To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłość, zaufanie
#41
Angorek
Odstaw narkotyki bo nikt cie nie rozumie
Odpowiedz
#42
schizein napisał(a):Wielkinikt

Jak mozesz sie na to godzic?
Jak dlugo byliscie razem?

Ja rozumiem,ze jestes do niego bardzo przywiazana,ale to minie.
Czlowieka nie zmienisz,zawsze bedzie cie zdradzal.
Ogarnij sie,zakoncz ten chory zwiazek zbudowany na klamstwie.

Tego kwiatu jest pol kwiatu :Język
I tak bedziesz przez niego cierpiala,ale masy wybor.
O ile wasz zwiazek to jeszcze nie patologia inie rzucacie w siebie szklankami.

To nie była zdrada fizyczna, a emocjonalna. Nie chcę tego rozwijać, ale to i tak bolało. Jesteśmy ze sobą już naście lat i chcę więcej, ale w takiej kondycji jak kiedyś. Nie wiem tylko jak wrócić do poprzedniego stanu. To nie jest tylko przywiązanie, to cholernie mocna miłość. Kiedy nie ma go przy mnie dłużej niż dobę, to wyję do księżyca. Czuję się jakby ktoś wyrwał mi serce.
O patologii nie ma mowy, nadal potrafi być czuły, tylko rzadko "do mnie wraca cały", często żyje w swoim świecie, a ja tęsknię i czekam...
Odpowiedz
#43
Dobra mozecie zamknac temat.
Oszalec mozna i kur.wicy dostac.
Dziekuje
Odpowiedz
#44
schizein napisał(a):Angorek
Odstaw narkotyki bo nikt cie nie rozumie

:8O: nie biorę nic - serio! Kawa i papierosy only - no raz na ruski rok coś palę ale wtedy nie szkodnikuje...

schizein napisał(a):Dobra mozecie zamknac temat.
Oszalec mozna i kur.wicy dostac.
Dziekuje

Ale czemu - jest ciekawie
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
#45
Rzuc ;Język ja teraz pale max dwie fajki dziennie.
Tylko na poczatku czlowiek bardziej zdenerwowany chodzi :d
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości