Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antyteizm blog
#1
Serdecznie zapraszam na swojego antyteistycznego bloga.

"Dialog wierzącego z ateistą jest niemożliwy i zawsze stanowi zakamuflowaną próbę ewangelizacji, bo dla tego pierwszego zaprzeczenie istnienia boga to atak na najważniejsze z przekonań, na fundamencie którego opiera się cały jego światopogląd i sens życia. Pozornie pokojowe współistnienie nie zmienia faktu, że religia, dla której negowanie istnienie boga to najcięższy możliwy grzech, oraz ateizm, dla którego religia to utrwalony przez tysiącletnią tradycję zabobon, są i zawsze będą swymi śmiertelnymi wrogami."

http://antyteizm.blox.pl/html

proszę o komentarze do mojego nowego wpisu na temat ostrego konfliktu oraz braku możliwości jakiegokolwiek dialogu pomiędzy wiarą i ateizmem

http://antyteizm.blox.pl/2012/02/Nie-bed...jnych.html
Odpowiedz
#2
http://antyteizm.blox.pl/2012/02/Lapy-pr...nosci.html

Religia dokonuje zamachu na naszą wolność - proszę o komentarze na blogu.
Odpowiedz
#3
kkap napisał(a):W związku usunięciem m.in. moich wpisów ponawiam pytanie do autora. W jaki sposób Kościół Katolicki odbiera kobietom prawo do decydowania o swoim ciele? Liczę na rzeczową odpowiedź.

Dyskusję na ten temat proszę kontynuować tutaj.
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Odpowiedz
#4
http://antyteizm.blox.pl/2012/02/Czy-ate...nieja.html

Czy ateiści istnieją? Czy to tylko pokazówka wynikająca z frustracji i młodzieńczego buntu? Zapraszam do przeczytania mojego nowego wpisu.
Odpowiedz
#5
http://antyteizm.blox.pl/2012/03/Moralnosc-ateisty.html

O tym, czym nie jest etyka i moralność, oraz dlaczego religijne myślenie stawia wszystko na głowie. - zapraszam do przeczytania najnowszego wpisu na blogu
Odpowiedz
#6
antyteizm_blog napisał(a):O tym, czym nie jest etyka i moralność, oraz dlaczego religijne myślenie stawia wszystko na głowie. - zapraszam do przeczytania najnowszego wpisu na blogu

Ile razy trzeba tobie powtarzać, byś przestał pisać w imieniu ateistów?
Z łaski swojej daruj sobie zwroty typu "nam ateistom", "my ateiści" itd.
A jak już się chcesz brać za krytykowanie moralności religijnej, to najpierw naucz się odróżniać moralność od etyki.
Na dzień dzisiejszy to nie są synonimy, i używanie ich zamiennie, zwłaszcza gdy się przystępuję do krytyki tzw moralności religijnej jest najprostszym i najprymitywniejszym błędem.
Reasumując:
Antitheism blog:
Comedy for the intelligent
Reality for the ignorant!
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
#7
Krytykę uprawiamy w stosownym wątku (jest taki), albo na blogu antyteizm_blog. Dział Nasze publikacje nie służy dyskusji o treści wpisów.

Nie widzę, żebyś pisał coś w innych wątkach, co oznacza, że nadużywasz gościnności forum. Jeśli chcesz się reklamować - możesz wykupić reklamę. Jeśli nie zauważę Twojej aktywności w dyskusjach na forum będę zmuszony skasować Twoje wpisy stanowiące w istocie reklamę.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#8
Śmierć Szczurów napisał(a):Nie widzę, żebyś pisał coś w innych wątkach, co oznacza, że nadużywasz gościnności forum. Jeśli chcesz się reklamować - możesz wykupić reklamę. Jeśli nie zauważę Twojej aktywności w dyskusjach na forum będę zmuszony skasować Twoje wpisy stanowiące w istocie reklamę.

Pzyznam sie, ze sie troche gubie... Moj watek, ktory tu zalozylem, na samym poczatku wywolal spora dyskusje, ktora to dyskusje jeden z adminow przeniosl w inne miejsce, oswiadczajac ze dzial 'nasze publikacje' jest poswiecony wylacznie tematowi naszych publikacji i mam prawo zamieszczac tu swoje linki, bez koniecznosci bycia obrzuconym blotem przez miejscowych bywalcow.

Teraz sie okazuje, ze jednak nie mam prawa zamieszczac tu odnosnikow do swoich tekstow, o ile nie wykaze sie jedynie sluszna postawa i aktywnoscia na innych watkach. A skad wiadomo, ze nie czytam innych watkow? Moze wlasnie czytam, tylko mi sie nie chce komentowac?

Wiec wlasciewie po co jest w ogole dzial 'nasze publikacje'? I na czym mialaby polegac ta reklama, ktora sobie rzekomo robie, w odroznieniu od braku reklamy?
Odpowiedz
#9
Antyteizm_blog: Dział Nasze publikacje jest przeznaczony dla użytkowników, a definicję użytkownika masz w Regulaminie. Na ten moment definicji użytkownika nie spełniasz. A skoro nie jesteś użytkownikiem, a zamieszczasz linki do swojej twórczości to robisz sobie reklamę, której nie akceptujemy.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości