemno."
Odpowiedz
#28
Czuję się teraz jak dwugłowe cielę :-D
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#29
You are a Liberal . 4 percent of the test participators are in the same category and 90 percent are more extremist than you.
http://www.politicaltest.net/test/result/71834
Odpowiedz
#30
National Liberal Democrat. 2 percent of the test participators are in the same category and 58 percent are more extremist than you.

Chyba niezbyt podobają mi się takie testy - głównie dlatego, że w polityce największą rolę odgrywa sytuacja, także z łatwością mogę przejść na autorytaryzm i z powrotem.

[Obrazek: 71838.jpg]

PS. Widzę, że jestem jak na razie największym nacjonalistą. To dopiero ciekawostka dla mnie. Oczko
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#31
Całkiem fajny test. Niestety nie ma objaśnień do pytań.
Warto byłoby pisać czy się zaznaczało "weighted". Ja żadnego nie zaznaczyłem.



You are a democratic mercantilist. 1 percent of the test participators are in the same category and 2 percent are more extremist than you.

[Obrazek: 71839_eng.jpg]




[Obrazek: 71839_eng.jpg]

Wyleciałem poza schematy Oczko

Muszę przyznać, że jestem zadowolony z wyniku, ponieważ ostatnio mniej więcej tak się czuję. lekko nacjonalistyczny świecki anarchista popierający wolny rynek i zrównoważony rozwój. Dziwi mnie jedynie, że nie mam pkt w ekologii.

Nie wiem czy tego typu testy nie powinny być wielokrotnego wyboru. z różnymi wagami.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#32
[Obrazek: 71830.jpg]

Myślałem, że będzie bardziej militaristic i capitalistic, ale też może być.Język
Mierzy się ponad cel, by trafić do celu.
K.Bunsch

Odpowiedz
#33
A to moje wyniki. Mam wrażenie, że test jest trochę źle zbilansowany - w zasadzie wszystkie moje odpowiedzi były "cosmopolitan" i "visionary" Uśmiech

You are a Liberal. 4 percent of the test participators are in the same category and 68 percent are more extremist than you.

[Obrazek: 71853.jpg]
So many Christians, so few lions...
http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc
Odpowiedz
#34
[Obrazek: 71879.jpg]
You are a democratic National Liberal. 3 percent of the test participators are in the same category and 16 percent are more extremist than you.
Nations do not survive by setting examples for others. Nations survive by making examples of others.
Odpowiedz
#35
[Obrazek: 71884.jpg]
You are a bourgeois patriot. 5 percent of the test participators are in the same category and 14 percent are more extremist than you.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#36
[Obrazek: 71882.jpg]

You are a Manchester capitalist. 1 percent of the test participators are in the same category and 38 percent are more extremist than you.
zaznaczylem skrocona wersje testu, wiec wyniki troche dziwne. o wiele za duzy nacjonalizm, a do tego moje poglady sa bardziej anarchistyczne, niz autorytarne - ale zabraklo pytan, ktore moglyby to zmierzyc Niezdecydowany
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
#37
Czy to normalne, że nie mogę swojego posta edytować po takim czasie?
No w każdym razie nie podobał mi się wynik krótkiego testu, więc uzupełniłem dłuższy. Wyniki zgoła inny.

[Obrazek: 72969.jpg]
You are a democratic mercantilist. 1 percent of the test participators are in the same category and 25 percent are more extremist than you.

Pewnie za każdym razem jak się go pisze to wychodzi co innego.
Jakby ktoś miał wątpliwości to potwierdzam: Tak jestem zjebanym prawakiem, który każdego dnia zjada niemowlaka. Hitler to mój idol, a Stalin to dziadek. Ogólnie chcę siać zło i spustoszenie. Czy cokolwiek jeszcze tam lewica przypisuje ludziom o moich poglądach.

Oczywiście nienawidzę kobiet, bo jestem prawiczkiem. Inaczej nie może być.
Odpowiedz
#38
You are a cosmopolitan Social Democrat. 15 percent of the test participators are in the same category and 64 percent are more extremist than you
.[Obrazek: 72988.jpg]
Odpowiedz
#39
[Obrazek: 72993.jpg]

Cytat:You are a democratic National Liberal. 3 percent of the test participators are in the same category and 99 percent are more extremist than you.

http://www.politicaltest.net/test/graphic6/72993.jpg

Ha! Jestem najbardziej centrowy, znaczy wyważony i zrównoważony!

Suma bezwzględna wszystkich moich odchyłów wynosi tylko 58%. Niektórzy osiągają tyle na jednej osi. Uśmiech
Odpowiedz
#40
Palmer Eldritch napisał(a):Ha! Jestem najbardziej centrowy, znaczy wyważony i zrównoważony!Uśmiech

W sensie nijaki? Oczko Albo najbardziej podatny na wpływ różnych opcji; gotowy do przyjęcia cudzych stanowisk.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości